התייעצות אחרונה לפני קניה (גיימר כבד) - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות אחרונה לפני קניה (גיימר כבד)

balagan

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיקרון הוא הסכים להחליף מה שאני רוצה עכשיו אני שואל אותכם אם כדי לי להשאר עם הכרטיס

מסך x850xt

או להחליף למקורי?

ואם להשאר עם הזכרונות של kingstone

או להחליף למקוריים של a data?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחים שלי אז ככה אני ראיתי רק את התגובות הראשונות ואז הזמנתי מהטכנאי את המפרט המקורי והיום קיבלתי את המחשב....

אז ככה התגובה הראשונית שלי היתה לשלוף את הפרפר שלי ולהכניס לטכנאי עמוק עמוק בגרון  :bash: בוא נתחיל ממה שביקשתי והוא כן שם לי הוא שם לי את ההארד דיסק ואת הלוח אם חוץ מזה כלום הוא שם לי מארז מגעיל כזה מקלדת ועכבר אלחוטיים שבכלל לא פועלים טוב הוא שם לי מעבד 3000 במקום 3200 ולא שם לי את המאוורר של זלמן עכשיו בחלקים הבאים הוא אמר לי שהוא שידרג..... : כרטיס מסך אותו צ'יפ רק של gigabyte

הוא החליף לי את הזיכרונות למשהוא של kingstone אני לא ממש זוכר את הדגם אבל הוא אמר משהוא  עם black

עכשיו אני ואבא שלי כמעט רצחנו אותו והוא אמר לי מה אני רוצה לשנות  במחשב אז ככה אני סגור על המארז המקלדת והעכבר המעבד והמאוורר המקוריים

אני צריך את העזרה שלכם אם להשאר עם הgigabyte and the kingstone

הם באמת מהווים שידרוג לחומרה המקורית?

באמת תודה רבה לכם ועוד פעם חג שמח

:pissed:  :pissed:  :pissed: תיקח את כל הכסף בחזרה \ תתבע אותו \ הוא יפצה אותך \ תדקור אותו , אני היתי הולך על האפשרות האחרונה... הסיפוק יותר מהיר :xyxthumbs: אבל לטווח הארוך מצד שני... "הסיפוק" יהיה בתחת שלך אם אתה מבין למה אני מתכוון... :-X

רגע ומה עם המחיר ? הוא החליף לך לחלקים יותר פשוטים ובאותו המחיר או שהוא הוריד את המחיר ? אם זה עדיין אותו מחיר אז פשוט תדקור אותו וזהו

זה פשט מרתיח שמישהו דוחף לך דברים בלי קשר (אפילו אם הם עדיין טובים) בלי לשאול לפחות

זה פשוט מעלה לי לא נעימים... וזה היה עוד בקטנה לעומת זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה הונאה אתה יכול לתבוע אותו ולקבל את כך הכסף שלך בחזרה.

אם זאת טעות הוא יהיה חייב להחליף לך את המחשב או שתוכל לתבוע אותו.

ואם הוא פשוט אידיוט תחליף טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...