השמעתם כבר את הבדיחה על הרבי ועל הניאו-נאצי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמעתם כבר את הבדיחה על הרבי ועל הניאו-נאצי?

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולמי שלא הבין, תרגמתי את העיקר

קנזס סיטי - שני גברים תושבי קנזס, האחד רבי והשני ניאו-נאציסט, הועשמו בהתפרעות בשדא התעופה הבינלאומי של קנזס אחרי שהרבי נפגע מהסמל על חולצתו של הנאצי ונתן לו אגרוף בפרצוף.

משטרת שדות התעופה מוסרת שהתקרית קרתה ביום ראשון בערב אחרי שרבי דויד ס. פיין, 36, מישיבת בית אברהם ווולינר באוברלנד פארק, פגש בסטיבן ט. בוסוול, 30, בטרמינל C.

בוסוול לבש חולצה אדומה עם צלב קרס ותליון צלב קרס כאשר דרכו נחצתה ע"י פיין, אשר לבש חליפת עסקים שחורה וירמולקה', כך מסרה המשטרה.

בוסוול היה בשדא התעופה כדי להוריד שם את דובר המפלגה הנציונל סוציאליסטית בכנס בקנזס, במהלך השבוע, בעוד שפיין תפס טיסה לניו-יורק.

"אמרתי לו שהוא צרייך להתבייש בעצמו שהוא לובש סמלים כאלו בפומבי" אמר פיין ל"קנזס סטאר" ביום שני.

המשטרה דיווחה שבוסוול קרא לפיין "תת-אדם" ושפיין זרק עליו כוס קפה ונתן אגרוף בפניו.

פיין נעצר אך שוחרר בזמן לטיסה.

לטענת פיין, הקטטה החלה כ-10 דקות אחרי שפגש בבוסוול. "הוא ניגש אליי ונתקע לי מול הפרצוף", אמר פיין והוסיף "פחדתי לבטחוני האישי".

אחרי כן, בוסוול החל לחבוט בראשו של פיין באגרופיו, כך אמר הדוח, וקצין משטרה הפריד ביניהם לפני שמשטרת שדות התעופה הגיעה.

דובר התנועה הנציאונל סוציאליסטית אישר שבוסוול היה מעורב בקטטה אחרי שחבריה עזבו את העיר אחר סיום הכנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שדיברתי בכלליות

בבדיחה הזו אני לא יכול להגיד עם מצחיק או לא

כי לא הבנתי אותה

ואין לי כוח לקרוא את זה שמונה פעמים בשביל לנסות להבין אותה

והבדיחות בנושא הזה שמצחיקות זה הבדיחות על הגטו וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא בדיחה, קשי הבנה שכמותכם! :kopfpatsch:

זה סיפור אמיתי, שנשמע כמו בדיחה בהתחלה. הרבי החטיף מכות לאיזה נאצי שאח"כ ניסה גם לעשות את עצמו מסכן לפני המשטרה. אותי זה מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...