הקרדינל יוזף ראצינגר נבחר לאפיפיור החדש - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקרדינל יוזף ראצינגר נבחר לאפיפיור החדש

tsvika

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא באמת לא הצטרף לתנועת הנוער של היטלר משום שהוא האמין בערכיה. :P חוץ מזה, זה לא עיצב את השקפת עולמו והוא מעולם לא תמך (כנראה שגם לא התנגד, אבל לפחות לא תמך) בנאצים.

חוץ מזה הוא די שמרן, הוא נגד זה שנשים ישמשו בתפקידי כמורה, הוא נגד נישואים הומוסקסואליים (זה צפוי האמת), הוא נגד הפלות והוא נגד מוזיקת רוק. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיילים באמת לא היתה ברירה, לערוק = למות.

האפיפיור המדובר הצתרף לנוער היטלר בגיל 14, כשהוא כבר היה גדול מספיק להבדיל בין טוב לרע, ואם זאת, תצפו לכך שכל נער שלא מצתרף לנוער היטלר או הבראונשוויגן באותה תקופה היה מטרה להקנטות, הצקות וחשדות בשיתוף פעולה עם האוייב (גם בגיל 8 אם תרצו). אביו היה חבר במפלגה הנאצית אז כעקרון גם אם לא רצה, לא שהיתה לו ברירה שכן אבא שלו היה דוחף אותו לשם, אחרים אומרים שאביו בכלל היה קצין משטרה - לא הבדל גדול בתקופה. אם זאת, בנדיקט שירת בוורמכט תקופה קצרה כ... מאבטח זותר במפעל BMW ואח"כ ערק והצתרף לבעלות הברית. סורי שהרסתי לכם את החגיגה... מה כן, הוא הסתבך במהומות בשנות ה-60 בהפגנות סטודנטים (סליחה, היפים).

מקור אחר אומר לי שהוא בכלל לא השתייך לאף ארגון נאצי כזה או אחר, אם כי זה לא אופייני לתקופה, נאמר לי גם שהוא היה עוזר ב-AAA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הצטרף לאירגון ב-1941 בהיותו בן 14, כאשר החברות בתנועה הפכה לחובה, ואני בטוח בכך. (זאת עובדה - כל הנערים בגרמניה חויבו להשתייך החל מאותה שנה לאירגון זה).  אבל הוא עזב את התנועה לאחר זמן קצר משום שעבר לסמינר דתי.      כך שאם ערכי התנועה של היטלר היו קרובים לליבו, גם אם הצטרף לשם בכוח, אין סיבה שיעזוב לסמינר דתי (כמו שהוא אכן עשה).        

בנוסף, האפיפיור החדש התבטא מספר פעמים בעבר (בהיותו קרדינל) בגנות האנטישמיות והוא הביע אהדה (קלה) לעם היהודי.    אין לו שום דבר נגד יהודים, והעובדה שלפני 64 שנה הוא הצטרף למספר חודשים לאירגון לא מרצונו אלא מכיוון שהחברות הפכה לחובה, לא מעידה עליו כלום.  מה שגם לפני מלחמת העולם השניה, במהלכה ואחריה הוא מעולם לא עשה מעשה אנטישמי כלשהו כנגד היהודים ומעולם לא התבטא כנגד היהודים.

אין לי שום דבר בעדו, דווקא בתור אתאיסט אני חושב שזה לא טוב שמנהיג דתי כ"כ שמרני וקיצוני בדתו נבחר.  הוא לא בסדר כי הוא כ"כ שמרן וקיצוני (שלא נזכיר את זה שהוא מאמין באלוהים.  איזה תמימות.  :-\), אבל הוא לא אנטישמי והוא מעולם לא היה כזה (אני לא יודע מה הוא חשב, אבל הוא לא התבטא אף פעם בצורה אנטישמית או פעל בדרך אנטישמית כלשהי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב מה הוא מנהיג - צאן כזה שנקרא קטולים. נכון שהוא בעל השפעה אבל עד כמה ההשפעה הזאת עם כל הפוטנציאל שלה באמת מתבטאת - רק הזמן יגיד. בינתיים כל מה שאפיפיורים עושים זה לטוס למדינות עולם 3 ולברך מוזלמנים או לנופף ביד בטקסים. זה כמו מלכת אנגליה ממין זכר... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאפיפיור אמור להיות כוח כלשהו, רק שכנראה כבר מאות בשנים (ולא רבות כנראה) נהוג שהאפיפיור ממלא תפקיד סימלי בלבד. אבל פורמלית - אני חושב שיש לו כוח מסוים שהוא יכול להתשמש בו. בדיוק כמו מלכת אנגליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך אפיפיור כי אירופה לאט לאט הופכת להיות אטאיסטית וזה לא טוב כי האיסלם יכול להתפשט וכמו כן נישואי תערובת אז הייתי מעדיף שכל אירופה תהיה נוצרית ותמנע את התפשטות הנגיף השחור מהמזרח.

לדעתי צריך להחזיר את הCRUSADE הנוצרי לפעולה כדי לשטוף את הזימה שהתפשטה בכל העולם ובאירופה בפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוח מהמדריך לטרמפיסט בגלקסיה:

Only six people in the

Galaxy knew that the job of the Galactic President was not to

wield power but to attract attention away from it.

Zaphod Beeblebrox was amazingly good at his job.

---

The President in particular is very much a figurehead - he wields

no real power whatsoever. He is apparently chosen by the

government, but the qualities he is required to display are not

those of leadership but those of finely judged outrage. For this

reason the President is always a controversial choice, always an

infuriating but fascinating character. His job is not to wield

power but to draw attention away from it. On those criteria

Zaphod Beeblebrox is one of the most successful Presidents the

Galaxy has ever had - he has already spent two of his ten

Presidential years in prison for fraud. Very very few people

realize that the President and the Government have virtually no

power at all, and of these very few people only six know whence

ultimate political power is wielded. Most of the others secretly

believe that the ultimate decision-making process is handled by a

computer. They couldn't be more wrong.

לא מתאר בול את האפיפיור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון להגיד שלאפיפיור אין כוח

זה כמו להגיד שלרבנים שלנו אין כוח ע"ע התנתקות

יש להם כוח להשפיע שלא תחשבו.......אני בכל אופן חושב שהם צריכים להפסיק עם ההסתות שהם עושים למתנחלים........ :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...