iiyama vision master pro 454 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iiyama vision master pro 454

Thorn-Of-Invention

Recommended Posts

אורח R0ckF0rD

IIyama 454, ותשקע בבעסה.

:lol:

אורי, תפסיק להגן על מוצר שפשוט איכזב וזקוק למעט "חיזוקים" בקווי הייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

IIyama 454, ותשקע בבעסה.

:lol:

אורי, תפסיק להגן על מוצר שפשוט איכזב וזקוק למעט "חיזוקים" בקווי הייצור.

דווקא הבחור האיכותי היה מאד המום מהמסך המעפן שלי, ואני לא צוחק, תשאל אותו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

בהחלט הציג איכות תמונה טובה בניגוד לכל Proview אחר שראיתי, כל עוד מביטים בו מזווית מסויימת אין טענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, אתה יודע על כמה אני ? בהירות של 19% !!! ואתה יודע למה ? כי אני פשוט לא אוהב לעייף תעיניים, אז אל תגיד לי שהמסך כהה, אני פשוט לא אוהב אותו בהיר, המיתוס הזה של הפרוייו הכהים פשוט כבר לא נכון, בטח לא עם השפורפרות החדשות, ואני לא אומר שזה מסך מוביל, אני פשוט אומר שזה מסך שרחוק מאאאד מלהיות גרוע, ושוב, שגיא שראה אותו אני חושב שיסכים כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשרף ? אתה יודע איזו התעללות הוא עובר ? ואני בטוח שחלק זוכרים את הת'רד שפתחתי אם לפתוח ולסגור תמסך הרבה פעמים ביום זה לא טוב, הוא עובר בערך 20 פעמים כאילו !!! ביום ממוצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נהייה רציניים לרגע, באמת חייבים לאבד את המוסכמות שהיו פעם, מסכים של פרויוו עם השפורפרות החדשות בהחלט לא מסכים גרועים והם מסכי LOW\MIDEND מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, אתה יודע על כמה אני ? בהירות של 19% !!! ואתה יודע למה ? כי אני פשוט לא אוהב לעייף תעיניים, אז אל תגיד לי שהמסך כהה, אני פשוט לא אוהב אותו בהיר, המיתוס הזה של הפרוייו הכהים פשוט כבר לא נכון, בטח לא עם השפורפרות החדשות, ואני לא אומר שזה מסך מוביל, אני פשוט אומר שזה מסך שרחוק מאאאד מלהיות גרוע, ושוב, שגיא שראה אותו אני חושב שיסכים כאן...

אוקיי,

אני מתחיל לא לאהוב את הויכוחים הדבילים האלה.

המסך שלך היה על מעל ל-50%, וזאת עובדה. (במסיבת רשת).

ב. אף אחד לא מדבר על מיתוס אני מדבר עובדתית שהצבעים בפרוויו נראים כהים ודהויים! וזה קבעתי כשראיתי אותו ליד מסך טריניטרון אחד ליד השני במסיבת .

ג. עכשיו בחור שטוען שהמסך היימהאה מטושטש, ובחור שקובע את זה על הסתכלות של כמה דקות - לא הייתי מסתסמך על דעתו של שגיא.

אני ראיתי את המסך שלך הרבה יותר משגיא, וכמו שאתה מכיר אותי יש לי עין מעוד חדה ורגישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...