קורס קצינים בבה"ד 1 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס קצינים בבה"ד 1

IG

Recommended Posts

אני יודע שזה קצת לא במקום לדבר על קורס קצינים במקום שבו רוב החברים עדיין מנסים להיגמל מחלב... אבל משעמם לי!

השבוע נסגר בה"ד 12. מקום שחלמתי להגיע אליו בשנתיים האחרונות. ברצוני לכבד את הרגע בכמה NULLים

בה"ד 12 הייה מקום שבשנתיים האחרונות, בנות, סיסים ועתודאים עברו ביחד את קורס הקצינים שלהם. "קורס קציני עורף", ככה זה נקרא. אבל כולנו ידענו שזה הבית זו*** של הצבא.

קורס כיפי, בערך 10 בנות לכל בן... מה עוד צריך כדי לעבור בצורה חלקה יותר מהאוניברסיטה לחיי הצבא :nixweiss:

מעכשו נאלץ לעבור את הקורס בבה"ד 1 האפור והקשוח :'(.

השאלה שלי זה האם גם במקום החדש ישמרו על אחוות הג'ובניקים ולא יפרקו את הפלוגות המעורבות, והאם המתכונת של הקורס תשתנה?

זה דיון רציני, אז למי שאין מוגש על מה אני מדבר שיפנה אלי בפרטי. ותעשו טובה, אל תגררו את הדיון לספאם עם הודעות לא קשורות. לכו תשתו חלב ותרגיעו את עצמכם במקום :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט הורג אותי!!

אולי במקום לעגל פינות וללכת (ציטוט שלך) "לבית זונות של הצבא" או "לאחוות הג'ובניקים" תעשה משהו מועיל בצבא??

תסבול כמו כולם!! אני שומע על אנשים כמוך ומתפוצץ לי הוריד במצח!

ואני מתגייס עוד שנה.. אז אני לא "מנסה להגמל מחלב"..

יודע מה? אולי נלך יישר לעניין... למה אתה רוצה ללכת לשם? להיות ג'ובניק? פשוט תסביר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nadaw, לא כולם חייבים להיות קרביים אתה יודע, ישנן 1001 סיבות..

צה"ל מאמין, שעתודאים, למרות שזה נראה כאילו הם חיים על חשבון הצבא, זהו צעד חכם. הכשרת אנשים שיצאו לאחר לימודיהם והמיונים זה הייחודיות של צה"ל.

בנוסף, צה"ל מורכב מג'ובניקים לצד קרביים, וזה מאפשר את תיפקודו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל.. לא ראיתי שהוא עתודאי.. אז אני מצטער..

ואתה בעצמך (TEATIME) כדאי לך להירגע.. כי עם גישה כמו שלך.. או שתהיה עתודאי.. או שישר תרד להיות ג'ובניק...

ושלא תעיז אפילו לזלזל בלוחמים!! סטודנטים יש מספיק במדינה הזאת.. ובכל שנה פוחתת כמו הלוחמים "מרצון"..

אני מעדיף לקרוע תתחת למען המדינה והצבא.. ואז ללכת לאוניברסיטה.. יש אנשים שמעדיפים ללמוד על חשבון הצבא ואז להיות ג'ובניקים!!!!

מילא הוא היה עוסק במה שהוא למד.. ותורם עוד מח לצהל.. אבל לדבריו הוא אומר שהוא רוצה להיות ג'ובניק ולא יותר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW... אני פותח חלון חדש ל5 דקות וכבר הת'ראד מתמלא בשטויות!??!?!?!?!?

דבר ראשון, אני עתודאי, שקרוב לוודאי, יהייה תקוע 6 שנים באיזה מעבדה בטיזי נאבי, שאפילו אי אפשר למקם על המפה, ואנסה לפתח כל מיני דברים שאולי יעזרו לשמור על החיים שלך, כלוחם. דוגמא: שכפ"ץ טוב יותר.

דבר שני: אני ממש לא מזלזל בלוחמים, ואם הייה לי פרופיל יותר גבוהה וקב"א יותר נמוך, הייתי הולך לקרבי. פשוט אני מאמין שדרך העתודה אני יכול לתרום בצורה מועילה יותר.

דבר שלישי:

זה דיון רציני, אז למי שאין מוגש על מה אני מדבר שיפנה אלי בפרטי.

בדיוק לדברים כאלה התכוונתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nadaw,

אולי תירגע מעט עם הגישה שלך כלפי ג'ובניקים?

אפשר לחשוב, שלהיות לוחם זו המטרה הנעלה ביותר של כל אדם.

ולא, אני ממש אבל ממש לא מזלזל בלוחמים, אני חושב שהם עושים עבודה חשובה נורא, ובהחלט מקריבים מעצמם, אבל כמו שנאמר, יש מיליון סיבות לאנשים שלא רוצים או יכולים ללכת לקרבי. סיבות מוצדקות יותר, ומצודקות פחות.

מי אתה שתגיד שאנשים שהולכים להיות ג'ובניקים לא מועילים לצבא? אני אפילו לא אדבר איתך על עתודאים או מודיעינצ'יקים, אלא על הפקל"שית הכי טיפשה שיש, שלצערנו, מישהו חייב לאייש את התפקיד הזה.

זה שאנשים הולכים לצבא ולא משתמטים, זה לא מובן מאליו (לצערינו הגדול), וכמו שידוע, הרבה בוחרים בדרך הקלה.

מי אתה שתפסול אדם שרוצה ללכת לצבא, אבל לא רוצה להיות לוחם? אפילו שיש לו את היכולות שמתאימות לזה? להיות ג'ובניק זו עדיין הקרבה של שלוש שנים, תסתכל על זה איך שאתה רוצה, להיות ג'ובניק זה לא להשתמט.

כולם יכולים לקלל את הג'ובניקים המסריחים, שחוזרים הביתה כל יום. בסופו של דבר, החיים לא הוגנים, וחלק מזה בא מקנאה.

אם בחרת (או בחרו בשבילך, וכמו שאני רואה, אתה זה שמאוד רוצה ללכת לקרבי) להיות לוחם, תהיה גאה במה שאתה, ויש מיליון סיבות טובות לזה, אבל אין לאף אחד זכות להגיד שתפקיד זה או אחר אינו טוב או ראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל.. בעיניי עתודאים הם לא ג'ובניקים.. הובהר!!

ואנשים שיושבים במשרד או כל דבר כזה.. במשך 3 שנים.. זו לא הקרבה!!! כי אם הם לא יהיו איפושהו בצבא הם ישפטו וישבו בכלא..

כמו שאתה יודע.. הצבא אצלינו לא התנדבותי.. אז יש לשבת בצבא ולהסטלבת.. ויש לעשות דברים..

מי אני שאשפוט אותם? אני חושב.. שאם יש לבנאדם סיבה מוצדקת (!) עדרבה... אבל אם לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל.. בעיניי עתודאים הם לא ג'ובניקים.. הובהר!!

ואנשים שיושבים במשרד או כל דבר כזה.. במשך 3 שנים.. זו לא הקרבה!!! כי אם הם לא יהיו איפושהו בצבא הם ישפטו וישבו בכלא..

כמו שאתה יודע.. הצבא אצלינו לא התנדבותי.. אז יש לשבת בצבא ולהסטלבת.. ויש לעשות דברים..

מי אני שאשפוט אותם? אני חושב.. שאם יש לבנאדם סיבה מוצדקת (!) עדרבה... אבל אם לא..

nadaw היקר, סלח לי, אבל איני רואה על סמך איזה קריטריון אתה עושה את החתך לבין ג'ובניקים ולא ג'ובניקים. אנשים לא חייבים לתרום קבע, זה לא שאם אתה לא רוצה לשבת בכלא אז אתה תלך ותחתום 3 שנים, בדיוק ההיפך, אתה מסתכל על הג'ובניקים כמאין אוכלי חינם ואני חייב להגיד לך שזו פשוט ראייה שגויה לחלוטין. זה יהיה מאוד קטנוני מצידי להגיד לך שג'ובניק תורם לצבא בערך פי 20 או פי לא יודע כמה מאשר גולנצ'יק או חייל קרבי בטיז אל נבה, וזה גם יגרום ללוחמים להרגיש רע ולהוריד את המוראל שלהם, אבל בינינו, עבודה של ג'ובניק אינה טריוויאלית. יש אנשים שתורמים לצבא באמצעות מוח, ויש כאלה שעושים זאת באמצעות שרירים. תאמין לי שהצבא לא פראייר, והם לא מביאים אנשים ל-3 שנים ונותנים להם אחלה תנאים כדי שיהיו עלוקות על הצבא, ממש ממש לא.

סלח לי מאוד, nadaw, אבל אני חושב שאתה חב לכל הג'ובניקים התנצלות, כי אתה לא מבין עד כמה מהותי ההבדל שהם עושים. זה שהם לא אוכלים חרא באיזה גבעה וטוחנים לוף כל היום לא אומר שהם ל' תורמים לצבא, הםתורמים, ועוד איך של החו שרמוטה תורמים ואתה פשוט יורק להם על כל המאמצים האלה, של אנשים שתורמים זמן של החיים שלהם בשביל הצבא (אני לא אומר שזה לא עוזר גם להם בדרך אבל ניחא).

בקיצור לילה טוב, ותחשוב על זה לפני שאתה מתבטא בצורה כזאת... לא נעים.

נ.ב. *עתודאי = ג'ובניק

אני חושב שאתה מחפש את המילה 'אוכל חינם', לא ג'ובניק, כי ג'ובניק זה בעיקרון כל אחד שהוא בתפקיד עורפי, עד כמה שאני יודע. בלי עורף זה בלי שכל, וכידוע השכל הוא החלק החשוב ביותר...

עריכה:

IG, אתה מוכן להסביר לי מהרעיון במצד אחד לומר באופן מפורש ומעליב למשתמש שהוא מטומטם ומצד שני לבקש ממנהלים למחוק הודעות לא רלוונטיות? אני לא מבין את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כמו שבאמת אמרו : לא כולם מתאימים להיות לוחמים.

עקרונית, כל מי שמתאים, נשלח להיות קרבי (אלה אם כן הצבא איתר אותם לתפקידים מאוד איכותיים לפני הגיוס, כמו מודיעין)

נכון, יש כאלה שמגיעים לגיוסים קרביים ולא מתפנים כי רוצים רק קרוב לבית, או רוצים הכי גובניק שאפשר למרות שאין שום גורם שמונע מהם להיות קרביים חוץ מהפינוק שלהם.

אז כן, את אלה גם אני לא הכי מסמפט. אבל אני בעצמי הולך להיות גובניק.בגלל סיבות רפואיות.

בקשר לבהד 12 ובהד 1. לדעתי הצעד מבורך. אז נכון, לא יהיה בית זונות, הקורס יהיה יותר קשה ואולי יותר מסנן, אבל בשורה התחתונה המפקדים שיהיו לצהל יהיו יותר איכותיים, וזהוי המטרה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...