מחפש תוכנה לחלוקת קבצי סרטים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה לחלוקת קבצי סרטים

bennyriz

Recommended Posts

הורדתי את הסרט The Sixth Sense גודל הקובץ של הסרט הוא 1084M כמובן שאני לא יכול לצרוב את הסרט בגלל גודלו ולכן חשבתי לחלק את הסרט (שמקודד בDIVX) ל2 חלקים ולצרוב אותו על שני דיסקים. הבעיה שחיפשתי ולא מצאתי תוכנה מתאימה, מצאתי תוכנה שמחייבת שימוש בvirtualdub שאיתה אני נורא מסתבך חוץ מזה שאני רוצה תוכנה שתעשה את הפעולה מבלי לקודד מחדש את הקובץ אלא שתשתמש בקובץ הקיים ובסך הכל תחלק אותו לשני חלקים.

מישהו מכיר תוכנה כזו ?

הא ועוד משהו.. לסרט הזה הורדתי כתוביות של microdvd בתצורת sub. יש תוכנה שיכולה לבצע חלוקה דומה לכתוביות לשני חלקים ?

תודה מראש למי שיעזור.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לחשוש מVirtualDub -

http://www.afterdawn.com/articles/archive/cut_avi_with_virtualdub.cfm

שים לב לחלק של Direct Stream Copy כדי לא לקודד מחדש את הסרט.

או-

http://www.divx-digest.com/software/index.html#cutjoin

לגבי חלוקת התרגום אני יכול רק להציע לך למקסס אותו עם הסרט ואז לחלק את הסרט לשניים, אבל אז כמובן לא תוכל להשתמש בו כDS פילטר והוא יהיה מוטבע בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה הצלחתי לחלק את הסרט.

לגבי חלוקת התרגום אני יכול רק להציע לך למקסס אותו עם הסרט ואז לחלק את הסרט לשניים, אבל אז כמובן לא תוכל להשתמש בו כDS פילטר והוא יהיה מוטבע בסרט.

האמת שהצלחתי גם לחלק את התרגום כי מצאתי תוכנה שעוזה את זה ?

אבל אם אתה אומר שאפשר להטביע את התרגום בתוך הסרט .. מעניין איך עושים את זה ?

זה דורש קידוד מחדש או שלא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אומרים לו בכמה מגה לחתוך וזהו. :-\

אני יגיד לך מה הבעיה עם זה..

אם אתה חותך עם התוכנה הזאת אתה בעצם חותך את הסרט לפעמים באמצע סצינה וזה קצת מפריע למהלך התקין של הצפיה בסרט.

יותר נוח לחתוך את הסרט עם virtualdub (אם אתה יודע להשתמש בו) ואז אתה יכול לחוך את הסרט בנקודה ספציפית בה אתה בוחר.

חוץ מזה התוכנה הזאת עושה את העבודה שלה בצורה טובה.

דרך אגב למישהו יש תשובה לשאלה שלי לגבי תוכנה שמטביעה את הכתוביות בתוך הסרט ?

והאם זה מחייב קידוד מחדש של הסרט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להטביע את הכותרות זה אכן דורש קידוד מחודש, אין מה לעשות. VobSub כוללת את הכלים כדי לעשות זאת בVirtual Dub (תעשה התקנה Custom).

אני חושב שAviChop מחלקת טוב, מפריים מפתח אחד למישנהו, כך שאתה יכול להשתמש גם בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את VOBSUB 2.16' ואת virtualdub 1.4.10 ואכן התקנתי את הplugin לvirtualdub אבל לא מצאתי איפה אני מוסיף לקידוד את הכתוביות. יש מצב לעזרה או ללינק שמוביל להסבר בנושא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...