הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום , היכן הסיקור ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום , היכן הסיקור ?

Sting

Recommended Posts

אמממ.. בתור זה שהמפגש היה אצלו יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת

רום ועמרי שני סטלנים... בהשוואה כל אחד שמע את את האוזניות ורשם את דעתו על כל אוזניה. דירגנו את האוזניות מ1 עד 10

עכשיו רום לקח לביתו את מה שכל אחד רשם ובטעות שפך על המסמכים קפה.. אז אין יותר מדי ממה לעשות את הסיקור ::)....

אני יכול להעלות קצת של ההשוואה.. לא יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחכה שסקורפיון יגיב.. הוא מחזיק 95% מהתמונות.. בקשר לסיקור אני יביע את דעתי שאני יהיה קצת יותר עירני.. ישנתי בערך 4 שעות בלילה.

צפו לתגובה שלי בקשר לסיקור בסביבות הערב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחכה שסקורפיון יגיב.. הוא מחזיק 95% מהתמונות.. בקשר לסיקור אני יביע את דעתי שאני יהיה קצת יותר עירני.. ישנתי בערך 4 שעות בלילה.

צפו לתגובה שלי בקשר לסיקור בסביבות הערב

אוקיי תגיב בערב.... ויש לי רעיון קטן.. תיראו אנחנו ממש קורובים למפגש.... אפשר במיפגש לעשות את הסיקור מחדש עם אתם רוצים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו ירצה להתרשם מכמה , תוכלו לעשות זאת במפגש.

אור מביא את ה-A900 שלו, ואת הלאפטופ שלו, אני יביא את ה-A900 שלי שעברו מוד, ואולי עוד כמה דברים מסביב (דיסקים כמעט בטוח, וכנראה גם איזה IC של קמברידג' אודיו) ואלכס אני מקווה יביא את המגבר שלו, שכן אני לא מצפה מכרטיס של לאפטופ שיהיה מסוגל להזיז .

אם מישהו רוצה לתרום לעניין, נשמח. אומנם לא אפשרי לעשות השוואה רצינית במקום ציבורי, אך לפחות דברים יחסית שיטחיים אפשר יהיה. תמיד טוב לצבור ניסיון נוסף.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...