איזה פלאפון יותר טוב? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה פלאפון יותר טוב?

STRENGTH

Recommended Posts

מצטער להגיד לך INFERNO אבל הסמסונג 540 מתפקד מצויין בתור מכשיר SEND-END.

כל מה שמכשיר SEND-END צריך לעשות זה להיות נוח לשימוש, מהיר בצורה סבירה, קליטה טובה, ואיכות שיחה סבירה+.

והוא מניסיון אישי עושה את מה שנדרש ממנו.

סמסונג לא היצרן מספר אחד, ואני רחוק מלהעריץ אותם, אבל הם ממש לא מאכזבים מבחינת אמינות כמו שהצגתם אותם.

נכנסו לארץ בזמן האחרון מכשירי סמסונג נוספים, קצת יותר משופרים (בעיקר צדפות) מדגמי 850 845 ו- 854 שממלאים את תפקידם כאוי.

אם הם לא מספיק חכמים זה לא קשור, אבל מבחינת תפקוד המכשיר באופציות הקיימות הם עובדים כמו שצריך.

ה644 וה-944 גם הם אחלה מכשירים, כל אחד לקהל יעד שונה נותן בדיוק את מה שמצפים ממנו.

כמו שנאמר מעלי, לכל מכשיר יש "פאקים", אי אפשר להטפל רק לפאקים של סמסונג ולהיות עיוורים לבעיות במכשירים אחרים.

נכון, לנוקיה יש ניסיון של שנים והם הפכו למותג חזק מאוד, אף אחד לא יכול לקחת להם את מה שהם צברו, אבל עדיין הסטיגמות שהדביקו להם בהרבה מקרים לא נכונות.

לא פעם ולא פעמיים אני שומע ש"מי שצריך מכשיר חזק ועמיד שיקח נוקיה", כי הם נופלים ולא קורה להם כלום.

ואני יכול להגיד מניסיון אישי שיש לנוקיה הרבה מאוד דגמים שלא עונים על הציפיה הזאת.

בקיצור מה שאני אומר זה שאי אפשר להכליל שום יצרן כי לכל אחד יש מכשירים מוצלחים יותר ופחות.

שיתן תקציב, דרישות, ואז יהיה חכם להמליץ לו על מכשיר..

יש גם יצרניות שונות מחוץ לבועה של -.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר התפתח פה דיון שכזה על נוקיה וכל הקטע שמסביב,

יש לי שאלה קטנה...

כמו שכתבתי קודם, יש לי קורא כרטיס וכ. ....

מישהו יודע אם קיימת דרך להתקין ישר על הכרטיס יישומי ג'אווה? מן הסתם להעתיק לא עוזר כי צריך להתקין אותם....

יש למישהו שיטה לכך? אין לי אמצעי תקשורת אחר פה ורק הקורא כרטיס יש לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמסונג 540 (ללא מצלמה) הוא כשלון עצום וטעות אנוש, ואני לא מדבר על מקרה ספציפי, הבעיות שאני אציין הם כמעט

בכל המכשירים.

1- נתחיל בזה שהוא פשוט כמו עם אותם באגים, פתאום מסך סגול והמכשיר ממשיך לתפקד.

2- המכשיר נתקע, וכשמישהו מתקשר לחיצה על SEND לא עושה שום דבר ואי אפשר לענות לשיחה.

3- לחיצה על חיוג מקוצר ל-X תקשר אותי לY ועדיין תרשום את השם של X.

4- הוא ממציא שיחות שלא נענו (מניסיון ובדיקה מעמיקה).

5- בעיות קליטה, הקליטה יכולה להעלם לשנייה לגמריי ולנתק את השיחה.

6- הוא יכול פתאום להתקע נגיד בלחיצת מקש, והא נתקע עוד בזמן שהקריין מקריא את הסיפרה, בדיוק כמו במחשב.

7-לפעמים השעון מעורר לא מופעל למרות שהכל מוגדר נכון.

8- חברים מתקשרים אליי ואני פשוט לא מקבל את השיחות, המכשיר לא מקבל שיחות לעתים תכופות, למרות שיש קליטה והמכשיר פתוח.

מזה אני מסיק שהפלאפון הזה הוא כשלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...