שאלה קטנה בקשר לויכח שיש לי עם חבר... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנה בקשר לויכח שיש לי עם חבר...

PhP dUdE

Recommended Posts

התווכחנו על משהו שקשור לניהול עסקים יש לו חברת אכוסן אתרים קטנה(ריסלר...) ואני ספק של לדים ממפעל מסויים בחו"ל(לא לשלוח הודעות לא מוכר ליחידים...)

עכשיו הויכוח הוא כזה,האם מישהו שמרויח את המשכורת הממוצעת בשוק כאשר הוא יושב כמעט כול היום מול המחשב עם קולה ומזגן דלוק.(אני...)

או מישהו שמרויח 200 שקל בחודש אולי קצת יותר אנערף...(הוא...)

אני יודע שהתשובה ברורה מאילו אבל הוא מתעקש לשאול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התווכחנו על משהו שקשור לניהול עסקים יש לו חברת אכוסן אתרים קטנה(ריסלר...) ואני ספק של לדים ממפעל מסויים בחו"ל(לא לשלוח הודעות לא מוכר ליחידים...)

עכשיו הויכוח הוא כזה,האם מישהו שמרויח את המשכורת הממוצעת בשוק כאשר הוא יושב כמעט כול היום מול המחשב עם קולה ומזגן דלוק.(אני...)

או מישהו שמרויח 200 שקל בחודש אולי קצת יותר אנערף...(הוא...)

אני יודע שהתשובה ברורה מאילו אבל הוא מתעקש לשאול...

אתה מודע לזה שלפי הניסוח שלך אין פה בכלל שאלה? שחכת לשאול אותה.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מי יותר מוכשר לנהל עסק..

מישהו שהקים חנות דיי מוצלחת מ0 ומרויח את המשכורת הממוצעת בשוק בלי לעשות כלום כמעט.

שזה אני.

או הוא שצריך להקשיב לילדים קטנים שלא יכולים להתקין פורום ומרויח על זה בקושי 200 שקל בחודש.

מצטער פשוט לא ישנתי הרבה בשבוע האחרון :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר לדעת מי "מוכשר" יותר...

החנות שלך יכולה ליפול והעסק שלו יכול לעלות (ע"י השקה של חברות גדולות בשרתים...)

אבל בתכלס אתה יותר מצליח ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדד שלך איננו מדויק - הדרישה לדברים שלו כנראה יותר נמוכה ולכן הוא לא מרוויח מספיק. מצד שני גם ללדים אין כזו דרישה מטורפת ולכן אתה אולי יודע לנהל טוב ממנו את העסק. אתה זוכה אבל בנקודות ולא בנוק אאוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סתכל בחתימה שלו

2. מאיפה הסמיילים המגניבים

3. תפסיק לשלוח פוסטים שלא קשורים רק כדי להתלהב מהסמיילים... לקרוא הרוב יודעים פה, אז אני לא חושב שיש צורך לשלוח פוסט שכולל רק ציטוט שהצחיק אותך... אם אני הייתי פותח פוסט על כל אחד כזה, השרת הייה נופל...

לפותח הת'ראד: שאלה לא חכמה במיוחד, שמוכיחה שאף אחד מכם לא מבין בעסקים... אתם משויים עסקים מתחומים שונים לגמרי, עם כהל יעד שונה, והקף עסקים שונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...