צריך יעוץ לאוזניות Wireless Surround בתקציב של 200$ בהזמנה מחו"ל - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יעוץ לאוזניות Wireless Surround בתקציב של 200$ בהזמנה מחו"ל

Sting

Recommended Posts

Ok אז אני מקווה שסוף סוף אני יוכל לקנות איכותיות אחרי הרבה זמן שאני רוצה אבל לא הלך...

יש לי 1000 ש"ח לקנות איכותיות בהתחלה חשבתי ללכת על הATH-A900 שקראתי שהם מעולות לתקציב ולא דורשות מגבר (הוצאה נוספת)

אבל מצד שני אני לא רוצה להשקיע כלכך הרבה באוזניות שלא יוכלו לשמש אותי גם ל Surround כלומר אם כבר אז כבר ... ואם הם יהיו אלחוטיות זה יהיה עוד יותר טוב כי את האוזניות הקודמות של הרסתי בגלל שכל פעם משכתי את החוט בטעות והפלתי אותם  :silly: וגם ככה כל המחשב שלי בנוי על תפארת הממשק האלחוטי כך שזה רק ישלים את היצירה  ;)

קראתי גם בכל מיני ביקורות שאוזניות אלחוטיות לא עושות להם בעיות כך שלא אמורה להיות בעיה אני מקווה

לכן מה כדאי בסופו של דבר הATH-A900 או Wireless Surround ?

יש לכם המלצה טובה לאוזניות Wireless Surround ב 200$ ?

היעוד הוא חיבור למחשב לאיזה כרטיס קול איכותי (כניראה אודיג'י ...)

סרטים\משחקים\שירים וכו'

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות- A900, יש לי אותם. אני גם עשיתי לשלי מוד, תוכל למצוא עליו מידע בחיפוש בפורום.

אלחוטיות וסראונד - מה שאתה מציע. אני אישית חושב שאיכות הכי חשובה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהייה לך הרגשת פספוס אם לא יהיה סראונד, אבל לא תהייה לך הרגשת פספוס אם תקבל רק עשירית מהאיכות שאתה יכול לקבל בתקציב שלך?! קצת מוזר.

אוזניות אלחוטיות צריכות לעבור עוד דרך ארוכה בכדי להישמע כמו אוזניות חוטיות במחיר דומה.

המוד:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=111056.0

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע :silly: ... זה עוד קטע כזה שאתה יודע שזה לא הדבר הנבון ביותר אבל משום מה ... :screwy:

מצד שני אני לא יקנה משהו שלא יהיה איכותי ונראה לי שבסופו של דבר אני ילך על הATH-A900 ( אני יעשה את הדבר הנבון במיוחד שמדובר בסכומים כאלה אני לא יכנע לדחפים הדפוקים שלי :P )

ד"א מה אתה אומר על אלה ?... קיבלו ביקורות נחמדות

http://www.audiocubes.com/category/Headphones_Wireless,+Surround/product/Sony_MDR-DS3000_Digital_Surround_Headphones.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר קראתי על האוזניות האילו בעבר. אני נגד אלחוטיות. מהניסיון שלי איתן אני למד שהסאונד שלהם פשוט לא טוב מספיק.

אוזניות אלחוטיות דיגיטליות הן טובות בהרבה מאוזניות אלחוטיות סטנדרטיות, אך בהחלט לא ברמה של חוטיות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שקראתי עוד ביקורות וחשבתי על זה אני ילך בסוף על על הATH-A900 (לSurround אני יקנה כבר רמקולים איכותיים בעתיד כשימצא תקציב :-\)

יש עוד משהו אז שאני אמור לדעת לפני הקנייה ? , הבנתי שאוזניות יפניות עדיף לקנות ב www.audiocubes.com / www.audiocubes2.com

יש איזה העדפה לאחת מהן ? או שהן בכלל אותו דבר ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...