הוכחה לכך שWD אמינים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכחה לכך שWD אמינים

The Grey Matter

Recommended Posts

שכחת לשים [ציניות]...[/ציניות]

:lol:

אתה דיי סותר את עצמך... הרד דיסקים אמינים לא אמורים להתלקל אף פעם (במשך זמן סביר כמובן, 100 שנים זה לא ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שרתים (ביניהם 11 שרתי ה-DNS של האינטרנט) שצריכים MTBF הרבה יותר גבוהה, לפחות 20 שנה משום שעד שמשדרגים אותם לוקח הרבה זמן כי אסור להם להרשות לעצמם הרבה DOWN-TIME וכמו כן ההארדיסקים שלהם עובדים 24/7 עבודה אינטנסיבית ולא מידי פעם (כמו שאני מתאר עבד ה-WD שלך...)

בברכה, NerdX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת לשים [ציניות]...[/ציניות]

:lol:

אתה דיי סותר את עצמך... הרד דיסקים אמינים לא אמורים להתלקל אף פעם (במשך זמן סביר כמובן, 100 שנים זה לא ;D)

10 שנים , עם מה שעבר על ההרד-דיסק הזה (ואני לא אפרט) זה מספיק בהחלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום לאחר 11 שנים של שירות יעיל , התפגר לבסוף גיסק 10GB של WD (כנראה בעייה במנוע שמסובב את הפלטות)

זה נקרא HD אמין! ;D

לפני 10 שנים לא היו של 10 ג'גיה, לפחות לא לשוק הביתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום לאחר 11 שנים של שירות יעיל , התפגר לבסוף גיסק 10GB של WD (כנראה בעייה במנוע שמסובב את הפלטות)

זה נקרא HD אמין! ;D

לפני 10 שנים לא היו של 10 ג'גיה, לפחות לא לשוק הביתי

אופס נכון, פשוט כבר חמש שנים אני לא משתמש בו וכבר שחכתי את הגודל שלו. (הוא הפך למחשב להנהלת חשבונו וכו')

זה 1.5 GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שרתים (ביניהם 11 שרתי ה-DNS של האינטרנט) שצריכים MTBF הרבה יותר גבוהה, לפחות 20 שנה משום שעד שמשדרגים אותם לוקח הרבה זמן כי אסור להם להרשות לעצמם הרבה DOWN-TIME וכמו כן ההארדיסקים שלהם עובדים 24/7 עבודה אינטנסיבית ולא מידי פעם (כמו שאני מתאר עבד ה-WD שלך...)

בברכה, NerdX

יש הרבה יותר מ11 DNS ים, הרבה הרבה יותר, יש איזה 20 בארץ, שלושה אצלי בחברה....

עשרים שנה? השיא העולמי של שרת הוא 18 שנה, וגם הוא מת כבר, אחריו יש אחד עם 11 שנה עד ה11 בספטמבר, ויש אחד עם 9 שנים ועדין רץ... אגב, אין DOWN TIME, יש HOT SWAP, הם מחליפים דיסקים כשהשרת רץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...