נגנים חדשים (כולל תמונות), IAUDIO X5, SONY NW-HD5, ARCHOS AV402/700 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגנים חדשים (כולל תמונות), IAUDIO X5, SONY NW-HD5, ARCHOS AV402/700

icebreak

Recommended Posts

יפה, האינטנרט כבר מפוצץ בביקורות על ה IAUDIO X5, נראה מהמם (חבל רק שהם בקוריאנית)... השאלה שלי היא האם יהיה תמיכה בשמות קבצים בעברית, ומה המחיר... כי כרגע זה נראה פשוט מכשיר חלומי :)

מה כבר כל כך חלומי וחדשני בו?

אפילו הH320 עוקף אותו בתכונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה כבר כל כך חלומי וחדשני בו?

אפילו הH320 עוקף אותו בתכונות...

אשמח אם תפרט בדיוק באיזה תכונות הוא עוקף אותו...

הוא יותר קטן מה דבר שכבר מקפיץ אותו הרבה יותר גבוהה מה IRIVER השמן..

x5_7_13.jpg

x5_1_11.jpg

P4150021.JPG

P4150024.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התכוונתי לומר שהIRIVER עובר אותו בתכונות...

התכוונתי לומר שהם פחות או יורת שווים, תכונה אחת שיש לIRIVER ואין לIAUDIO היא הUSB OTG שהוא דיי חשוב...

במביחנת גודל, אתה צודק, הIRIVER באמת הבה יותר שמן, אבל זה לא עד כדי כך מכריע... לדעתי גם הIRIVER הרבה יותר יפה ממנו...

אני לא אומר שהIRIVER יותר טוב מהIAUDIA, אבל אני פשוט אומר שאין בIAUDIO משהו חדש ורציני באמת שאין לIRIVER ושאפשר להץלהב ממנו, הוא לא מציג משהו חדשני כמו שהציג הIRIVER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה המכריע תהיה המחיר.. אני צופה שהוא יהיה יותר זול מה IRIVER אבל זה שאלה טובה שנדע בקרוב...

הגודל / משקל הוא נושא די חשוב, והרבה אנשים בפורום ובכלל לא רצו לקנות IRIVER בגלל שהוא יותר שמן מה ...

בנוסף, הנגן הזה יהיה מסוגל לנגן עם AC3 ורזולוציות גבוהות, בלי דחיסה / המרה מחדש, דבר שה IRIVER לא מסוגל..

הבעיה היחידה (והיא די בעייתי לחלק מהאנשים), היא שאם אני מבין נכון, המכשיר לא תומך בניווט לפי ID3 TAGS, רק לפי מגירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התכוונתי לומר שהIRIVER עובר אותו בתכונות...

התכוונתי לומר שהם פחות או יורת שווים, תכונה אחת שיש לIRIVER ואין לIAUDIO היא הUSB OTG שהוא דיי חשוב...

במביחנת גודל, אתה צודק, הIRIVER באמת הבה יותר שמן, אבל זה לא עד כדי כך מכריע... לדעתי גם הIRIVER הרבה יותר יפה ממנו...

אני לא אומר שהIRIVER יותר טוב מהIAUDIA, אבל אני פשוט אומר שאין בIAUDIO משהו חדש ורציני באמת שאין לIRIVER ושאפשר להץלהב ממנו, הוא לא מציג משהו חדשני כמו שהציג הIRIVER.

גילעד ואחרים...

תרשה לי לתקן אותך לגבי כמה דברים

1. ה-iAUDIO X5 , כן תומך בUSB OTG לדוגמא יכולת להעביר קבצים מממצלמה אל הנגן באופן ישיר

2. ה-iAUDIO X5  תומך בקבצי MP4 בעוד ש H320 תומך בתמונות בלבד

3. זמן פעולה: ה-iAUDIO X5  פועל במשך 35 שעות סוללה  בעוד שה-H320 מחזיק 16 שעות

4. משקל: ה-X5  שוקל רק 148 גרם ( מכשיר 20GB) בעוד ה-H320 שוקל 184 גרם  ( כמעט 40 גרם הבדל)

מידות: הX5 דק יותר ב7 מ'מ מה H320

אני מאמין שנתונים אלו מעמידים אותו באור קצת שונה ממה שתארת ומראים את היתרון והחדשנות שה X5 מציג

תקן אותי אם אני טועה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה יותר זול... רבע מחיר.. תאמין לי שבשביל ההבדלים, אם הייתי קונה בארץ, הייתי משלם את ההפרש בכיף... נראה מה המחיר בארה"ב...

נ.ב. אני רואה שאתה משועמם עד כדי כך שאתה חייב בכל הזדמנות לחזור על זה שה IRIVER ו IAUDIO אותו דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם היום אפשר להשיג את הH340 בארץ את הגירסה האירופאית עם מלא תוספות (מתקן לבטריות, נרתיק, עריסה, ושלט) ב 2400 שקל מה שבחו"ל אתה צריך לקנות בנפרד וזה יוצא בסופו של דבר יותר יקר מהארץ...אני בנתיים בעד לקנות את האיריבר בארץ..

אבל עכשיו שצץ הX5 אני רוצה לדעת עליו קודם פרטים....השוואה בינו לH340 אם שווה לחכות לX5 במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואה? לא היה בכלל ממה לבתלהב, הIRIVER אפילו זול בהרבה...

אני לא יודע אם יצא לך להחזיק את האייריבר h320 ביד או לא אבל העובי שלו (ובכלל הגדול) זה דבר די משמעותי. יש לי h120 ואפילו אותו (שהוא יותר דק מהh320) לא הכי נוח לחזיק ביד. בכל אופן, אני דווקא רואה ממה יש להתלהב, התכונות של המכשיר (כגון רדיו, usbotg מסך ציבעוני וכדומה) זה לא תמיד הכל, למען האמת בשבילי זה דבר די שולי והעיקר שהוא יכול לנגן את המוסיקה, אבל גודל ומשקל זה משהו שדי משנה לי ואני בטוח שלעוד הרבה אנשים. אהה וגם חיי כפולים זה יכול להיות נחמד, אם כי אני אישית מסתדר עם 16 שעות ויוצא לי להטעין פעם בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שאמר ש2300 זה הרבה- בסך הכל לפני פחות מחודש זה היה בדיוק המחיר של הH320- רק עכשיו הורידו אותו לתחום ה1900.

וזה עוד רק תחילת הX5, המחירים עוד יתאזנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...