1.5 או 2 מגה בבזק בינלאומי = mini ipod? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1.5 או 2 מגה בבזק בינלאומי = mini ipod?

sausage

Recommended Posts

אורח voodooman

לא זה חרא!!

לא שווה את זה עוד שנה בטוח יהיה כבר חבילת 3MB או 5MB !! באותם מחירים כמו שהיום עולה 2MB !!

אני אישית מחובר דרך 2MB ולא הבדל כזה גדול בין 1.5MB ל-2MB אומנם מהיר אבל לא הבדל גדול... ה-UPLOAD אצל הכבלים הרבה יותר טוב והיה לי כבלים פעם עכשיו עשיתי WOW כי זה יותר קל לא צריך לקדוח ולעשות בלגן ויש לי בבית מודם SB5100 חדש שהיה אצלי שנה שהייתי מחובר ועכשיו הוא סתם בארון אם הבה חומרה אחרת... אני אוהב לשמור חומרה בארון :lol::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברה תתעוררו !

היום בממוצע אצל כל חברה משלמים 39 שקל אפילו למגה וחצי...

זה אומר 99-39 = 60 * 24 חודשים = 1440 ש"ח!

זה אומר ששווה לא להתחייב לאף אחד ופשוט לקנות איפוד חדש במחיר של 1400 שקלים...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה גם התשלום כמו בכל החברות עכשיו עם המיבצעים החדשים כמו נגיד 012 עם המיבצע של המסך 17 אינטש LCD של ....

אתה מיתחייב ל שנתיים ואיך אתה משלם.. בויזה אבל איך.. לא בהורעת קטע בויזה אלה בתשלומים ישר יורד לך בויזה של 24 חודשים ופשוט כל חודש אתה משלם את ה 99 שקל האלה... וזה בלי ה .....

פשוט לא מישתלם אתה קונה מסך חדש במחיר זול יותר.....ואינטרנט כמו שאמרו עולה היום זול אצלנו בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

וואלה אפשר לקנות כבר מסך מעולה ב-1900 ש"ח אם 12MS ואני בטוח שהמסך שהם נותנים זה מסך זול וגם 16MS :-\

שהיום עולה 1400 ש"ח של PROVIEW (לא בטוח שזה מה שהם מוכרים אבל אני יכול לקנות פרויו ב-1400 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...