כמה משפיעה מהירות הרד דיסק על ביצועי מערכת? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה משפיעה מהירות הרד דיסק על ביצועי מערכת?

DXT

Recommended Posts

מחר או מחרתיים אני מקבל מז"ל חדש (מעבד, ולוח ;D). ויש לי הרד דיסק די ישן 5400 ו ATA66 או 33....

השאלה שלי אם נגיד, תאורטית, מספיק לי המקום שיש לי עכשיו בדיסק (10GB) האם ממש כדאי לי להשקיע כסף על הרד דיסק חדש? או שביצועי ההרד דיסק הם זניחים בהשפעה על המערכת?

תודה על העזרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לא!

ההרד דיסק הוא צוואר הבקבוק ברוב המחשבים (טעות , בכל המחשבים). הרד-דיסק מהיר יותר נותן יותר ביצועים.

הרד-דיסק גדול יותר נותן יותר מקום לאכסן קבצים (10GB זה בהחל לא מספיק.. לפחות בשבילי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יכול לחזק ולהדגיש את מה שנאמר - ההארד דיסק (בעיברית יפה דיסק קשיח) הוא הההההההה צואר בקבוק של המחשב.

זלזול בגורם הזה יגרום למחשב הכי חדש ומהיר לעבוד לאט מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אני רק יכול לחזק ולהדגיש את מה שנאמר - ההארד דיסק (בעיברית יפה דיסק קשיח) הוא הההההההה צואר בקבוק של המחשב.

תלוי באיזה עבודות..

אם זה עבודות רגילות של ווינדוס כגון גלישה, , עבודה שוטפת אז זה כמובן משפיע כי התוכנה ניגשת הרבה פעמים להארד דיסק.

אבל בהנחה שהוא עושה יותר עבודות עיבוד כגול קימפול של תוכנות או עבודות עיבוד כול שהן שמשתמשות רק במעבד ובזיכרון הפנימי(RAM) לא תהיה להארד דיסק שום השפעה על הביצועים, בעצם תהיה לו השפעה ממש ממש זניחה וההבדל במהירויות של ההארד במקרה הזה לא ישנו ברבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באיזה עבודות..

אם זה עבודות רגילות של ווינדוס כגון גלישה, , עבודה שוטפת אז זה כמובן משפיע כי התוכנה ניגשת הרבה פעמים להארד דיסק.

אבל בהנחה שהוא עושה יותר עבודות עיבוד כגול קימפול של תוכנות או עבודות עיבוד כול שהן שמשתמשות רק במעבד ובזיכרון הפנימי(RAM) לא תהיה להארד דיסק שום השפעה על הביצועים, בעצם תהיה לו השפעה ממש ממש זניחה וההבדל במהירויות של ההארד במקרה הזה לא ישנו ברבה.

אני בעיקר משחק משחקי תלת מימד מסיביים (עוד מעט אנריל 2003) ולפעמים צורב ועובד עם .

כמו שכולם כבר אמרו כאן תקנה אחד חדש...אני ממליץ לך הדיסק קשיח של וסטרן דגיטל עם ה8 MB באפר!

מצטער, אבל אין לי 750+ ש"ח עבור הרד דיסק.

אני רוצה אני ההרד דיסק הזול ביותר והמהיר ביותר, זה ה Maxtor 40GB 7200 ATA133, לא? 450 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה יותר לחדד את השאלה: האם שימוש בכונן יותר איטי משמעו ירידה ב FPS במשחקים?

במיוחד אם אין לך הרבה זכרון פנוי, כי אז המחשב נאלץ להעלות כל הזמן נתונים מהזכרון הוירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...