פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06) - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט SAS (עודכן: 10-9-06)

IG

Recommended Posts

• 9 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוקר טוב.

בלי הרבה דיבורים-

או שכן :smile1:

הכל התחיל מזה:

1.jpg

שצוייר כשבלונה בצורה הבאה: (וכן, אני יודע שפיקאסו יכול ללמוד ממני דבר או שניים 8) ::):silly:)

3.JPG

אחורי שעשיתי קופי לציור הדבקתי על פלטת ברזל (מגולוון, 40X30, בעובי 0.6 מ"מ, שעלה 10 ש"ח, למי שזה מעניין אותו...)

4.JPG

ככה זה יצא... חתימות אחר כך 8) (5 דיסקיות נשברו לי!!!1 חלק מעפנות של סקיל, וחלק של דראמל, וזה רק בגלל הפינות המעוגלות והחדות :P

5.jpg

אחרי זה הייתי צריך למלא את החור בגג- השתמשתי באפוקסי שהייה לי (פרוט כמה עמודים אחורה...)

אחרי המילוי חתכתי לצורה הרצוייה, וככה בערך זה אמור להיראות בעוד כמה שבועות (כמובן שהכול יהייה צבוע יפה, משוייף וכו...) :)

(משום מה וואלה לא רוצה לטעון לי את התמונות האלה :bash:)

תגובתכם :hi:

נ.ב: חלק מהתמונות צולמו במצלמת הרשת הישנה שלי, וחלק במצלמה של הסמסונג 770 החדש שלי, ובגלל זה ההבדל באיכות :D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתים זה קצת מקושקש :P

אני מקוה שאתה הולך ליצבוע את זה

אגב למה לא הדבקת את המטוס בחתיכה אחת לא קראתי

קצת עקום כל העסק היתי אומר אבל אני מאמין שאתה תסדר הכל ותיצבע וזה יהיה ממש יפה

בכל מצב בהצלחה בהמשך

עריכה : ווואוו כמה שנים זה נימשך חחח

אתה עסוק מאד אם ככה

חח הפרויקט הכי ארוך בהיסטוריה .:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וככה בערך זה אמור להיראות בעוד כמה שבועות (כמובן שהכול יהייה צבוע יפה, משוייף וכו...)

::)

וחוץ מהתמונות של הציור זה נראה בסדר... לפי דעתי לפחות... הרבה פחות מטושטש מהאחרות (דפדף קצת אחורה...)

ו... כן... בשנתיים האחרונות אני בבית משהו כמו יומיים בחודש (חוץ מבקייץ) אז אין לי אפשרות להתקדם בצורה סבירה... אני מקווה לגמור את הגג עד סוף הקייץ הזה, ולהתחיל את הפאנל הקידמי בקייץ הבא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נראה לי שכולנו נמות עד שאני אסיים את המוד הזה :P

עידכון קטן על ההתקדמות: אני מנסה כבר 3 ימים וחצי פחית צבע לצבוע את הפח המגולוון- החלקים של המטוס שאני רוצה להדביק מסביב למאורר... היום כבר נמאס לי ושייפתי את כולו (בד"כ פח מגולוון לא משייפים...) וצבעתי שוב.

צבעתי גם את הגג עצמו באפור (צבע של מוטיפ :)) ויצא סבבה, רק שעדיין אין ...

ומה זה הקמצנות הזו בתגובות? ::);)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד כשיש לי זמן... משהו כמו שעתיים ביום... לקח לי משהו כמו 5 שעות להגיע לתוצאה הסופית של הסירטוט של המטוס... הוא סורטט בקנה מידה מדוייק של 2. משהו מהדגם שצלמתי בעמוד הקודם... אחר כך לקח לי כמה ימים כדי לסגור את החור המשושה (כל פעם לחכות שהאפוקסי יתייבש)... עכשו אני מתכנן חלון חדש עם החריטה של הכוכב, כי ניסיון שלי למחוק את השריטות על החלון הקודם בעזרת מדלל צבע רק החמירו את הבעייה :P

תמונות נוספות בקרוב. אני מקווה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אפשרות להשיג פקספקס רגיש לUV, וגם אני מעדיף את האפקט של תאורה עמומה על כל המארז...

חוץ מזה, יש בעייה לייצור את האפקט של קונטראסט חזק בין חלקי הכוכב... עוד כמה שבועות אני אפרסם עוד של הפרוייקט (כשהוא יהייה גמור כנראה) ותראה איך זה יוצא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בשעה טובה, הגג גמור :yelclap:

כאמור, עשיתי חריטה חדשה לכוכב, שיצאה הרבה יותר טוב מהקודמת:

1.jpg

2.JPG

צבע חדש לגג:

3.JPG

מעגל לדים חדש:

4.JPG

5.JPG

הדבקת חלקי המטוס וגריל הIG 8)

8.JPG

9.JPG

וזהו התוצאה הסופית:

6.JPG

תגובות אנשים, תגובות! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אהבתי מאוד את מה שעשית עם המנועים של המטוס!!!

החריטה בהחלט יצאה טובה!

יפה מאוד!!

יש עוד משהו בתיכנון?? או ש..... הפרויקט הסתייים??

הצביעה בהחלט עשתה טוב לגג!

טוב שאתה מכסה את החיתוך של המטוס עם החומר הנוסף ;) כי מה שמתחת "קצת" עקום... :D

אה והגריל IG הזה.. מה הקטע שלו? זה לא מתאים ואפילו קצת.. איך לומר.... מכוער. ::):jump:

:hi:

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, יצא הרבה יותר טוב משחשבתי!!!

מאוד מקורי!!!

ואני חושב שאתה צריך לעשות עוד חלקים של המטוס זוהרים בצבע אדום, כמו החלון של הטיים והכוכבים בכנפיים.

אני מצטער לומר, אני גם חושב שהגריל לא מתאים, מילא אם תמקם אותו במקום אחר, אבל לא נראה לי שכדאי לך להשאיר אותו שם :-\

ושוב, יצא ענק, ממש מהפך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...