פנטיום M על מתאם של אסוס לוקח FX55 ב 2T במהירות שעון דומה - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום M על מתאם של אסוס לוקח FX55 ב 2T במהירות שעון דומה

integral

Recommended Posts

אינטל יכולה לקבור את אם תוריד את מחיר המעבדים אל מתחת למחירי העלות.

לאינטל, בניגוד לAMD, יש "גב" נרחב והם יכולים לעשות את זה.

אבל לאינטל לא ממש אכפת, מוכרת הרבה הרבה פחות ממנה (למרות שהמעבדים של עדיפים).

AMD לא ממש מזיזה לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

אז מה הקשר עליי אני רשמתי שהחברות עושות כסף ממכירה של רכיבים לשוק הנמוך!!

ואתה מצטט אותי ורושם מה אתה חושב שכל זקן צריך X850 ומעבד FX55 מה הקשר עליי אני לא רשמתי את זה!!

לפני שאתה מצטט ורושם שטויות ומעצבן תחשוב טוב לפני  :bash:

אמד יוכלה להתחיל להזיז לה קצת רק אם תמשיך למכור מעבדים כמו שהיא מוכרת עכשיו עוד 20 שנ החחחח רק אז תתחיל להרגיש שמישוה מפריע לה במכירות חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוווווווווו קצת הבנה אין?!

זאת הצדקה מכיוון שאתה אומר לחברות מרוויות כסף בשוק הנמוך....

למה כל אחד צריך חומרה ברמה כ"כ גבוהה(אתה לא יודע לקבל דוגמאות?!).

אני לא רושם שטויות אתה כנראה לא מבין למה התכוונתי...

אתה מגזים...אינטל זה אבל 20 שנה זה מוגזם ....היא תתחיל להרגיש את זה יותר חזק אולי אפילו שנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדורות הקודמים של גיפורס (משלוש [עם היה בכלל] ועד סוף 5) מחורבנים בידיוק כמו הפרסקוט של היום,שם טוב,מוצרים מאפנים שבתמורה לכסף שאתה מוציא אפשר היה לקנות כרטיסים הרבה יותר טובים מATI....שאז לא הייתה נחשבת לרמה של NVIDIA...הדור של 6 הם כרטיסים מעולים..קאמבק יפה מאוד של ,גם גיפורס 2 אז היה מצוין....הגיפורס 2 MX עתיק מאוד עוד סוחב NFSU 2 באיכות חצי שזה השג....ה9200PRO שהיה לי סחב באיכות שליש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

הדורות הקודמים של גיפורס (משלוש [עם היה בכלל] ועד סוף 5) מחורבנים בידיוק כמו הפרסקוט של היום,שם טוב,מוצרים מאפנים שבתמורה לכסף שאתה מוציא אפשר היה לקנות כרטיסים הרבה יותר  טובים מATI....שאז לא הייתה נחשבת לרמה של NVIDIA...הדור של 6 הם כרטיסים מעולים..קאמבק יפה מאוד של ,גם גיפורס 2 אז היה מצוין....הגיפורס 2 MX עתיק מאוד עוד סוחב NFSU 2 באיכות חצי שזה השג....ה9200PRO שהיה לי סחב באיכות שליש.

מה אתה דפוק?

גיפורס 3 התחיל הכל מחדש כמו שגיפורס 256 היה המעבד GPU הראשון גיפורס 3 הוא הראשון בעולם שתמך DX8 ונתן קפיצה גדולה קדימה!!

גיפורס 4 היה מעולה!! שיפור טוב של גיפורס 3 וגיפורס 5 היה היה חרא כרטיס מסך כולם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה דפוק?

גיפורס 3 התחיל הכל מחדש כמו שגיפורס 256 היה המעבד GPU הראשון גיפורס 3 הוא הראשון בעולם שתמך DX8 ונתן קפיצה גדולה קדימה!!

גיפורס 4 היה מעולה!! גם כן שיפור טוב של גיפורס 3 וגיפורס 5 היה היה חרא כרטיס מסך כולם!!

על גיפורס 3 לא הייתה לי המון אינפורמציה וזה מה שקראתי.

גיפורס 4 היה די מאפן לאורך הדרך אבל האחרונים ששיפרו(אני חושב שקראו לזה TI או משהו כזה) היו מוצלחים...אבל אז כבר היה דברים יותר חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...