פנטיום M על מתאם של אסוס לוקח FX55 ב 2T במהירות שעון דומה - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנטיום M על מתאם של אסוס לוקח FX55 ב 2T במהירות שעון דומה

integral

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפוחים צא מזה! אין כזה דבר תקן "AMD64"! לא היה ולא יהיה

ובונה הדותנים נותנים בראש =) מעניין אם מישהו יעשה השוואה של : דותן באוברקלוק, EE 3.73 באוברקלוק וFX55 באוברקלוק

זה צריך להיות מעניין =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים צא מזה! אין כזה דבר תקן "AMD64"! לא היה ולא יהיה

ובונה הדותנים נותנים בראש =) מעניין אם מישהו יעשה השוואה של : דותן באוברקלוק, אינטל EE 3.73 באוברקלוק וFX55 באוברקלוק

זה צריך להיות מעניין =)

"holy J" צא מזה! יש דבר כזה AMD64, סדרת ה 600 של אינטל

תואמת לתקן הזה, יש תקן כזה גם אם לא אינטל היא זאת שפיתחה אותו.

עיין בקישור הבא, תשכיל:

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_9331_1024,00.html#1523

גם אם תגיד 1000 פעמים "אין דבר כזה AMD64" לא יעזור לך, ה AMD64

כבר כאן והוא לא הולך לשום מקום, יותר מזה, המחשב הבא שתקנה בין

אם הוא יהיה אינטל או הוא יהיה בתקן AMD64.

יותר מזה, ברמה הארכיטקטונית, צעד אחר צעד (בחסות הפגזה

יחצנית כבדה) תחקה את כל התכונות המרכזיות של ה K8.

עזוב את ה FX-55 במנוחה, עבר זמנו של ה 130 ננו מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על מה להתנצל , כל אחד ודעתו הוא  :)

אבל משום מה נראה לי לא הרבה אנשים ימכרו את ה fx55 ואת ה ee ויקנו דותן, לדעתי לפחות זה עדיין לא זה.

עזוב, זה וכוח עקר. אני פשוט מתלהב מאוד ממה שמצפה לנו מאינטל וכמובן ממה שמצפה לנו מ כי לא נראה לי שיטמנו ידם בצלחת. אני חושב שכל זה סימנים לבאות ואני לא יכול לחכות כבר :smile1::jump:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים, קשה פשוט להגיד

X86-64

?

לא קשה בכלל, אבל בין זה לטענה "אין כזה דבר AMD64" יש הבדל.

אם אינטל לא הייתה מנסה לחנוק את ה X86-64 לטובת האיטניום וה IA64 אז מילא,

אבל היא ניסתה להרוג את התקן הזה ככל יכולתה והוא קיים רק בגלל , לכן הצדק

וההגיון מכתיבים את מתן האשראי לקיום התקן לחברת בעיקר.

עכשיו, AMD64 הוא השם ש בחרו כדי לתאר את סט הפקודות שמרחיב את

ה כדי שיתמוך בפעולה ב 64 ביט יחד עם תמיכה מלאה ב 32 ביט בחומרה,

AMD קידמו את התקן, פיתחו אותו ויצאו איתו ראשונים ולכן הם אלה בעלי הזכות לקבוע

את השם שלו.

אינטל מסיבות עסקיות נותנת לזה שם אחר, אני לא יחצן של ואני לא רוקד לפי

החליל שלה, מי שמפתח מוצר, תקן, זכאי לכנות אותו בשם, לפחות את זה חייבים

לו (מי שהגינות משחקת אצלו שיקול) גם אם זה מרגיז את מיתלהבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את ה FX-55 במנוחה, עבר זמנו של ה 130 ננו מטר.

לא מסכים (אני משוחד ;D )

תגיד את זה ל :

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=10680

ולכל שיא כמעט שנשבר - ביצועים גראפים, ghz, וביצועי מעבד הוא לא אחר מאשר ה 130 ננו - fx55 - clawhammer

מישהו ראה וינצסטר שם ? כמעט ולא, או מישהו ראה ויציסטרים שעברו את ה 3 גיגה - כמעט ולא, גם הוניס לא תגיע לשם בקלות אם תשאל אותי.

בקיצור - אני מאחל לכל וינציסטיר\וניס\סאן דיאגו להגיע לרמות שה fx , זה יהיה מצויין, ואל תספיד את ה 130 ננו עוד.

אני ימשיך איתך שלב אחד קדימה, אני מוכן להמר ע"פ תחושת הבטן שה fx57 שירוץ עם הסאן דיאגו וגם הויניס לא יהיו טובים לאוברקלוק כבד כמו ה fx-55 בגירסאות הראשונות - שבוע 42

תחת אקסטרים המצב שם לפחות ממה שנראה עכשיו גרוע, המעבד לא רוצה לעבוד תחת -40 מעלות (כנל חלק מהוינצסטרים), שהם יצאו בכמות יותר

מסיבית לשוק נראה, אני כבר כמעט ולא מאמין לביקורות שקוראים ברשת, יש שם יותר מידי ליכלוך ושוחד יצרניות ותמיד המעבדים\זיכרונות\לוחות אם החזקים ביותר מגיעים לביקורות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמירה שלי הייתה יותר בהקשר של ביצועים ביישומים ביחס לביצועי צריכת חשמל פליטת חום.

בכל מקרה 2.6 גיגה סליחות, מקווה שה 55 שלך לא לקח את זה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים צודק , X86-64 היה השם של הסט פקודות כשהוא היה בפיתוח וכשהוא שוחרר לשוק שינו את השם שלו לAMD64 .

AMD64 זה השם הנכון , כמובן שאינטל קוראת לזה EM64T מסיבות ברורות , כמו שAMD לא ליחידת הSSE שלה iSSE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשה בכלל, אבל בין זה לטענה "אין כזה דבר AMD64" יש הבדל.

אם אינטל לא הייתה מנסה לחנוק את ה -64 לטובת האיטניום וה IA64 אז מילא,

אבל היא ניסתה להרוג את התקן הזה ככל יכולתה והוא קיים רק בגלל , לכן הצדק

וההגיון מכתיבים את מתן האשראי לקיום התקן לחברת בעיקר.

עכשיו, AMD64 הוא השם ש בחרו כדי לתאר את סט הפקודות שמרחיב את

ה כדי שיתמוך בפעולה ב 64 ביט יחד עם תמיכה מלאה ב 32 ביט בחומרה,

AMD קידמו את התקן, פיתחו אותו ויצאו איתו ראשונים ולכן הם אלה בעלי הזכות לקבוע

את השם שלו.

אינטל מסיבות עסקיות נותנת לזה שם אחר, אני לא יחצן של ואני לא רוקד לפי

החליל שלה, מי שמפתח מוצר, תקן, זכאי לכנות אותו בשם, לפחות את זה חייבים

לו (מי שהגינות משחקת אצלו שיקול) גם אם זה מרגיז את מיתלהבי .

אתה דו פרצופי תפוחים.

אם נותנים לזה שם משלהם (אתה חושב שלהם אין מחלקת שיווק/מכירות או משהו כזה? הם קדושים?!) זה לא אומר שזו המצאת המאה...זה סט פקודות -64 וזהו, אולי עם מיטובים לטובת המעבד שלהם (כל אחד לפי הטכנולוגיה שלו..ראה ערך SSE3 בהמשך)...תן לזה איזה שם שאתה רוצה, אבל זה אותו הדבר.

כשאינטל פיתחה את ה 8086 הראשון ואח"כ לדורותיו את ה80286 80386 וכו' הם נקראו בשמם הפשוט (XT,286,386 וכו') וAMD פיתחה מעבדים מקבילים עם אותו השם. רק במעבדי הPENTIUM רשמה את השם כTRADEMARK .

אתה רוצה לקרוא לAMD חקיינים עלובים לכל אורך הדרך בהסטורית הx86 ,כולל בAMD ATHLON64 שמושתת על אותו בסיס של ה לדורותיו??

אתה משתין על בגלל שם שיווקי שונה (EM64T) אבל אתה אוכל את הקישקושים של AMD בלי היסוסים?

לAMD יש גם לדוגמא את ה SSE3 עכשיו אבל פחות שתי פקודות שקשורות בHT... מישהו פה מכסח את AMD על החוסר בHT או בפקודות? זה אומר שהSSE3 מותאם למעבד שלהם.

לי אין שום בעיה עם AMD והיה לי AMD עוד לפני שידעת מה זה אבל אני לא הולך עיוור אחרי שום חברה! מי שנותן לי מוצר יותר טוב לצרכי - אותו אני אקנה!

מראים לך שלאנטל יש מעבד חזק מאוד שעובד בתדרים נמוכים להפליא ממה שנו מכירים במחשבים שולחניים מבוססי אינטל (ורק אלוהים יודע למה הטכנולוגיה הזו לא זלגה ממזמן לשוק הביתי) ואתה עדיין קם ומשתין על זה ומפנה את ראשך בצורה עיוורת לחלוטין!.

אף אחד לא אמר שAMD זה חרא, כי המעבדים של AMD כבר מימי הK7 הראשונים "נותנים בראש" למעבדים של אינטל בתחומים שונים, אבל, יש להם גם חיסרון בתחומים אחרים מול המעבדים של אינטל (אתה פשוט לא מוכן להכיר בהם).

שורה תחתונה:

AMD פיתחה בהצלחה את סט הפקודות ל64BIT המבוססות עדיין על הIA32 (של אינטל) ונכון שזו זכותם לתת לזה שם (אין ויכוח) אבל, אתה מצפה שאינטל תשתמש באותו השם של AMD?

אתה רואה שAMD מפתחים עוד את ה 3DNOW! שלהם? לא! הם מוסיפים את הסטים של אינטל, כגון SSE SSE2 ו SSE3 . אז מה? הם גנבים? הם פחות טובים? מישהו קופץ עליהם? לא!

אם אינטל תרשום שהמעבדים שלהם תואמים ל AMD64 זו התאבדות שיווקית (הכל שיווק ומכירות).

וזהו.

The essence of the move to 64-bit computing is a set of extensions to the x86 intruction set pioneered by AMD and now known as AMD64. During development, they were sensibly called x86-64, but AMD decided to rename them to AMD64, probably for marketing reasons. In fact, AMD64 is also the official name of AMD's K8 microarchitecture, just to keep things confusing. When decided to play ball and make its chips compatible with the AMD64 extensions, there was little chance they would advertise their processors "now with AMD64 compatibility!" Heart attacks all around in the boardroom. And so EM64T, Intel's carbon copy of AMD64 renamed to Extended Memory 64 Technology, was born.

רד מהעץ ותפסיק לעצבן  :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בקשר עם ההודעה שעליה הגבתי? הכותב טען "אין דבר כזה AMD64", זוכר?

לדעתי מי שעל העץ הוא מי שטוען ש "אין דבר כזה AMD64".

אתה ואחרים יכולים לקרוא לזה איך שאתם רוצים, אני קורא לזה AMD64. לא מענינות

אותי הבעיות היחצניות של אינטל ומה נחשב מבחינתה להיתאבדות שיווקית.

אגב, AMD64 זה קצת יותר מתוספת פקודות מעבד, אבל אם ככה אתה רוצה לקרוא

לזה אז תהיה בריא, דבר אחד בטוח, המעבד הבא שלך יהיה AMD64.

וכן, בעברה הייתה יצרנית תואמים זהים לחלוטין ולאחר מכן תואמים ברמת

פקודות המעבד של מעבדי , אין בושה, זאת האמת ההיסטורית ואין להכחיש אותה,

אבל כיום היא יצרנית תואמים (לא זהים) של AMD64 וגם את זה לא צריך

להכחיש - אם אתה אדם ישר והגון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים (אני משוחד ;D )

תגיד את זה ל :

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=10680

ולכל שיא כמעט שנשבר - ביצועים גראפים, ghz, וביצועי מעבד הוא לא אחר מאשר ה 130 ננו - fx55 - clawhammer

מישהו ראה וינצסטר שם ? כמעט ולא, או מישהו ראה ויציסטרים שעברו את ה 3 גיגה - כמעט ולא, גם הוניס לא תגיע לשם בקלות אם תשאל אותי.

בקיצור - אני מאחל לכל וינציסטיר\וניס\סאן דיאגו להגיע לרמות שה fx , זה יהיה מצויין, ואל תספיד את ה 130 ננו עוד.

אני ימשיך איתך שלב אחד קדימה, אני מוכן להמר ע"פ תחושת הבטן שה fx57 שירוץ עם הסאן דיאגו וגם הויניס לא יהיו טובים לאוברקלוק כבד כמו ה fx-55 בגירסאות הראשונות - שבוע 42

תחת אקסטרים המצב שם לפחות ממה שנראה עכשיו גרוע, המעבד לא רוצה לעבוד תחת -40 מעלות (כנל חלק מהוינצסטרים), שהם יצאו בכמות יותר

מסיבית לשוק נראה, אני כבר כמעט ולא מאמין לביקורות שקוראים ברשת, יש שם יותר מידי ליכלוך ושוחד יצרניות ותמיד המעבדים\זיכרונות\לוחות אם החזקים ביותר מגיעים לביקורות שם.

שטויות, אתה לא מעודכן, הגיעו עם וניס ל- 3800 מה''צ בסביבות ה- -100 צלזיוס. אין באג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בקשר עם ההודעה שעליה הגבתי? הכותב טען "אין דבר כזה AMD64", זוכר?

לדעתי מי שעל העץ הוא מי שטוען ש "אין דבר כזה AMD64".

אתה ואחרים יכולים לקרוא לזה איך שאתם רוצים, אני קורא לזה AMD64. לא מענינות

אותי הבעיות היחצניות של אינטל ומה נחשב מבחינתה להיתאבדות שיווקית.

אגב, AMD64 זה קצת יותר מתוספת פקודות מעבד, אבל אם ככה אתה רוצה לקרוא

לזה אז תהיה בריא, דבר אחד בטוח, המעבד הבא שלך יהיה AMD64.

וכן, בעברה הייתה יצרנית תואמים זהים לחלוטין ולאחר מכן תואמים ברמת

פקודות המעבד של מעבדי אינטל, אין בושה, זאת האמת ההיסטורית ואין להכחיש אותה,

אבל כיום אינטל היא יצרנית תואמים (לא זהים) של AMD64 וגם את זה לא צריך

להכחיש - אם אתה אדם ישר והוגן.

תפוחים, אתה מחמיץ את כל הנקודה.

הנקודה שלי היא לא ללכת עיוור אחרי שום חברה או מוצר! תמיד לבדוק ותמיד לקחת מה שמתאים לך!

גם העובדה שאינטל משתמשת בX86-64 של לא גורעת ממנה כשם שהעובדה שAMD משתמשת בארכיטקטורה של ובMMX SSE וכו' לא גורעת ממנה!

הבעיה היא שאתה שולל את המעבדים של על הסף ,ואם כדאי ללמוד משהו מהחיים זה לא להיות קיצוני בצורה מוטרפת!

אתה יכול לעשות תחרויות כל היום מי יותר טוב, מי לוקח את מי ובמה, אבל בשורה תחתונה , אם תעשה ממוצע ביצועים בכל התוכנות הקיימות תגיע לשוויון במעבדים! לכל אחד יש את הדרך שלו להטמיע מסויימת ולכל אחד יש יתרונות מסויימים.

רוב האנשים פה לא שוללים אף חברה על הסף אבל אתה לקחת לך למטרה להיות מגן ה UNDERDOG בכל מחיר וחבל (לדעתי).

זו הנקודה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...