בעיות קריסה ואיטיות ב-Galaxy שלכם? אולי מדובר בכרטיס הזיכרון - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות קריסה ואיטיות ב-Galaxy שלכם? אולי מדובר בכרטיס הזיכרון

djelectric

Recommended Posts

שלום לחברי הקהילה היקרים. :hi:

רציתי לשתף בתקלה מוזרה שבמשך החודשים האחרונים חקרתי.

במכשירי גלקסי (לפחות ב-3 ו-2) צצות לעיתים בעיות איטיות, תגובה איטית ווקפיאה מוחלטת. זה לא דבר חדש ותלוי הרבה במשתמשים שחלקם הגדול ממהר להתקין כל פיסת שהוא רק נתקל בה, ישנם מכשירים שיפלו בסטטיסטיקה הזאת ולא מעט. אמנם, האם אנחנו יוצרים סטטיסטיקה שכזאת גם לא במכוון?

ובכן, אני בעלים של מכשיר S3 מזה כבר שנה וחצי (עוד טרם צאת S4) ומאז קניית המכשיר הצמדתי לו כרטיס זיכרון של בנפח 32GB במהירות Class 10 (מוכר כ- Ultra).

לאחר כמה שבועות של שימוש התחלתי להבחין בבעיות איטיות ותקיעות, דבר שעדכון הרום לא פתר. ולאחר כמה שבועות נוספים הבחנתי שכרטיס הזיכרון "הוצא" בצורה לא מסודרת וכי המכשיר קולט אותו בחזרה.

אחרי בדיקות עם חברים, שלהם מכשירי גלקסי 2 ו-3 הבנתי שקיים כנראה חוסר תאימות בין אותם כרטיסי זיכרון של לבין מכשירי הגלקסי. כמובן שהוא לא גורף, ולי אין את הנתונים המספקים לגבש סטטיסטיקה.

חשוב לציין שכרטיס הזיכרון נבדק מחוץ למכשיר ונמצא תקין לחלוטין, קריאה וכתיבה לכל אורכו מתבצעת בלי שיהוקים או איבודי מידע. עוד חשוב לי לציין זה שכרטיס ה- לא הכיל תוכנות חיוניות למכשיר וכי כל תוכנות המערכת אוחסנו ע"ג המכשיר. מאז שקניתי את המכשיר אני שומר עליו בקנאות, לא מתקין זבל ומתחזק באופן קבוע.

ידוע לי שלאחרונה סמסונג השיקה קו חדש של כרטיסי ושעל האריזות גם מצויינת תמיכה במכשירים הסלולריים שלה, ניסיתי.

הפלא ופלא כל הבעיות נעלמו באחת. המכשיר חזר להגיב מיידית, לא נתקע ולא קופא.

vkFDxuF.jpg

פתחתי את הדיון הזה על מנת לגבש קצת יותר מידע סביב הנושא, ולבדוק האם זה קורה גם מחוץ למשפחת .

האם מישהו כאן נתקל ויכול לספר על בעיות תאימות שיש למכשיר הסלולארי שלו וכרטיסי מסויימים? האם מה שקרה לי קרה גם לאחרים כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העדכון

בזמנו Samsug &Sndisk הודיעו על compatibility issues עוד לפני שיצא גלאקסי 4 .

הנה לינק לכתבה שמציננת את מה שרשמת בדיוק http://crave.cnet.co.uk/mobiles/samsung-galaxy-s3-fault-is-caused-by-sandisk-memory-cards-50010684/

לצערי הרב אין ברשותי לנקים להודעות הרשמיות של & Sandisk

למרות זאת הודיעו בזמנו שהם פתרו ת הבעייה בפ היצור שלה בזמנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני קניתי SANDISK 64GB Class 10 ואחרי שימוש של חצי שנה הכרטיס נכנס למצב נעילה (למרות שהוא MICROSD) ויותר אי אפשר לכתוב/למחוק ממנו דברים- רק לקרוא. השתמשתי בו בS3. חיפשתי באינטרנט ומצאתי שלהרבה אנשים זה בדיוק קרה והפתרון היחידי הוא לממש את האחריות כי לכרטיס הזה אין יותר שימוש (אלא אם כבר יש עליו מידע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה גם לי עם S3 ושני כרטיסי Micro SD 32G שונים של (שניהם נקנו ביחד)

אחרי כמה זמן התחילו באופן אקראי להתנתק ולהתחבר בחזרה עד שמתו לגמרי (לא מזוהים גם לא במחשב PC)

אחד מהם מת לי בתקופת האחריות (=חצי שנה שנותן mymemory.co.uk, לא בארץ) אז החלפתי אבל לא השתמשתי בחדש בסלולרי מאז (הוא עדיין בחיים אבל מצד שני באופן כללי אני משתמש בו מעט)

כרגע אני עם SD של Transcend שבינתיים עובד למרות שלאחרונה התחילו לי קפיצות קצרות בזמן שמיעת מוזיקה (שנמצאת על ה-SD), אבל יש מצב שזה בכלל באשמת האוזניות, לא "תפסתי" שהוא רושם לי שה-SD התנתק כמו שקרה לי עם אלה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרים. ידוע לי שסידילוג מחזיקה גם סנדיסק וגם אז כל אלו שעובדות איתה מקבלות גישה למכירה שלהם.

אני אישית ממתין לראות מסמסונג את ה-EVO וה-PRO החדשים. מסקרן אותי לדעת איך ירגיש שימוש בהם לעומת הסטנדרטי של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...