עבור לתוכן
 • צור חשבון

eido300

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  801
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  14יום 15ש' 30דק' 44שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי eido300

 1. בהחלט בלאגן... נראה מה נעשה. תודה (:
 2. השאלה איך המטענים האלה מורידים את המתח
 3. נכון, אבל אני מחפש רכיב כמה שיותר קומפקטי שאפשר להלחים לבקר עצמו, בעיקרון זה אמור להיות משהו כמו מייצב מתח אבל לא מצאתי משהו שמתאים לזה.
 4. מה הדרך הכי טובה להוריד מתח משקע רגיל בארץ ל5v?
 5. קניתי מאליאקספרס, אני לא בטוח שלמוכר תהיה תשובה לעניין... מהתגובות כאן היה נשמע ששימוש באוגר הזזה כזה זה דבר פשוט ואפשר למצוא הרבה מדריכים בשבילו, אז לא בדקתי מראש את העניין.
 6. eido300

  xml בפייתון

  עד היום לא פיתחתי הרבה וכשכן פיתחתי זה היה רק ב#c אולי קצת c, בשביל זה לא צריך אינטרנט במחשב, בשביל להוריד פייתון לויזואל קוד הייתי צריך לחבר את המחשב לאינטרנט, וזה היה בלאגן רציני, וגם אז אי אפשר ממש לגלוש, רק לעדכן תוכנות, להתקין בpip וכאלה, לא יותר מזה.
 7. eido300

  xml בפייתון

  אין לי אינטרנט במחשב, בקושי בפלאפון יש, כך שcopy-paste לא כל כך אופציה בשבילי, לכן צילמתי... אהה, מענייו שזה העניין שם, לא חשבתי אי פעם שאצליח לכתוב קובץ xml לא תקני... אבדוק את העניין. תודה רבה.
 8. eido300

  xml בפייתון

  קשה לי לכתוב הכל... זה במחשב, צילמתי את המסך, מקווה שיהיה ברור. סימנתי את הפקודות שהרצתי בטרמינל, הראשונה עברה חלק, השניה עושה בעיות.
 9. eido300

  xml בפייתון

  שתי השורות ה(כמעט) אחרונות שכתבתי הן בערך השגיאות שהוא זורק, חוץ מהן הוא כותב גם את המיקום של הספריה xml ובאיזה שורות נמצא מה שהוא ציטט, ושכתבתי למעלה. אני משתמש בvisual code ואין לי מושג איך להסתכל על הדיבאגר שם, הוא קצת מוזר לי, לא כמו של הויזואל סטודיו. לא יודע אם הוא מצליח לקרוא אותו, איך בודקים את זה?
 10. הי כתבתי את השורות הבאות: import xml.etree.ElementTree as ET tree=ET.parse)'c:\\User\\f\\Desktop\\demo.xml') root=tree.getroot() לכאורה קוד פשוט וסטנדרטי שאמור לעבוד, הבעיה שהוא ניתקע בשורה השניה, נראה כאילו הוא מחכה שאני אעביר גם parser כארגומנט. tree.parse(source, parser) self._root = parser._parse_whole(source) מה עושים?
 11. תודה מישהו יודע איך משתמשים ברכיב הנ"ל? הבנתי שהוא עובד בפרוטוקול spi אבל לא לגמרי, יש למישהו ניסיון עם הרכיב הזה?
 12. חשבתי שהקורוזייה יכולה לקצר בין המגעים ולדפוק את כל העסק שם. איך קוראים מידע מה74hc165? לא הצלחתי למצוא על זה מדריך נורמאלי.
 13. מעניין, תודה. ומה לגבי gui?
 14. למה לא go? ואיזה ספריה מומלצת לgui?
 15. האמת שgo נשמעת מאוד מעניינת, אני עכשיו בהתלבטות רצינית...
 16. אהה אני רואה שא"א להתקין windows 10 iot על רספברי זירו... אז אין ברירה, כנראה נעבור לפייתון... יש למישהו המלצה על סיפריה טובה לgui ראיתי כמה אפשרויות; Tkinter easygui Wxwigdet Pygame (יותר לבניית משחקים) ועוד ראיתי המלצות על tkinter, pygame ועל wxwidget, מה דעתכם?
 17. פשוט פייתון נראית קצת מסובכת גם מבחינת יצירת gui וגם מבחינת כתיבת קוד שיפעל בו זמנית (לדוגמא לולאה שתבדוק כל הזמן קלט מהפינים ובמקביל הרצת טיימר) הבנתי שפייתון בתור שפת סקריפטים קצת שונה מc# בקטע הזה, או שפשוט הבנתי את המושגים לא נכון, והיא גם כן עושה את זה?
 18. הי אני צריך לכתוב תוכנה כלשהיא לרספברי, את התוכנה אני מעדיף לכתוב בc# כי אותו אני מכיר (אם אין ברירה אלמד פייתון) , כרגע מותקנת מותקנת הגירסה הרשמית של לינוקס לרספברי, האם אפשר לבנות תוכנה בויזואל סטודיו (במחשב) שתרוץ על הרספברי? למישהו יש ניסיון עם זה?
 19. אתה צודק במאה אחוז, אם משתמשים באוגרי הזזה צריך רק מחלק מתח אחד. כתבתי מקודם שחשבתי על עוד רעיון, שהוא בינתיים תיאורטי לגמרי ואני אפילו לא בטוח שהוא יכול לעבוד, אבל הוא בהחלט שווה ניסוי, ואם הוא יצליח - אני חושב שהוא עדיף אפילו על אוגרי הזזה, ולצערי אני די בטוח שאם פיני הgpio מוציאים ומקבלים רק 3.3v אין סיכוי שהוא יצליח. אני מציע לך לקרוא את מה שכתבתי מקודם, יכול להיות שזה מסורבל קצת, אבל עם הידע הרב שלך בכל הקשור לרכיבים אני מאמין שתצליח להבין מה התכוונתי.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close