תוכן אנדי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

אנדי

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  264
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי אנדי

 1. היי לכולם, כבר תקופה ממושכת שאחת לכמה ימים סדר הכוננים ברשימת כונני האחתול בביוס ( BOOT OPTIONS PRIORITIES, GYGABYTE B450 AORUS ELITE) משתנה על דעת עצמו, במקום שיהיה מקובע לנצח נצחים על windows boot manager. המשמעות היא שבעת האתחול עלי להפעיל את המחשב מחדש, להכנס להגדרות הביוס, לשנות בחזרה את הסדר ולבצע שמירה והפעלה מידש, רק שזה לא ממש עוזר. מצרף תמונה כפי של הגדרות סדר התחול כפי שהן צריכות להיות. הצעות לפתרון הבעיה? תודה מראש.
 2. הורדתי מהאתר הרשמי. אם איני טועה, הדיפנדר המובנה חסום במחשב הנ"ל, בשל העובדה שיש פיירוול. אבל אעשה בדיקה נוספת.
 3. נערך - הבעיה נפתרה. מתברר שכתובת ה- IP של המחשב שהיתה רשומה בנתב (של 'הוט') היתה שגויה. לא ברור כיצד נוצרה השגיאה הזו. מה שכן, אשמח מאוד לדעת מדוע יש לי עדיין חיווי של פורט חסום (אור צהוב). משתמש ב'ביטקומט'. תודה מראש.
 4. יתכן שאין לך הרשאות מתאימות לצורך גישה לפריט'. זו ההודעה שאני מקבל כשאני מנסה להתקין ישום במחשב שלי (נייד קשיש בן 10 שנים, חלונות 10 מעודכן), וזה קורה מכל כונן שממנו אני מנסה להפעיל את קובץ ההתקנה. אם לא די בכך, קובץ ההתקנה נמחק. מה ניסיתי לעשות כדי לפתור את הבעיה: * ניטרלתי אנטיוירוס (אווסט) וחומת אש (קומודו) * הלכתי לכאן (תמיכה של מיקרוסופט) ופעלתי לפני ההנחיות (כולל ביטול חסימה) ולמרות זאת הבעיה עדיין קיימת. הצעות לפתרונות? תודה מראש.
 5. הוא נחשב לשקט (גם במצב 'נורמל')?
 6. היי לכולם, יש לי מחשב שמבוסס על מעבד AMD Ryzen7 3700X (תושבת AM4). המאוורר שלו (זה שהיה מצורף אליו בקופסא) משמיע כל כמה שניות משבי רוח רועשים במיוחד, גם אחרי ששיניתי הגדרה בביוס למצב שקט. מבקש לקבל המלצה למאוורר שיהיה שקט יותר גם במצב 'נורמל' (ללא קירור נוזל/גז). תודה מראש.
 7. היי לכולם. תופעה מוזרה שאני חווה לאחרונה - החיבור לרשת מתנתק זמן קצר אחרי הפעלת bitcomet. בנוסף לכך, אני עדיין אני מקבל אתרעת פורט חסום, זאת למרות שחומת האש (comodo) הוגדרה לאפשר לביטקומט לפעול (הוכנסה לרשימת allowed application), והנתב הוגדר לאפשר את הפורט שבו אני משתמש, (בוצעה גם הפניית פורטים). המחשב (win10 מעודכן) מחובר לרשת דרך ממיר הוט פיברבוקס מהדור החדש. אהיה אסיר תודה לכל מי שיודע כיצד לפתור את הבעיות הנ"ל.
 8. אין לי קונסולות משחק ולא משחקי מחשב כלשהם. האם תוכנה שמותקנת במחשב עשויה להחשב ל'התקן' (ניקח לדוגמא ישום הזרמת וידאו כמו 'acestream')?
 9. זה כמובן ברור. ניסיתי לחשוב על זה, לא ממש מצאתי תשובות. אבדוק בהגדרות הנתב. תודה.
 10. היי לכולם, לא בטוח שזה המקום לשאול בו את השאלה הזו, מנסה בכל זאת. בודק הווי-פי של avast מזהה אצלי לאחרונה התקנים לא מזוהים: האחד - של חברת Murata Manufacturing co. LTD. השני - packetvideo (proxyserver). לשני ההתקנים יש כתובת IP ומספר mac. יש למישהו רעיון באילו התקנים אלחוטיים מדובר (האם מישהו רוכב לי על הרשת)? תודה.
 11. כיצד דף אינטרנט 'יודע' לקבוע האם פרסומת שמוטמעת בו מוצגת בדפדפן הלקוח או מוסתרת ע"י חוסם פרסומות? האם הבדיקה הזו אינה בגדר חדירה לא מורשית למחשב? האם אין כאן איזו חדירה לפרטיות? אני כמובן לא מצפה לקבל כאן שורות של קוד צד שרת, אלא את העקרון..
 12. היי לכולם, לאחרונה פורטל Ynet מקפיץ הודעה בכל דף שלו, שמתריעה שבדפדפן מותקן חוסם פרסומות. המשמעות היא שבקוד של Ynet מוטמע אלגוריתם שבודק האם מותקן בדפדפן חוסם פרסומות. והשאלה - האם מדובר בחדירה לא חוקית למחשב? תודה מראש.
 13. חן חן. אמנם לא זו היתה כוונת המשורר, אבל אם כבר מדברים על ישומי אנטי-וירוס, זה שהמלצת עליו לא מופיע כלל ברשימה הזאת. היתכן שהם גובים תשלום על המיקום בטבלה?
 14. תודה על העצה השימושית. אם יש לך משהו יותר מעשי, אשמח לשמוע. ולגבי המוטו שלך, קבל תיקון - ממש לא כולם נשאים של אינטליגנציה.
 15. היי לכולם, בימים האחרונים אני מקבל מ'אווסט' אתרעה על איום שנחסם (תמונה מצורפת). כתובת - URL שמצויינת באתרעה שייכת למערכת sheee של 'וואלה!' (https://www.sheee.co.il/) האתרעה מתקבלת ללא כל קשר לשאלה האם ביקרתי בדף הזה באותו רגע או לא. ביצעתי סריקת זמן אתחול של 'אווסט!', לא נמצא איום כלשהו. מחקתי את הסטוריית הדפדפן (פיירפוקס 80.01) ואת המטמון (עודיות וכו'). לא עזר. מבקש לדעת האם האתר שלהם הוא זה שנגוע, או שהבעיה בכל זאת אצלי, ואם כן - כיצד ניתן לטפל בכך. תודה מראש
 16. כן, אבל גם במצב ברירת המחדל (מומלץ) הסמלים במחשב השולחני עשו מה שבא להם. בכל מקרה ורק כדי להיות בטוח, עשיתי בדיקה והחזרתי את התצוגה למצב ברירת מחדל. שינית את מיקום הסמלים ובדקתי כאשר מצב 'סדר סמלים באופן אוטומאטי' פועל וגם כאשר לא. בשני המצבים סמלים משנים את מיקומם, ולכן המסקנה שהגעתי אליה היא שאין שום קשר להגדרות התצוגה (כולל הגדרות סמלים בשולחן העבודה תחת הגדרות ערכות נושא). אני עדיין מאמין שמדובר בבאג כלשהו כתוצאה מעדכון הגרסא. אגב, רק שיהיה ברור - כיש לך צג 4K בגודל 27 אינץ', קשה מאוד לעבוד תחת ההגדרות המומלצות בלי עזרה של זכוכות מגדלת. במחשב ה
 17. ב- 26.6. דיווחתי כאן בפורום על תופעה מוזרה - סמלים בשולחן העבודה שלי משנים את מיקומם כראות עיניהם. קיבלתי כמה עצות וניסיתי ליישם אבל נאדה. מדוע אני מספר לכם את זה בדיון חדש? התשובה היא שכעת מתברר שככל הנראה מדובר בבאג בעדכון התכונות האחרון של חלונות (2004) ולא בעניין של הגדרות שולחן עבודה/תצוגה/ערכות נושא. רצוי שמידע כזה יקבל מקסימום חשיפה. למסקנה הזו הגעתי אחרי שעשיתי את עדכון התכונות גם למחשב נייד (intel core i5, בעוד שהמחשב השולחני מבוסס - AMD), וגם בו החלה להתרחש התופעה הזו מייד אחרי העדכון. רק כדי להיות בטוח, אם יש כאן עוד מישהו שעדכן ל- 2004
 18. טוב, אז לא כל כך כיף. בניגוד למה שחשבתי, הבעיה טרם תוקנה. גם אחרי שביטלתי את ההגדרה ההיא שמשוייכת לערכות נושא, הסמלים ממשיכים לעשות כרצונם. אגב, הדרייבר של כרטיס המסך מעודכן. הבעיה אינה שם. בימים הקרובים אמשיך לנסות למצוא את הגורם ואת הפתרון. אם יש לכם רעיונות נוספים אשמח לשמוע. שב"ש!
 19. ניסיתי, ונראה שהבעיה תוקנה. המקור לברדק בדסקטופ היה כנראה הגדרה בהגדרות סמלי שולחן העבודה (תחת ערכות נושא) שאפשרה לערכת הנושא לשנות את סמלי שולחן העבודה. למדתי משהו חדש. חן חן!
 20. זה היה אחד מהדברים הראשונים שניסיתי לעשות. אם זה היה עובד, לא הייתי צריך לנסות ולהשתמש בכלים כבדים כמו שורת הפקודה (שגם לא עזר לי).
 21. תופעה מוזרה מתרחשת במחשב שלי (חלונות 10 גרסא 2004) - החל מנקודת זמן מסויימת, הסמלים בשולחן העבודה שלי החליטו על דעת עצמם לשנות את מיקומם. גם אחרי כל פעם שבה אני מסדר אותם מחדש, לאחר יציאה וכניסה מחדש לחשבון המשתמש או לאחר ביצוע אתחול הסמלים חוזרים למיקום ברירת מחדל שנראה כאילו מישהו אחר הכתיב להם. ניסיתי לפתור את הבעיה בעזרת שורת הפקודה (עפ" ההנחיות שמופיעות בדף הזה) אבל זה לא הסתדר. יש למישהו רעיון יצירתי? תודה מראש
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

סוני במפגן נדיבות בלתי רגיל: עשרה משחקי PlayStation בחינם לכולם

חדשים על המדף: Galaxy A52 ו-Galaxy A72 זמינים בישראל

צמד דגמי הביניים החדשים מבית סמסונג שהוכרזו לאחרונה כבר נמצאים בחלק מהחנויות המקומיות, עם מאפיינים שלא פוגשים בכל יום באותן רמות מחיר - אך הגרסה המסקרנת ביותר עם תמיכה ברשתות הדור החמישי עדיין חסרה