התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התראד הרשמי על מבצע הבטא-טסטרים של Reimage ו-HWzone

RnG

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי, מי שעושה יותר תיקונים יש לו יותר סיכוי לזכות אבל אסור יותר מתיקון אחד בהגרלה (שבוע)?

יוצא שלכולם יהיה תיקון 1 לא?

אסור יותר מתיקון אחד למחשב בשבוע, אבל אתה מוזמן לתקן עם התוכנה דרך החשבון שלך מחשבים אחרים - של חברים/קרובים/שכנים/שכנות/סתם אנשים מהרחוב כי אתה איש נחמד...

דבר אחד שחבל לי עליו.. ובעצם לכל הדתיים פה (כמה שיש..)

למה ההגרלות בשבת? ועוד שאלה.. חובה XP?

סגירת הספירה תהיה בשבת, אבל זה תהליך אוטומטי ללא מגע אדם. את ההגרלה והפניה לזוכים יעשו ב-Reimage בתחילת השבוע, בשעות העבודה.

וכן - כרגע המערכת היא רק ל-.

שמתי שלא נאמר שהפרטים של המשתמש לא יועברו לצד שלישי (יעברו לספאמרים ולשולחי ג'נק ופרסומות).

וזה דיי מטריד העדר הפרט הזה בתקנון.

הסר דאגה מלבך. כמו כל הגרלה של HWzone, הפרטים שלך לא יועברו לצד שלישי מלבד HWzone ו-Reimage.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור - אפשר בבקשה לקבל פה את פרטי ההתקשרות עם החברה ותנאי המבצע?

אנשים עוד יתחילו להריץ את התוכנה על מחשבי חברה או עם חומר פרטי ובלי לדעת את התנאים הנ"ל זה בעייתי - אני לא רואה כל מניעה לפרסם את התנאים המלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אם המחשב שלי תקין לגמרי, יש מצב שהוא יהרס (תוכנתית) כתוצאה מהדבר הזה?

ועדיין לא הבנתי, צריך פשוט לתקן מחשב אחד ולחכות להגרלה או לתקן כמה שיותר מחשבים שונים עם אותו משתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם נותן גישה מלאה למחשב לאתר חיצוני ומאפשר לו למעשה הרשאות ADMIN וגישה לכל פינה במחשב - גם למערכת ההפעלה וגם לכל המידע הפרטי שלך. לא ראיתי באתר הצהרה ברורה וחדה לגבי הפרטיות של המשתמשים (בטח איפשהו באותיות בפונט 3) ומה שכן כתוב בבירור שהם מסירים מעצמם כל אחריות לכל נזק, ישיר או עקיף שעלול להגרם לכם.

לא יודע מה אתכם אבל כמו שאומרים "זה שאתה פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריך" :P

אפשר להריץ על מחשב לא פעיל או אחרי פרמוט :lol: יש לי כמה וכמה כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...