הפעלת שני פלטי קול במקביל - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת שני פלטי קול במקביל

dans41

Recommended Posts

משהו שכבר מטריד אותי זמן מה אבל לא ידעתי למי לפנות, אני גם לא בטוח שזה הפורום המתאים לכך, אשמח עם המנהלים יעבירו אותי לפורום המתאים.

יש לי שמחוברים למחשב ללוח אם (3.5 חיבור ירוק) ואת הרמקולים של הטלוויזיה שמחוברים בHDMI, רציתי לדעת אם אני יכול להפעיל את שתיהן במקביל (אם כן איך?).

הבעיה זה שאני כל פעם נכנס להחליף את זה (זה שנייה אבל אם אני יכול לחסוך את זה אז עדיף).

הקטע זה שהHDMI הוא מהכרטיס מסך שלי ופה הבעיה (לפחות ממה שהבנתי), הם לא יכולים לעבוד במקביל כי הם לא על אותו חלק, יש איזה פתרון תוכנתי לזה? אפילו מתאם פיזי שיכול לחווט לי את זה כראוי (מבלי לגרוע משמעותית מהאיכות).

תודה לעזורים!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם מה שכתבתי בפוסט אחר מסייע לך

http://hwzone.co.il/community/threads/535504-%D7%94%D7%92%D7%93%D7%A8%D7%AA-%D7%A4%D7%9C%D7%98-%D7%A7%D7%95%D7%9C-%D7%A0%D7%A4%D7%A8%D7%93-%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%A6%D7%99%D7%94?p=4810282&viewfull=1#post4810282

בגדול תחשוב על זה ככה שאתה יכול מהיציאה של ה-PL לשמוע משהו אחד והיציאה של הטלויזיה (שאני משתמש בה לסרטים) משהו אחר לגמרי מבלי להתעסק יותר מדי

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי VAC יוצרת דיליי.

בגדול אין אופציה מובנית להתעסק עם זה ואילו דווקא כי הפלט מגיע מהכ.מ.

WINDOWS משום מה תומך ביציאה אחת בלבד בכל פעם.

יש תוכנה שנקראת AUDIO SWITCH (או משהו כזה, פתחתי פעם דיון על זה בעיה זהה עם בלוטוס)

היא יודעת להחליף בקליק אחד ויש גם HOTKEY שזה נחמד מאוד.

תוכל להגדיר באמצעות EVENTGOUST או אולי AUTOIT פרופיל להפעלת HOTKEY להחלפה בכל פעם שתפתח את המדייה פלייר או משהו בסגנון.

בהצלחה .

עריכה:

נזכרתי בעניין נוסף שהתעסקתי איתו אבל הוא לא התאים לי בגלל הדיליי של האוזניות בלוטוס שלי.

לך זה עשוי להתאים מכיוון שאין כאן דיליי. זה למעשה 'האזנה להתקן שמע' דרך קו נכנס.

משהו כזה תמוהה אבל עובד מהניסיון שלי, בדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...