10TB של אחסון ענני חינם - חברת אחסון סינית - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10TB של אחסון ענני חינם - חברת אחסון סינית

CountDeMoney

Recommended Posts

מה בדיוק אני אעשה עם זה?

והשאלה היותר חשובה, איך בדיוק אני אעשה זאת עם UPLOAD של 2Mbit/s.

יקח שנה למלא את זה.

http://www.wolframalpha.com/input/?i=7TiB+at+2megabits+per+second

מתסכל כמעט כמו להעתיק את הכל לדיסקטים.

מצער לומר זאת אך אין שום טעם באחסון באינטרנט של נפחים גדולים עם חבילות האינטרנט שיש בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אני אעשה עם זה?

אעלה את כל ספריות המוזיקה שלי לגיבוי כדי שאם יקרה אסון לא אשכח מה היה לי שצריך להוריד שוב?

או כדי שאוכל להוריד אותם חזרה בפחות מאמץ?

בשביל זה אני יאמר למחשב להעלות 24/7 במשך חודש?

הייתי משתמש באחסון ענן אם מהירות הUL לא היתה כל כך גרועה.

ב2mb/s אפילו העלאת גיבוי שבועי של כונן מערכת הפעלה בקושי אפשר להספיק משבוע לשבוע.

ולאורך כל הזמן המחשב יסבול מביצועי גרועים כי הUL יהיה חנוק.

מה שאומר שצריך להתעסק הרבה עם כיבוי הדלקה הנמכה הגברה של הUL כדי להימנע לעקוף לבדוק לוודא שבכל פעם ופעם שביצועי האינטרנט פוגעים בחווית הגלישה/הורדה/משחק זה באמת בגלל ועכשיו כבר לא ואחר כך כן עד הפעם הבאה וחוזר חלילה.

craaaaaaaaaaaazy

אולי אם הייתי צלם עם המון חומר אישי/מקצועי שגישה אליו דרך האינטרנט מכל מקום ובכל זמן תועיל לי מאוד, אז הייתי מוכן לספוג את כל החרא הזה.

וגם אז זה לא משנה את העובדה שזה סיוט לא נורמלי למלא מכולת נפט דרך קשית שיועדה לטרופית משקה שובב - כל ביט שווה זהב.

ובכל מקרה רמת התגובתיות בין הזמן שאתה מתחיל להעלות חומר ועד הזמן שהוא מסיים לעלות כל כך גרועה, שיכלת בנתיים ליסוע לאילת וחזרה כמה עשרות פעמים.

והכי עצוב, שכל מה שכתבתי נשמע כמו סוג של הגזמה, וזה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגד האיחסון .

כל הכבוד לשיטות הריגול הסיניות ולעובדה שאנשים שאין להם מה להסתיר יכולים להינות משירותי שירותי הביון שלהם.

10TB זה נפח עצום, והעובדה שזה בחינם היא מדהימה.

עם UL של 20-100mbit/s כנראה שהתגובה שלי לדיון הזה היתה אחרת לגמרי, כמו גם הרצון(והיכולת) שלי להשתמש באחסון .

וזה לא רק אני, כמעט כולנו באותה הסירה.

מישהו צריך לומר את הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אני אעשה עם זה?

אעלה את כל ספריות המוזיקה שלי לגיבוי כדי שאם יקרה אסון לא אשכח מה היה לי שצריך להוריד שוב?

סיבה מספיק טובה, אם כל המוזיקה שלי תלך לאיבוד יהיו לי מחשבות אובדניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ולאורך כל הזמן המחשב יסבול מביצועי גרועים כי הUL יהיה חנוק.

מה שאומר שצריך להתעסק הרבה עם כיבוי הדלקה הנמכה הגברה של הUL כדי להימנע לעקוף לבדוק לוודא שבכל פעם ופעם שביצועי האינטרנט פוגעים בחווית הגלישה/הורדה/משחק זה באמת בגלל ועכשיו כבר לא ואחר כך כן עד הפעם הבאה וחוזר חלילה.

craaaaaaaaaaaazy

פה אני לא מסכים אודות משחקים כי משחקים לרוב תלויים ב-PING ובזמן משחק, שום תוכניות או פעילויות שתופסים רוחב פס לא אמורים לעבוד.

אני לפני שהייתי קופץ לענן סיני חינמי בן 10TB, הייתי מחכה חצי שנה ובודק מה אנשים אומרים לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אני לא מסכים אודות משחקים כי משחקים לרוב תלויים ב-PING ובזמן משחק, שום תוכניות או פעילויות שתופסים רוחב פס לא אמורים לעבוד.

לא הבנתי.

עם מה בדיוק אתה לא מסכים?

כיסיתי את כל האפשרויות בניסוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול. תודה רבה.

לא מבין מה את מתלוננים שיקח הרבה זמן למלא את זה?

פשוט תתיחסו לזה כאל אכסון ללא הגבלה וזהו. כל תמונה חדשה שצילמתם אפשר להעלות לשרת לגיבוי בלי לדאוג שיגמר לכם המקום בדרופבוקס או איפה שזה לא יהיה.

יש לכם משהו שאתם רוצים לשמור פרטי? תצפינו בTRUECRYPT ותעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול. תודה רבה.

לא מבין מה את מתלוננים שיקח הרבה זמן למלא את זה?

פשוט תתיחסו לזה כאל אכסון ללא הגבלה וזהו.

אני אסביר לך בדוגמה ויזואלית.

דמיין שיש לך מחסן ענק בו אפשר להכניס מאות מכולות.

images?q=tbn:ANd9GcQ7LsH6BeSGzsxArAANr4miktMp6EcA566-exP_p5PkKMoFP5PA

אבל הפתח היחידי להכנסת חפצים הוא דרך דלת פצפונת(שים לב למטבע):

hipperdrome.jpg

עכשיו, אם כל מה שאתה מכניס למחסן זה דברים קטנים מאוד, ורק כמות קטנה מהם כל פעם, זה לא היה נורא בכלל.

אבל כשאתה רוצה להכניס כמה ארגזים, מכולה, או אפילו רהיט, זאת כבר בעיה גדולה(pun intended).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...