מחשב חדש לצורכי גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש לצורכי גיימינג

kaboonkal

Recommended Posts

אז אחרי שכל דבר עלה לי על המחשב בצורה מעולה כבר כמה שנים טובות עם ההגדרות הגבוהות ביותר, הגיע כמובן קרייסיס 3 והחל לקרטע, ואני מתחיל לחשוב שהגיע הזמן להחליף את המחשב.

מה שיש לי כרגע:

intel e6750

intel dp35dp

hd6770 1GB

CM 690II

corsair 650TX M

מסך ברזולוציה 1680X1050

בעקרון אני צריך לשדרג את רכיבי הליבה, אבל חשבתי אולי במקום לקנות כרטיס מסך חדש לקנות אחד תואם ולעשות מערך קרוספייר (הספק יחזיק אני מניח, אבל השאלה אם ההבדל בביצועים בין מערך קרוספייר של הכרטיס הזה לבין כרטיס חדש לגמרי יהיו שמיים וארץ או דברים מינימליים?)

לא צריך HD (יש 4) וכונן אופטי זו אפשרות אבל לא חובה (יש 2 IDE).

בכל מקרה, התקציב הוא באיזור ה2.5, עדיפות לKSP כי אני יכול להשיג שם הנחה קטנה.

עריכה: ועוד שאלה קטנה-כדאי לשדרג כעת את המחשב, או שיש עדיפות לחכות זמן עד שיצאו הדורות החדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה יותר בעיה של המעבד יותר מאשר של הכ.מ

המשחק הזה פשוט רוצח כל חומרה שקיימת היום אז אם החומרה שלך לא נראה לי שתוכל להריץ אותו על הגדרות גבוהות כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ סביר שאתה טועה גבר. אם תסתכלו על דרישות המשחק, תראו שזה ככל הנראה המעבד, כמות הRAM וכרטיס המסך.

כרטיס המסך הוא הרכיב הקריטי ביותר, כי CRYSIS 3 מצריך כרטיס חזק יותר למשחק בהגדרות גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוג אפשרי (מעבד + לוח אם + זיכרון + כרטיס מסך)

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪889

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪357

זיכרון:

Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪136

כרטיס מסך:

MSI GTX660 2GB GDDR5 Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1093

סה"כ: ₪2655

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2602 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/vfk8b1ec

אתה יכול ללכת עם ההצעה הזאת ל-KSP ולבקש הצעה מתחרה (מה שכן, הם לא מוכרים לוחות מבוססי B75 וחבל)

לגבי מערך כרטיסים, הייתי מוותר מראש, אלא אם יש לך רצון וזמן להתעסק עם הרצת ותחזוק מערך שכזה, לדעתי לא משתלם ולא כדאי.

לגבי משחק הכיסאות, להמתין או לא להמתין, התשובה היא לדעתי, לא להמתין, שדרג עכשיו ותהנה, אין טעם לחכות לקו המוצרים הבא עד שיבוא.

לשיקולך ובהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית שם לו את ה7870XT בעוד כמה שקלים ועדיף ממנו

כנ"ל פה,

אולם הוא ציין כי הוא מעוניין לבצע את הרכישה מ-KSP, ומאחר ועדיין אין להם את ה-7870XT, ועצם העניין שיהיה לו מפרט להשוואה (להוציא את לוח האם)

זה מה שעלה בידי, (יש להם במלאי את ה-660)

כך או כך, במידה ובעל האשכול יחזור, ויחליט לבצע את הרכישה מ-TMS, אני כבר מצטרף להמלצה שלך על התוספת ל-7870XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוג אפשרי (מעבד + לוח אם + זיכרון + כרטיס מסך)

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

מעבד:

Intel Quad-Core i5 3470 3.2Ghz 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪889

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪357

זיכרון:

Hynix Original 4GB DDR3 1600 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪136

כרטיס מסך:

MSI GTX660 2GB GDDR5 Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪1093

סה"כ: ₪2655

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2602 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/vfk8b1ec

אתה יכול ללכת עם ההצעה הזאת ל-KSP ולבקש הצעה מתחרה (מה שכן, הם לא מוכרים לוחות מבוססי B75 וחבל)

לגבי מערך כרטיסים, הייתי מוותר מראש, אלא אם יש לך רצון וזמן להתעסק עם הרצת ותחזוק מערך שכזה, לדעתי לא משתלם ולא כדאי.

לגבי משחק הכיסאות, להמתין או לא להמתין, התשובה היא לדעתי, לא להמתין, שדרג עכשיו ותהנה, אין טעם לחכות לקו המוצרים הבא עד שיבוא.

לשיקולך ובהצלחה.

מה ההבדל בין לוחות 75 ל77? אני אבדוק את האפשרות לקנות מtms, אבל לא עדיף כבר 8gb? וגם לא עדיף לשים עוד 50 שקל על שהוא לא סטוק? תקנו אותי אם אני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין לוחות 75 ל77?

אני אבדוק את האפשרות לקנות מtms, אבל לא עדיף כבר 8gb?

וגם לא עדיף לשים עוד 50 שקל על קירור שהוא לא סטוק?

השוני בין ה-B75 וה-H77 כמו שהוא (ע"פ היצרן [intel]) מתורגם לתוספת של יציאות 3.0 ויציאת SATA 3.0 נוספת על הלוח, וזהו זה.

אולם לרוב המכריע צריך פשוט להסתכל מה היצרנית מציעה על הלוח עצמו.

לוחות ה-B75 וה-H77 מספקים את אותם הביצועים, ה-H77 מיועד יותר לכיון השוק הבידורי\ביתי,

משמע שלוחות מבוססי H77 (כל לוח לגופו) לעיתים יגיעו עם תכונות שיותר מדברות אל המשתמש הביתי.

ה-B75 מיועד לאלו שצריכים את אותם הביצועים, אולם לא מחפשים את סראונד 7.1 ואת שאר התוספות הקטנות הללו.

זה מתורגם למחיר נמוך יותר ללקוח, אולם שוב, זה תלוי בלוח עצמו ובהיצע שלו, בסופו של דבר קח את הלוח שיענה לך על הצרכים שיש לך.

לרוב, לוחות B75 יעשו זאת היטב.

לגבי נפח הזיכרון,

במפרט שהצגתי יש שני מודולי , כל אחד בנפח של 4 גיגה,

ראה תחת "כמות" - 2

2x4GB=8GB

לגבי גוף הקירור למעבד, האם להוסיף עוד 50 ש"ח לגוף הקירור למעבד? זה תלוי אך ורק בך.

קירור הסטוק המקורי יעשה את העבודה יופי, אין כל סיבה שלא יעשה כך.

אולם אם אתה מעוניין בגוף נגיד, שקט יותר=טוב יותר בביצועי הקירור שלו, אז במידה ואין לך מניעה, לך על זה.

אבל שוב, זה לא קריטי, אישית הייתי משקיע את ה-50 ש"ח הללו במעבר לכרטיס מסך כגון זה ש-yakir4u הציע, ה-7870XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...