סקר מקדים - מקלדת מכנית DAS Keyboard (או דגם אחר) - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - מקלדת מכנית DAS Keyboard (או דגם אחר)

deluxe

במידה ותצא לפועל קניה קבוצתית למקלדת DAS, תרצה להשתתף?  

1281 הצבעות

1. 1. במידה ותצא לפועל קניה קבוצתית למקלדת DAS, תרצה להשתתף?

• כן, מעוניין במקלדת DAS (סוויצ'ים חומים/כחולים) - US layout
    • כן, מעוניין במקלדת DAS (סוויצ'ים חומים/כחולים) - UK layout
    • לא, אני מעוניין במקלדת מכנית מדגם אחר (נא לציין בתגובה מה הדגם הרצוי).
    • לא, כבר קניתי מקלדת מכנית וזה לא רלוונטי עבורי כרגע.

Recommended Posts

לאחר הנסיון הקודם לארגן קניה של מקלדות מכניות עם סוויצ'ים חומים שעד היום טרם נמכרו באופן מסודר בארץ, הגיע הזמן לנסות אופציה נוספת.

בדקתי אפשרות לקניה קבוצתית של DAS Keyboard עם סוויצ'ים חומים, וכנראה שיש על מה לדבר. כרגע עוד מוקדם מכדי לפרט, אבל כנראה שאם יהיה ביקוש זה יעזור לנו במחיר.

כרגע זה סקר ראשוני בלבד, והמטרה שלו היא לדעת כמה היענות יש לקניה של המקלדת הספציפית הזאת.

בכל מקרה, אשמח אם אנשים שמעוניינים במקלדת מכנית אחרת יציינו זאת בסקר ע"י בחירת האפשרות "לא, אני מעוניין במקלדת מכנית אחרת"

*********************************************************************************************************************************************

1_5058180ae0685.jpg

*********************************************************************************************************************************************

עדכון 14/2/13:

התחלתי לארגן רשימה מסודרת של המעוניינים. אני מבקש מכל מי שהצביע בסקר ורוצה דגם מסויים שיציין זאת בתגובה כדי שאכניס אותו לרשימה.

אני שוקל לנסות לבדוק גם לגבי דגמים נוספים של חברות אחרות אז אשמח לדעת אם יש ביקוש לעוד דגמים.

אשמח אם כל מי שמעוניין לקדם את המטרה יפרסם את הדיון בחתימה שלו וכך יביא לחשיפה מקסימלית בפורום.

עדכון 27/2/13:

עבר חודש, וכמות המעוניינים רחוקה מהיעד שהוגדר (50 יח').

הדיון ישאר פתוח ומי שירצה להצטרף מוזמן, אך כרגע נראה כי הניסיון הנוכחי לא יצא לפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שאם הולכים על מקלדת בחו"ל אז כדאי ללכת על המקלדות של ROSEWILL, הן בנויות טוב והן זולות מאוד (לפני כמה זמן דגם שלהם עלה 25$, מחיר מצחיק למקלדת מכנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא התלהבתי מהן.

בכל מקרה, כרגע הנושא הספציפי של DAS בבדיקה. וזה גם משהו.

אל תשכח שהיו הרבה מאוד דגמים אחרים שעלו כאופציה בהתארגנות הקודמת ולמרות זאת הנסיון לא צלח.

אם כרגע יש לנו אפשרות לנסות ולהביא את ה-DAS (שהיא בליגה של ה"גדולות"), בגרסה של סוויצ'ים חומים - אז לדעתי כדאי מאוד לקחת את זה ברצינות ולא לנסות לזוז לכיוון אחר.

אם אני לא טועה היו אנשים שקנו את ה-ROSEWILL באופן עצמאי בבלק פריידי במחירים די זולים. אני מניח שמי שהיה מעוניין במקלדת הזאת כבר קנה.

בכל מקרה, כשמדובר בקניה קבוצתית אני חושב שכדאי לשאוף קצת יותר גבוה וכמובן להתמקד במה שאפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות אבל מה זה סוויצ'ים חומים?

ואם תצרף להודעה הראשונה קישור לאיזו כתבה/ביקורת על המקלדת זה יעזור...

בכל מקרה אני מעוניין במקלדת חדשה אבל הכל תלוי באיכות ובמחיר.

נ.ב. היא מתאימה לגיימינג? (עד כמה המקשים נוקשים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה שני שרשורים שלמים בנושא.

זה השרשור של הנסיון הקודם להתארגן לקניה קבוצתית:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=540488.0

זה סטיקי בנושא:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=552995.0

וגם זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=511600.0

התשובה לשאלה שלך מאוד אינדיבידואלית... אתה צריך להכיר את ההעדפות שלך כדי לדעת אם היא מתאימה לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מקלדת עם חומים אמורה להיות טובה לגיימינג, כמובן לא לכל אחד זה מתאים (אבל שוב, את כל השאר אפשר למצוא בארץ ויש כאלה שרוצים חומים).

בקשר לאורות ומקשים נוספים, לא אומר שום דבר. לי יש TT ESPORTS MEKA G1, כל המקלדות של TT מיועדות לגיימינג והמקלדת הזו לא כוללת תוספות מיוחדות. הדבר היחיד שעשו זה העיפו את ה WIN KEY מצד שמאל (החרא הזה שתמיד לוחצים עליו באמצע משחק וזה מחרבן הכל) ובמקומו יש כפתור Fn בשביל כפתורי מולטימדיה (שמשותפים ל Fx כמו במחשב נייד).

גם ל FILCO שמאוד נפוצה אצל הגיימרים אין תוספות מיוחדות. תאמת אני לא רואה איך עוד 12-20 כפתורים יעזרו לי, מגדיל את המקלדת ובסוף אין לזה שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם הולכים על מקלדת בחו"ל אז כדאי ללכת על המקלדות של ROSEWILL, הן בנויות טוב והן זולות מאוד (לפני כמה זמן דגם שלהם עלה 25$, מחיר מצחיק למקלדת מכנית).

יש להן בעיות עם החיבור USB(אוהב להתנתק מהלוח).

שתיהיו בעניינים DAS זו מקלדת מבריקה אז כל טביעת אצבע תיראו עליה.

אני כבר בעל מרוצה של מכאנית אז אין לי יותר מידי להוסיף, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להן בעיות עם החיבור USB(אוהב להתנתק מהלוח).

שתיהיו בעניינים DAS זו מקלדת מבריקה אז כל טביעת אצבע תיראו עליה.

אני כבר בעל מרוצה של מכאנית אז אין לי יותר מידי להוסיף, בהצלחה.

מבדיקה שעשיתי הבעיה במקלדת של rosewill טופלה וכבר לא קיימת בדגמים החדשים של המקלדת.

אני עם המקלדת כבר חודשיים ובינתיים מרוצה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...