לחבר למחשב כבל 15 מטר HDMI אפשרי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחבר למחשב כבל 15 מטר HDMI אפשרי?

soundf

Recommended Posts

שלום

קניתי מחשב חדש ואני מעוניין לעשות את הדבר הבא:

1.לחבר את המחשב ב"חדר מחשב" למסך וגיל

2.להעביר ל"חדר שינה" 3 כבלים : כבל אדיו לרמקולים , כבל מאריך USB כדי לחבר את הUSBRECIVER של המקלדת והעכבר , וכבל

הכבל אדיו והHDMI צריכים להיות 15 מטר ,והמאריך 10 מטר מספיק

עכשיו השאלה שלי היא אם מה שאני רוצה לעשות זה ריאלי? לא יהיה תקיעות? המטרה לראות ולשחק במשחקי פעולה וכו... ךחפש את המוצרים אין לי בעיה (אם יש משהו מומלץ לקנות ובמחיר נורמלי אני ישמח - אפשר גם מאתרים בחול ששולחים לארץ...)

תודה לכל בעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא בעיה העיקר שהכבל לא יעבור יחד עם רשת החשמל וכמובן כמה שפחות פיתולים בדרך למניעת נזק לכבל...

כבל מאריך באורך 10 מטר יש רק מוגבר כאשר הצ'יפ המגביר נמצא על צד של הנקבה, לכן אתה צריך מתאם מהמחשב ומתאם בקצה השני.

בגדול זה ריאלי ובהחלט אפשרי...

עלות כוללת של הכבלים היא כ600 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. תודה על התשובה ... יש המלצות?

לגבי כבל ויואסביי. מובן שהוא צריך להיות מוגבר.

לגבי כבל אדיו פשוט - 2 rca לחיבור 3.5 mm רגיל ״כבל בננה״ אני לא חושב שצריך הגברה , אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תסריט קצת דומה לשלך.

כבל DVI- באורך 10 מטר מהמחשב לטלוויזיה בחדר (מטייל לו יפה בתעלות).

3 כבלי PL 3.5mm, באורך זהה ובאותו מסלול.

מה שחשוב זה להקפיד על כבלים עם בידוד טוב.

תקיעות לא יהיו, הערכת המחיר שנתנו לך פה ריאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בפורום לגבי כבל 15 מטר ולא ראיתי תשובה חד משמעית. מצד אחד אומרים שכל כבל יפעל והאיכות לא כל כל משתנה.

ומצד שני אומרים שצריך במרחקים האםו כבל מוגבר

לגבי כבל הבנתי שמרחקים כאלו זה בעיה יותר רצינית

ואני יכול לרדת ל10 מטר ביואסביי השאלה אם שה יעזור, כי אני מעוניין לחבר בקצה בכבל רק דונגל בלוטוס או את הרסיבר של המקלדת / מתאם שלט אקסבוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה מזמן (בערך לפני שנתיים), וקניתי אותו בארץ במחיר מופקע. אני לא זוכר את החברה ואת הדגם, אבל אני ממליץ להעזר בחברו הטוב של האדם (גוגל) ולמצוא חברה איכותית. כמובן שעדיף לרכוש מחו"ל, משום שבארץ אוהבים לנפח לכבלים איכותיים את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בEBAY בגרושים כבל של איזה 6 מטר, עובד 720p (זה הטלוויזיה שלי) אבל לפעמים פתאום התמונה קופצת כזה לשניה וחצי וחוזרת, זה קורה לי גם עם הממיר של יס שיושב עם כבל של מטר וחצי, רק שביס זה קורה פחות. נראה לי שב15 מטר כבר צריך כבל יקר כי זה יקפוץ כל 5 דקות בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי דקה באיביי כמה עולה כזה, פתאום ראיתי את זה:

http://www.ebay.com/itm/GOLD-PLATED-HDMI-CABLE-1-4-3D-PS3-HDTV-LCD-LED-XBOX-6FT-10FT-15FT-20F-30FT-50FT-/251126040357?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3a78474725

תשים לב שאם אתה בוחר 30 FEET זה עולה 12 דולר ואם אתה עולה ל50 FEET (שזה 15 מטר) אז פתאום המחיר הוא 5 דולר :nixweiss:

אני הייתי קונה מהר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! שווה את ה ״סיכון״ יצא לי 15 דולר עם המשלוח. בהחלט מחיר שווה. נקווה שיפעל כמו שצריך ;)

עריכה:

טוב לאחר שקניתי את הכבל שהומלץ (בגלל המחיר הנמוך) אז לעכשיו החלק הזה סגור. עד שיגיע הכבל ונעדכן בממצאים...

עכשיו אני צריך לקנות כבל שיתאים להפעלת רסיבר למקלדת ועכבר / מתאם בלוטוס / רסיבר של השלט אקסבוקס לוינדוס ....

שאלה קטנה בנושא. האם יהיה אפשרי לחבר עם מפצל את המתאם בלוטוס + הרסיבר של המקלדת והעכבר ללא בעיה?

דרך אגב. איך נראה הכבל הזה?

50FT 50 FT 15M 2.0 A Male to A Female Data Cord Extension Repeater Cable

http://bit.ly/TOjanq

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...