מבקש מפרט ב-2.5K לתלמיד תיכון ללא ציוד הקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט ב-2.5K לתלמיד תיכון ללא ציוד הקפי

dorddor

Recommended Posts

שלום לכולם, אשמח מאוד לעזרה בהרכבת מפרט למחשב שמיועד לתלמיד תיכון, המחשב מיועד בעיקר לאינטרנט, ומשחקים.

1. מה התקציב המקסימאלי? 2500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? עדיף לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עוד 500, אך העדיפות היא ללא חריגות בכלל

2. מה שימושי המחשב ? בעיקר , ומשחקים(לא גיימר)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). אין תוכנות עיקריות

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. מצטער, לא יודע את השמות, משחקי ירי ומשחקי אם אני לא טועה

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב. המסך הוא סמסונג 943BM סינקמאסטר http://goo.gl/vlXyD

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אין צורך, לא במסך ולא בציוד היקפי אחר

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)?5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? ללא , אפשר הרכבה בחנות אבל לא חובה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אזור השרון

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא, אך תקווה גדולה שהמחשב יחזיק מעמד כמה שיותר שנים :)

תודה רבה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט אפשרי לדוגמא.

ניתן להגדיל את הכונן הקשיח לטרה או עוד כ-4 ג'יגה זיכרון (יכנס לתקציב).

סה"כ המפרט הזה אמור לענות על הדרישות, ויהיה מצויין לשימוש כללי ולהרצה של משחקים מודרניים על הגדרות גרפיות בינוניות +.

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i3 3220 Socket 1155 3MB 3.3Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪607

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION FAN CONTROL - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪55

לוח אם:

MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪313

מארז:

באנדל תקציבי - Gigabyte Luxo X140 + Seasonic 350W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪330

קירור למארז:

Raidmax 120mm Retail Quiet Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪22

זיכרון:

Kingston 4GB 1600

כמות: 1 - מחיר: ₪106

קשיח למחשב שולחני:

Toshiba 500G 3.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪313

כרטיס מסך:

Sparkle GTX650 1GB GDDR5 HDMI OC - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪550

כונן אופטי:

Samsung DVDRW SATA x22

כמות: 1 - מחיר: ₪102

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2398

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2351 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/4elymrn8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מצטער, אבל שכחתי להוסיף משהו:

צריך להיות במחשב כרטיס רשת אלחוטית, יש לי ראוטר DLINK DIR-615 שנמצא קומה מתחת לקומה שהמחשב הזה יהיה והקליטה צריכה להיות טובה.

שאלות נוספות:

1.רשום בהרכבה: "

" מדובר על חברי הפורום הזה או שיש באתר שלהם פורום כלשהו?

2. הכונן של נחשב לאמין? כי בדרך כלל אני רגיל לשמוע חברות אחרות בתחום של .

תודה ומצטער שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס הרשת האלחוטי- בקש שיוסיפו לך אחד למחשב (עולה כמה עשרות שקלים). לגבי איכות הקליטה, זה לא רק תלוי בכרטיס אלא גם בנתב.

1. כן, ההרכבה חינם.

2. אין הרבה הבדל מבחינת האמינות. יש לך אפשרות להחליף לכונן של היטאצ'י בתוספת כמה שקלים או ל-WD Blue בתוספת של כמה עשרות שקלים. לדעתי אין סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יריץ בוודאות כן, כיצד יריץ איני יודע שכן המשחק עדיין לא יצא.

* זה שיש דרישות רשמיות לא אומר הרבה.

בכללי, לדעתי המפרט יריץ את המשחק על הגדרות גרפיות בינוניות, צפונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בגלל התקציב ובכלל שאתה לא הגדרת את השימושים העיקריים שלך לגיימינג.

מעבדי i5 נותנים לגימרים שאין להם כוונה לגעת בגרפיקה

i7 לגרפיקאים / עורכי וידאו

i3 שימושים כללים /גימרים לייט

רוב המשחקים עדין אינם מנצלים 4 ליבות לכן i3 יהיה שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר דברים:

1. אני לא מבין משהו, מה בדיוק מוגדר כגיימינג? הרי זה לא שמישהו מפעיל במקביל מספר משחקים (או שאני טועה?) אז מה זה משנה אם מישהו משחק הרבה במשחקים או קצת?, מהבחינה הזאת שאם אני רוצה שמשחק ירוץ טוב

2.מישהו שראה את המפרט טען שמשחק כמו פיפא13 ירוץ אבל לא משהו על המפרט הזה, האם זה נכון?

3. נגיד ואני רוצה לשדרג את המפרט המוצע כאן כך שמשחקים ירוצו יותר טוב, האם מה שאני צריך לשדרג (כלומר איזה שידרוג עדיף) זה מעבד קודם כל או חלק אחר (נניח וירטואלי)?

תודה רבה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*גיימינג למשל זה אחד שמשחק במשחקים כבדים כגון:2 3 , iv , max payne3 , cod seris,metro 2033,crysis

*הסיבה העיקרית שהוא קנה את המחשב זה משחקים;

*fifa 13/nba13 /pes13 זה לא צורך מערכת כבדה ,הדרישות שלהם לא בשמים

*שחקן שהוא גיימר חשוב לו בדר"כ פילטרים והגדרות גבוהות. לכן הוא צריך חומרה בהתאם.

1.בקשר למפעיל דברים במקביל הכוונה זה על מולטי טסקינג יכול להיות שהוא עושה כמה פעולות במקביל, וחלק מהמשחקים שציינתי למעלה כן מנצלים 4 ליבות שיש ב i5.

המשחק שירוץ טוב לפי זה מתאימים לו חומרה אם אתה מתמקד למשל במשחקים בהגדרות באזור הפיפא לא צריך מחשב בשמיים בשביל זה.

2.תלוי על איזה גודל מסך ואיזה הגדרות גרפיקה אתה שואף ואיזה משחקים אתה הולך לשחק, זה הגדרה ראשונית שאתה צריך לסכם עם עצמך ועם הגדרת התקציב לפני רכישת מחשב.

3.לשדרג השאלה קודם מה אתה הולך לעשות איתו לפני שאתה רוצה לשדרג . שחקנים שמיעדים את המחשב שלהם למשחקים כבדים ירכיבו מערכות עם זיכרון בנפח 8 ג'יגה, כרטיסי מסך medium- high end. ומעבדים מסדרת i5. ואם יש להם ספייס בתקציב לא יחסכו מ .

אבל הכל זה שאלה של מה אתה הולך לעשות עם המחשב שלך. במה אתה הולך לשחק/לעשות איתו.

מקווה שנתתי לך כמה קווים למחשבה.

שיהיה בהצלחה בקניה

אביחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

אם אני מחליט להשקיע במחשב 3000 ש"ח, ואני אייעד אותו למשחקים, ברור לי שזה לא יהיה גיימינג ברמה הכי גבוהה, אבל אפשר מפרט שיתאים יותר לגיימינג באילוצי התקציב הזה בבקשה? (זה לא חייב להיות שיפוץ של המפרט הראשון אלא מה שבא לכם)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-איזה משחקים אתה הולך לשחק איתו ?

*מכוון והמסך שלך קטן ולא ברזולוציה מלאה של full hd דהינו 1920 × 1080 . אז לא דרוש ציוד ברמה גבוה.

לכן השיקול של אחראי הפורום היה נכון לכוון אותך לפי התקציב להשקיע יותר בכרטיס המסך מה שעליו נופל רוב העומס במשחקים, ומאידך מכוון השימושים שלך כללים אז הוא בחר לך i3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...