ביקורת SSD 330 של אינטל-המחשב שלי קיבל חיים חדשים! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת SSD 330 של אינטל-המחשב שלי קיבל חיים חדשים!

ymss69

Recommended Posts

טוב אז אחרי המון לבטים מה תיהיה מתנה ראויה לגיל 24, הוחלט על החלפת הדיסק קשיח הראשי בלפטופ שלי.

ההיטאצי 160 גיגה 7200RPM הוחלף באינטל 330 120 גיגה.

ההחלפה בוצעה במספר דקות עקב הנדסת אנוש מצויינת של לנובו והמחשב בן השנתיים קיבל רוח חיים חדשה.

מפרט המחשב- I5 560 מהדור הראשון של I5, 4 גיגה זכרון 1066 ב2 סלוטים של 2 גיגה, 7 פרו 64 ביט.

הדבר הראשון ששמים אליו לב הוא זמן הדלקת המחשב מתקצר מדקה שלמה ל27 שניות, זמני התקנה של תוכנות וזמני הפעלתם התקצרו משמעותית.

המחשב מסמן גם על שיפור בזמן הסוללה (עדיין לא נבדק בפועל), זאת בנוסף לתחושה סובייקטיבית שהיא פשוט מדהימה! לא יכול לחשוב על תמורה טובה יותר ל500 שקל שלי.

הרצתי בדיקות בHDTUNE PRO לפני ההחלפה ואחרי, יש להתייחס לשיניים בעמוס על הדיסק קשיח שכרגע די ריק, אבל התוצאות מדברות בעד עצמן, כאשר שתי הדיסקים נבדקו במצב קריאה-

Read:

Min: 5.3MB

Max: 83.7MB

Average: 62.9MB

Access time: 16.4 MS

Brust rat: 189.8MB

Cpu usage: 30.6%

Read:

Min: 149.5MB

Max: 184.7MB

Average: 162.7MB

Access time: 0.145MS

Brust rat: 160.8MB

Cpu usage: 9.2%

הרצתי עכשיו בדיקה של מדד החוויה של , ציון הדיסק קשיח הקודם עמד על 4.8 הציון של החדש עומד על 7.8, נקודה פחות מהציון הגבוהה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!

אני גם מעוניין לרכוש מהסוג המדובר.

שתדע שהמחיר מאוד זול, מתארגנת כאן קנייה קבוצתית על המחיר הנ"ל.

אז אם מצאת ב500 ש"ח ללא קבוצה זה יצא לך ממש זול.

מאיזה חנות קנית וכמה זמן אחריות קבלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי דרך בן משפחה ולא דרך חנות ככה שזה לא רלוונטי.

המחיר זול ב60 שקלים מהמחיר שראיתי בRSM ככה שאני לא מאמין שזה הקש שישבור את גב הגמל.

החלטתי על הדגם הנ"ל אחרי ביקורת ויחס בין מחיר לתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...