היום אני מתכוון לסחוט את המיץ לבזק בין לאומי....כמה יעלה לי 30 מגה + גיימר? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום אני מתכוון לסחוט את המיץ לבזק בין לאומי....כמה יעלה לי 30 מגה + גיימר?

תוכי מסטול

Recommended Posts

לגבי ה30 מגה הבנתי שהמחיר הוא 29 בשימור... כמה אפשר להוריד אותם בנוגע לתוספת חבילת גיימר(משיטוטים בהודעות באתרים בשונים ברשת מלפני כמה חודשים הבנתי שאפשר להוריד אותם ל10 שקל...זה עדיין תקף ?) ?

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשיג בקלות יחסית ב- 11.89 ש"ח לחודש. יש יחידי סגולה שהצליחו להוציא בחצי מזה. בכל מקרה, זה המחיר שהיה לי בבזב"ל (ועדיין יש לי, בעצם, בהקפאה) עד לפני חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח בינלאומי

משלם על 100 מגה 29.90

משלם על 1.90

שקל ו- 90 אגורות?

מה אמרת להם כדי לקבל את זה? אין סיכוי שהם הציעו לך את זה לבד.

אני מניח שאתה מחובר עם חייגן. איך החיבור שלך עם 100Mbps בבזב"ל + + חייגן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקל ו- 90 אגורות?

מה אמרת להם כדי לקבל את זה? אין סיכוי שהם הציעו לך את זה לבד.

אני מניח שאתה מחובר עם חייגן. איך החיבור שלך עם 100Mbps בבזב"ל + + חייגן?

כן, 1.90 בחודש על גיימר!

אמרתי להם יש לכם 3 אופציות:

1. לתת לי ב-25 שקל לחודש ולא לשמוע ממני יותר כלקוח שלכם

2. לתת לי חינם ותרוויחו את מה שאני משלם לכם עד כה

3. לתת לי הצעה שאפשרית לכם אם אין בחינם ושאני יגיד ישר כן בלי להגיד אני רוצה זול יותר

הלכו על אופצייה 3, מסתבר :)

אני מחובר בתשתית על 30 מגה ביט, כך שאני לא מקבל 100 מגה ביט בפועל...

את הגיימר לקחתי בגלל משחק בשם Dekaron שאחותי משחקת בו ששיפר משמעותי את הניתוב, לא מעבר לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, 1.90 בחודש על גיימר!

אמרתי להם יש לכם 3 אופציות:

1. לתת לי ב-25 שקל לחודש ולא לשמוע ממני יותר כלקוח שלכם

2. לתת לי חינם ותרוויחו את מה שאני משלם לכם עד כה

3. לתת לי הצעה שאפשרית לכם אם אין בחינם ושאני יגיד ישר כן בלי להגיד אני רוצה זול יותר

הלכו על אופצייה 3, מסתבר :)

אני מחובר בתשתית על 30 מגה ביט, כך שאני לא מקבל 100 מגה ביט בפועל...

את הגיימר לקחתי בגלל משחק בשם Dekaron שאחותי משחקת בו ששיפר משמעותי את הניתוב, לא מעבר לזה

תודה רבה לך, איש יקר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בר בסוף קיבלת מה שרצית מבזק בינלאומי?

הנציג מקשרי לקוחות התקשר אליי ושאל אותי אם יש לי לתת לו שם משתמש לדוגמא.

אמרתי לו שכן, ונתתי לו.

הוא היה מופתע (או שהוא עשה את עצמו) ממה שהוא ראה, ואמר לי שהוא לא שמע על המחיר הזה מעולם, ושהוא ניתן רק לעובדי בזב"ל.

אז אמרתי לו שאם הוא היה רוצה הוא היה יכול בינתיים לבדוק את זה בעצמו, או לכל הפחות לשאול את המנהלים שלו, כדי להבין שאני לא ממציא את המחיר.

בסופו של דבר, הוא ביקש ממני לחכות על הקו כדי שהוא יקבל אישור מהמנהל שלו. האישור נתקבל, ושלום על .

הוא גם התנצל ואמר לי שוב שהמחיר הזה לא הופיע אצלו (לזה אני נוטה להאמין. כנראה שהם כבר גמרו עם המבצע הזה באופן פורמלי) שאין לו אינטרס לומר לי אחרת (נו, שוין), ושהוא קיבל במקרה כזה אישור חריג אחרי פניה למנהל שלו, ושלמעשה המנהל שלו מזין את המחיר החדש בשבילי ולא הוא (נו, שוין). אז הסברתי לו (למרות שזה ממש לא התפקיד שלי) שכשהוטנט נכנסה, כולם נכנסו לאטרף, כולל בזב"ל, ושהתחרות הזו בריאה לכולם ולדעתי הוא היה צריך לדעת מזה... אז בתגובה הוא אמר לי שאם אני מוצא מישהו עם 10 ש"ח בזב"ל למהירות הזו, אז הוא יעביר אותי גם למחיר. אמנם הוא התבדח, אבל זה דווקא אתגר מעניין. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם להם 39 ש"ח על 12MB זה הרבה לא? בא לי לשדרג ל-30MB, איך אני יכול להוריד אותם ולכמה?

אם אני אומר להם שאני רוצה להתנתק הם יתחילו להגיד שכל שאר הספקיות הם זבל כי רק אצלם יש את הכבל התת-ימי, ותכלס הם צודקים, אז מה אפשר להגיד להם? שאני רוצה להתנתק בכל זאת? האם הם ירדפו אחריי או יגידו- טוב ביי...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד שאתה רוצה להישאר איתם אבל המחיר שהם נותנים לך גבוה מדי, לכן אתה נאלץ להתנתק.

אל תסכים למחיר גבוה יותר מ 29.90 ש"ח. הם נתנו את זה ל 100 מגה, אז ל 30 חייבים לתת לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציג מקשרי לקוחות התקשר אליי ושאל אותי אם יש לי לתת לו שם משתמש לדוגמא.

אמרתי לו שכן, ונתתי לו.

הוא היה מופתע (או שהוא עשה את עצמו) ממה שהוא ראה, ואמר לי שהוא לא שמע על המחיר הזה מעולם, ושהוא ניתן רק לעובדי בזב"ל.

אז אמרתי לו שאם הוא היה רוצה הוא היה יכול בינתיים לבדוק את זה בעצמו, או לכל הפחות לשאול את המנהלים שלו, כדי להבין שאני לא ממציא את המחיר.

בסופו של דבר, הוא ביקש ממני לחכות על הקו כדי שהוא יקבל אישור מהמנהל שלו. האישור נתקבל, ושלום על .

הוא גם התנצל ואמר לי שוב שהמחיר הזה לא הופיע אצלו (לזה אני נוטה להאמין. כנראה שהם כבר גמרו עם המבצע הזה באופן פורמלי) שאין לו אינטרס לומר לי אחרת (נו, שוין), ושהוא קיבל במקרה כזה אישור חריג אחרי פניה למנהל שלו, ושלמעשה המנהל שלו מזין את המחיר החדש בשבילי ולא הוא (נו, שוין). אז הסברתי לו (למרות שזה ממש לא התפקיד שלי) שכשהוטנט נכנסה, כולם נכנסו לאטרף, כולל בזב"ל, ושהתחרות הזו בריאה לכולם ולדעתי הוא היה צריך לדעת מזה... אז בתגובה הוא אמר לי שאם אני מוצא מישהו עם 10 ש"ח בזב"ל למהירות הזו, אז הוא יעביר אותי גם למחיר. אמנם הוא התבדח, אבל זה דווקא אתגר מעניין. :lol:

יופי אחי אני שמח לשמוע שזה עזר לך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי גם עם בינלאומי

רק שימור יכולים לתת לכם את ה30 שקל לאיזו מהירות שאתם רוצים

אני לקחתי את ה100MB, וצריך לבדוק תשתיות.

בנוגע לגיימר, טענו שאין מחיר נמוך מ15.90, אז אמרתי שאני אנסה לחזור אליהם עם שם משתמש, בתקווה שהחבר'ה פה יעזרו :)

עכשיו, מישהו יודע מה התשתית הזולה ביותר שאפשר להוציא היום בבזק או בהוט?

אני צריך מהירות של 10+, העיקר שיהיה זול :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...