מה תם אומרים על הדיל הזה, נשמע מאוד משתלם. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה תם אומרים על הדיל הזה, נשמע מאוד משתלם.

motiman

Recommended Posts

http://www.buy2.co.il/Center/DailyDeal/Index/1d6cbd4b-77f4-4b0f-ba72-e4315391eec4?utm_source=cliqa&utm_medium=cliqa_deals&utm_campaign=dailyDeal_1d6cbd4b-77f4-4b0f-ba72-e4315391eec4

בקצרההמחשב הנייד שאנחנו מציעים לכם היום, Aspire מדגם AS7551-7422, מציע את הטוב ביותר מכל העולמות: מהירות וביצועים של מחשב שולחני עם ניידות של לפטופ, מסך HD בגודל 17.3 אינץ', מעבד חזק וחדיש עם 4 ליבות Phenom II, משקל נוח, כרטיס מסך גרפי שמתאים למשחקים, דיסק קשיח בנפח 500GB, של 4GB, זמן בטריה ארוך ועוד ועוד - הכול ארוז בגוף מעוצב, דק ומהמם ובמחיר חסר תקדים של ₪2490 בלבד, במקום ₪4500!

נשמע טוב.

הבנתי שהמעבד הזה מקביל לINTEL I5

ויתר הנתונים נשמעים ג"כ מצוין. (כן ראיתי שמדובר בעודפים)

שוה לקנות גם אם כרגע לא דחוף לי מחשב חדש?

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במבט חטוף על המפרט- מסך 17.3= גדול מאוד ללפטופ וגם יחד עם זה כבד מאוד! זה מאוד לא נוח וגודל לא סטנדרטי כשהסטנדט הוא 15.6/4.

טוב עד כמה שיהיה המחשב, הוא גדול יחסית וככל שהמחשב יותר גדול הוא פחות . אם השימוש הוא בנקודות שונות בבית זה בסדר, אבל אם תתנייד איתו אתה תסבול מזה (ואני אומר את זה כבנאדם שחשב ש-15.6 זה קטן עליו ולא יפריע לי חצי קילו לפה ולשם. זה משפיע- והרבה!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב מוחדש, כרטיס המסך לא מופיע בשום מקום, צריך לשאול, רזולוציית המסך לא מופיעה בשום מקום, צריך להתקשר ולברר את כל הפרטים לפני שקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה,נשמע דווקא חבל על הזמן:

מחשב "חזק", "מהיר", "מסך ענק", "מעבד חזק וחדיש", "משקל נוח" (למי שיכול להרשות לעצמו סבל צמוד), "כרטיס מסך גרפי שמתאים למשחקים" (סוליטר, דיגר ומשחקי הרפתקאות ישנים של סיארה ולוקאס-ארטס למי שאוהב), "זמן בטריה ארוך" (טוב, ארוך זה יחסי)...

שימו לב שהמחשב מתאים ל"גיימרים מושבעים", "גרפיקאים מדופלמים", אנשים ש"מצפים מהמחשב הנייד שלהם לחולל קסמים", והכי חשוב - אפשר "להצטלם בפוזות מצחיקות, או להעלות בקלות ובמהירות סרטונים של הכלבה החמודה שלכם ל-YOUTUBE".

אני הייתי קונה בלי לחשוב פעמיים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מחשב זבל במחיר רגיל לחלוטין (למחשב חדש מהניילון) - ואגב, אין דבר כזה כמו מחשב "מוחדש" שלא היה בשימוש. לכל הפחות הוא היה בתצוגה בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי רבותי המומחים, אבל למה זה לא דיל טוב?

אני יפרט את המפרט למי שלא הבין:

מעבד:

AMD Phenom II N970 2.2GHz Quad-Core

זיכרון:

4 GB DDR3

דיסק קשיח:

500 GBכרטיס מסך:

ATI Mobility HD 4250 Graphics 1GBמסך:

17.3- led WSXGA

מערכת הפעלה:

Windows 7 Home Premium 64-bit

הם מתחייבים שהוא מעודפים (לא הופעל מעולם)

מחשבים ברמה הזאת עולים מינימום 3500 שח

אותי המחשב ישמש בעיקר כתחליף שולחני, ולפעמים לגרפיקה בחוץ.

הבנתי שהמעבד הזה שוה בחוזקו לI5 של .

לא שוה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים לאכזב אותך אחרי הציפיות המוגזמות, אבל אפילו Intel i3-2310M חזק מהמעבד הזה.

בנוסף כרטיס המסך שלו, ה-4250, מקביל בביצועים ל- HD Graphics של מעבדי ה- כך שגם בזה אין לו יתרון.

יש לא מעט עדיפים במקרה הזה.

בפעם הבאה, לפני שאתה מתחיל לזלזל תעשה שיעורי בית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה תשים לב - מה רשום שם זה שהמחשב לא היה בשימוש לקוחות סופיים ולא עבר אקטיבציה.

כלומר זה מחשב שהשתמשו בו, וכמו שציינו כאן לפני מן הסתם הוא היה בתצוגה.

בנוסף, להגיד שהמעבד מקביל ל-i5 לא אומר הרבה, יש הרבה תתי דגמים תחת i5 ויש גם מעבדי i3 מסויימים שחזקים מ-i5 אחרים.

כמובן שאם תרצה לקנות אף אחד לא יגיד לך מה לעשות בכספך, אבל לאור העובדה שציינת שבכלל לא דחוף לך מחשב חדש אז חבל על הכסף. לא מדובר כאן במציאה שתפספס אם לא תקנה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...