CryEngine 3-ישוחרר בחינם בקיץ - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CryEngine 3-ישוחרר בחינם בקיץ

RUONXHEV

Recommended Posts

content7074_22_1_1255555704.jpeg

מקור:http://www.vgames.co.il/article/14992.html

Crytek הולכת בעקבות Epic ומשחררת את המנוע עליו פותח Crysis 2 לכל מאן דהוא.

התכנון הוא כזה: ראשית ישוחררו בתחילת הקיץ כלים ספציפיים עבור Crysis 2, שיאפשרו למודרים ליצור שלבים, נשקים וסוגים אחרים של תוכן בעבור המשחק.

באוגוסט ישוחרר ה-SDK המלא, המנוע פלוס ערכת כלי הפיתוח בעזרתם נוצר Crysis 2, בצורה דומה לאיך ש-Epic מציעים את ה-Unreal Development Kit כבר מספר שנים. ה- 3 SDK יגיע עם גישה מלאה לקוד המנוע, תיעוד ענף וברכתה של ליוצרים מכל מין וסוג.

כמובן שמי שירצה לשווק מוצר מסחרי שהוא יצר באמצעות ה-SDK יצטרך לשלם ל-Crytek, אם בצורת מזומן ו\או תמלוגים על כל עותק שהוא ימכור. עם Unreal, מפתחים שרוצים למכור את המשחק שלהם צריכים לשלם 100 דולר בלבד מראש, ורק במקרה שהכנסותיהם עוברות את ה-50,000 דולר צריכים להתחיל להעביר 25 אחוז מכל רכישה ל-Epic. לא הוגדרו עדיין תנאי העסקה הסטנדרטיים של ה-.

שחרורו של מנוע Unreal לקהל הרחב ובמחירים נוחים למפתח העצמאי הוביל ליצירת מספר כותרים מעניינים בשנים האחרונות, חלקם חינמיים וחלקם מסחריים, כמו The Ball ו-Sanctum.

עדכון:

__________________________________________________________________________________

ככל הנראה לא תהיה אפשרות לייצא משחקים כלל!!!

אנימציה המראה את היכולת של המנוע:

t_cryengine3_gdc11_excz7no.gifimg-ce3-07.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע גמיש ויכולת קונפיקורציה לייב בין פלטפורמות אם המנוע ימכר ויכנס לפעולה ויצרני משחקים ישתמשו בו יכול להיות שנראה בהמשך משחקים מעניינים למדי בתחום של הגרפיקה, מה שדי חסר למשחקי מחשב בזמן האחרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיהיה תמיכה ב C/CPP/C# זה יצליח. הדבר שהכי מפריע עם UDK זה שחובה להשתמש ב UnrealScript, לא רואה סיבה למה אני לא יכול להשתמש בשפת תכנות רגילה ונוחה >:(

כמובן שעדין יש את הבעיה ש CRYE מנוע מאוד לא יעיל ולא נוח יותר מ UE3 אז אני לא רואה סיבה להשתמש בו חוץ מתמיכה ביותר שפות תכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיהיה תמיכה ב C/CPP/C# זה יצליח. הדבר שהכי מפריע עם UDK זה שחובה להשתמש ב UnrealScript, לא רואה סיבה למה אני לא יכול להשתמש בשפת תכנות רגילה ונוחה >:(

כמובן שעדין יש את הבעיה ש CRYE מנוע מאוד לא יעיל ולא נוח יותר מ UE3 אז אני לא רואה סיבה להשתמש בו חוץ מתמיכה ביותר שפות תכנות.

הוא תומך רק בunrealscript? שום דבר אחר בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UDK Users

Users of UDK only have the use of UnrealScript which means they are mainly focused on the gameplay systems. These developers clearly need to understand the UnrealScript language and how its features can be used to customize the existing classes and create completely new systems.

בגלל זה משחקי UDK מוגבלים למחשב (או בזכות התאמה ש EPIC עשו). מצד שני הם לא מזכירים C# בגירסה המלאה שזה מוזר, משחקי XBLA מחייבים .NET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...