מי יכול להסביר לי את החיובים של PAYPAL? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יכול להסביר לי את החיובים של PAYPAL?

Gimel

Recommended Posts

שמתי לב שבכל חיוב שנעשה דרך , במועד חיוב כרטיס האשראי (VISA) גובים ממני עמלת המרה של 2.5%, למרות שפייפאל מבצע את העסקה בשקלים והחיוב הוא בשקלים.

בפירוט העסקאות באתר מופיעים רק הסכומים ללא עמלת ההמרה הזו.

אבל מופיע ההסבר הבא באותיות קטנות:

** If your transaction involves a currency conversion, it will be completed at a retail foreign exchange rate quoted to by an international financial institution, which is adjusted twice daily based on market conditions. This exchange rate includes a 2.5% fee above the wholesale exchange rate at which obtains foreign currency, and the fee is retained by PayPal

ככה זה אצל כולם? יש דרך להימנע מהעמלה הזו?

אולי באמת צריכים פה פורום צרכנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למיטב זכרוני VISA CAL עושים המרה כפולה (חיוב מפייפאל בכרטיס מומר משקל לדולר ושוב לשקל), למה הם עושים את זה ? כי הם יכולים.

יש לי 2 כרטיסים אחד של Mastercard והשני של VISA חוץ בנקאי (Visa Free של לאומי), בשניהם אין עלמת המרה כפולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה כרטיס של VISA CAL.

איזה עושק.

מסתבר שגם לאומי קארד עושים משהו קצת מלוכלך - דוחים את החיוב מחו"ל למועד החיוב של הכרטיס (ה-10 לחודש לצורך העניין)

וגובים על זה ריבית.

אבל זה יוצא פחות מ-2.5%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק אצלך, האמת שעד עכשיו רכשתי ב-PP יחסית בגרושים ולכן לא ממש שמתי לב לזה. אבל לאחרונה רכשתי שעון משם שלפי PP יצא 488 ש"ח אבל בחיוב שלי בבנק אני רואה 500 וכמה אגורות - בדיוק התוספת של ה-2.5 אחוז הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש Visa Electron וגם לי יש את אותן עמלות.

אם אני מגדיר בפייפל שלא יתבצע Currency Conversion ושהתשלום ירד מהאשראי בדולרים, אפשר להינמע מהעמלות הכפולות? (נשארת רק העמלה של הכרטיס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמרה נעשית באופן אוטומטי, אי אפשר להגדיר אחרת. מה שכן אפשר לעשות, לפי שמועה, לשלוח בקשה כזו לפייפאל והם עושים זאת.

לא נכון!!!

המרה לשקלים היא ברירת המחדל.

בחלק העליון של דף התשלום יש אפשרות לשנות את אופן התשלום לתשלום במטבע העיסקה. אתה משנה זאת פעם אחת וזה נשמר לקניות הבאות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון!!!

המרה לשקלים היא ברירת המחדל.

בחלק העליון של דף התשלום יש אפשרות לשנות את אופן התשלום לתשלום במטבע העיסקה. אתה משנה זאת פעם אחת וזה נשמר לקניות הבאות שלך.

אתה מדבר על המרת הדולר לשקל לפי שער של פייפאל או של חברת האשראי, לא בין שקל לדולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמרה נעשית באופן אוטומטי, אי אפשר להגדיר אחרת. מה שכן אפשר לעשות, לפי שמועה, לשלוח בקשה כזו לפייפאל והם עושים זאת.

שטויות. כשאתה תשלום, לפני שלוחצים על כפתור Pay / Confirm יש לך כותרת של Fund Source, מתחת יש לך לינק של בחירה אם פייפל יבצע את ההמרה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר להגדיר ש לא יעשה המרה לשקלים אז איך זה עובד? אני למשל קניתי משחק ב STEAM שעולה $20. אני משלם דרך כרטיס אשראי ששייך לחשבון שקלי שלי. אז הם חייבים להמיר את שקלים לדולרים. או שאני טועה? פשות אני גם שמתי לב שבנושף לשער המרה של אני משלם עוד 2.5% לכרטיס אשראי (בפירוט עסקה כתוב שנגבתה עמלת המרה 2.5%)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...