top gear בארץ סוף סוף - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

top gear בארץ סוף סוף

MYST

Recommended Posts

לכול מעריצי הסדרה הודעה מאוד משמחת בחודש שעבר צוות ההפקה הגיע לארץ.

וממה שאמרו לי צוות ההפקה שהם נוסעים לנצרת וכן לרמת הגולן על מנת "להכין את הקרקע" לצילומי מסע שיתחיל כנראה מגיאורגיה ועד לישראל ביינתים .

והיום הופיעו כול ציוותי הצילום שלהם פה בישראל כולל המנחים שתפסתי איתם כמה תמונות ואפילו בתור שהם המתינו ניפצתי להם כמה מיתוסים על ישראל [לא אין אצלנו טילים כול יום או גמלים אמיתי לגמרי ] .

ככול הידוע לי הם מצלמים בגולן משהו וכן ניסיתי אולי לאתר את הסטיג אבל לא ראיתי משהו דומה לזה .

הנה כמה תמונות {מספר תמונות קוצצו ושופצו בשל אילוצי ביטחון אבל זה הדבר האמיתי} לצערי אני לא יכול להעלות עוד תמונות בגלל מיקומם הבעייתי . והשיא היה שקלארקסון שהיה הכי נחמד ומצחיק ולא עייף נתן לי סיבוב קצר מאוד בצורת סיבוב ;D אבל תאמינו או לא זה בישראל ובקרוב על המסך שלכם .

http://img210.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img20101019130159.jpg

תהנו.

עריכה : עוד בעמוד 7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנרגילה של קלארקסון עשתה לי את היום הוא היה הכי אדיב ומצחיק ודיבר על איך הירדנים עדין משתמשים במשאיות מסוף שנות ה60 !

הלוואי והייתי יכול להעלות את ה15 שניות הכי טובות שלי היום שבהם אני מצולם שקלארקסון מסחרר אותי בתוך המזדה שלו אבל לצערי הכישורים שלי בעריכת גרועים והנסיבות והמקום אוסרים עלי :'(

דבר אחד מבין מביני הרכבים ביננו מישהו מצליח לזהות באיזה דגם של הפיאט השחורה [מה שנשאר ממנה] מדובר בתמונות שצילמתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

הלוואי והייתי יכול להעלות את ה15 שניות הכי טובות שלי היום שבהם אני מצולם שקלארקסון מסחרר אותי בתוך המזדה שלו אבל לצערי הכישורים שלי בעריכת גרועים והנסיבות והמקום אוסרים עלי :'(

זה קשור איכשהו לשלט של קרינה רדיואקטיבית שהיה שם? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אתפלא אם אני ימות מהחום שיש פה לפני הקרינה.

מעניין איפה הם מתאחרים עכשיו ומה התכנון להמשך המסע לצערי ג'יימס והאמונד לא שיתפו פעולה הם היו מאוד מאוד גמורים קלארקסון היה היחיד שם עם מצב רוח טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oh My God

טופ גיר? בארץ? זה אגדי. זה כמו מטאליקה רק של חובבי הרכב. איזה מדינה קטנה אבל כולם באים לכאן. אני מניח שסיום המשימה שלהם יהיה בירושלים או באילת.

אתה יודע איפה הם יעברו? אני חייב לראות את זה. מוכרח. אני מתכנן גם לנסוע לאנגליה רק בשביל לראות תוכנית אחת שלהם ב live. באמת, זה פשוט l33t.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

וואו, מגניב!

ומה אתה מתכוון מסחרר אותי בתוך המאזדה? מאזדה שלך?

מפתיע לשמוע שהם כ"כ ידידותיים ושתפשת עם הצוות כזו שיחה...

לא זו המזדה בצבע חום עם הפסים המצחיקים שהוא נוהג בה במשך כול המסע. בה הוא סחרר אותי היה מאוד קצר אבל עשה לי את היום.

Cha0stAlker כמו שאמרתי לפני כחודש המפיקים שעברו לפה אמרו שהם נוסעים לנצרת [ אולי לראות את המקום שבו חוקי התנועה הם בהמלצה בלבד ! ] וכמו כן אמרו שהם "מטפסים" לגולן .

לפי מה שהצלחתי לדלות מקלארקסון באמת מדובר בגולן אבל מי יודע המפיקים שלהם קוקונתים אמתיים .

שחכתי לציין באלו רכבים הם נהגו -

כמו שאמרתי קלארקסון נוסע במזדה החומה

ג'יימס נהג בBMW Z3 על אחת הגרסאות השונות שלה [המנוע שלה זכור לי שגירגר כמו חתול חולה עם אסתמה כנראה הרוס הוא לא דימם אותה בשל בעיות הנעה ] .

האמונד נוסע בפיאט מיסתורית ולא מוכרת לי בכול אופן

רכב חילופי היה פולקסווגאן ישנה בצבע אדום עם לוגו ענק על השמשה הקדמית של משפחת אדמס ניתן לראות אותה בתמונה מס 9 מקדימה לגיפ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבינימט! למה אני לא בבית, היית יכול לראות אותם. אם הם נוסעים לגולן אז הם היו עוברים לי מטר מהבית. :bash:אתה צוחק נכון!

האמת שאם אם עולים לרמת הגולן זה גם היה יכול להיות בבית שאן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...