המלצה ללוח אם X58 עד 1500 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח אם X58 עד 1500 ש"ח

verynoti

Recommended Posts

היי אני מחפש למחשב החדש שלי (חלק מהחלקים יש לי כבר נשאר עוד כמה)

על איזה הייתם ממליצים לי במחיר הזה?

ואם אתם ממליצים על היקר יותר תסבירו לי למה

פשוט מצאתי כל כך הרבה ולא ידעתי מה כדאי ואיזה כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין המלצה לחנות מעודפת

OC אף פעם לא עשיתי משהו עצבני אלא בקטן (תמיד אפשר לנסות ליותר)

אין לי כרגע מפרט אני פשוט מקבל CORE I7 920 מארה"ב ולפי זה אני אבנה מחשב

איך הלוח הזה:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=568

??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לוח כ"כ יקר? יש זולים יותר באיזור ה-1000 שקלים.

פשוט תבדוק אם הלוח הזול ביותר מתאים לך (מבחינת חיבורים ופונקציות). אם כן אז תתחדש. אם לא אז תבדוק את הלוח הכי זול שבא אחריו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שבחרת הוא ל OC קיצוני ומלא בפונקציות ... אם אתה לא מתכנן לשבור שיאים או משהו רצחני אז חבל על הכסף.

קח את זה :

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=31304&Cat2Cat1ID=68&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

או אפילו את הלוחות של אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד שאלה בנושא האם כדאי לקנות לוח X58 או לוח P55

כי אם לא יהיה יותר שימוש לתושבת 1366 ולא יצאו בתושבת הזאת אז אני לא יודע אם כדאי לקחת את התושבות האלו והלוחות האלו.

וגם בכל מקרה אני מקבל את המעבד רק בעוד שבועיים מתי שחבר שלי חוזר, אז אני יכול להגיד לו להביא מעבד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכת שבבים X58 = תושבת LGA1336

ערכת שבבים P55 = תושבת LGA1156

מעבדים שונים לתושבות שונות. אם שוקלים לקנות משהו אז השיקול צריך להיות לוח+מעבד, לא מעבד ולא לוח בנפרד.

אם אתה לא מתכנן אז החשש מלוח מבוסס P55 (בגלל בעיות התושבת) אמור לדעוך ובכך הפלטפורמה תהיה יותר משתלמת. הסיבה היא לא רק מעבד זול יותר אלא גם זול יותר.

לגבי העתיד של התושבת- באמצע 2010 אמור לצאת מעבד Gulftown עם 6 ליבות לתושבת LGA1336 - לא כ"כ מעניין גיימרים ומשתמשים ממוצעים לדעתי. לתושבת LGA1156 ישוחררו כמה וכמה מעבדים בחודש ינואר שהולך וקרב - משום כך לא יהיה טעם לקנות עכשיו i5-750 ולהחליף מעבד בינואר אלא רק לדחות את הרכישה לינואר. מעבר לכך, אך אם אתה קונה כיום את הלינפילד הכי חלש בשוק (i5-750) - לא יהיה טעם לשדרג גם מבחינת ביצועים שהרי בינואר לא יצאו חזקים יותר ממנו בצורה משמעותית.

אז עד כאן אפשר לומר- לשימושים ממוצעים (הכוונה למערכת כלל שימושית אשר בין היתר מיועדת לגיימינג ולתוכנות כאלו ואחרות [גם תוכנות כבדות]) ללא - P55+i5-750 או להמתין לינואר ולראות מה השנה החדשה תביא עימה.

אבל בוא לא נשכח שלא רק אינטל נמצאת בהצגה. ל- יש דברים אף יותר מעניינים. אז מה התמורה לאותו תקציב (ומטה) בחזית של AMD?

קודם כל, לוח אם זול יותר או בעל יותר פיצ'רים ביחס למחיר. מעבר לכך אין עול כבד על המשתמש בעת ביצוע (כמו אלו של P55). ואחרון חביב- יכולות שדרוג טובות יותר (לפחות על פי הידוע לרגע זה שכן זה יכול להשתנות ולאזן את המצב או אפילו להיות לטובת [הסבר: המעבדים הכי "חדשים" שצפויים ל-LGA1156 יגיעו בינואר, מעבר לכך לא ידוע])- יש סיכוי טוב שב-2011 ניתן יהיה להשתמש עם לוח AM3 במעבד Zambezi (ליבות בולדוזר). עם AM2+ זה לא יתאפשר מן הסתם. גם ניתן יהיה לשדרג למעבד Thuban של 6 ליבות בסביבות אמצע 2010 (מקביל ל-6 ליבות של אינטל), אבל כנראה שזה יהיה שדרוג פחות מעניין (גם כי זה לא רחוק מהיום וגם בגלל הרלוונטיות של מספר הליבות ביחס לשימושים).

desktoproadmap.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.קודם כל תודה על הפירוט וההסבר הרחב

2.

מעבדים שונים לתושבות שונות. אם שוקלים לקנות משהו אז השיקול צריך להיות לוח+מעבד, לא מעבד ולא לוח בנפרד.

לא הבנת אותי נכון כי הלוח שאני אקנה פה בארץ יהיה מאוד לפי המעבד שאני אביא מארה"ב.

3. אף לא חשבתי על מעבדי לא יודע למה

אני לא יודע עד כמה הם טובים לא בדיוק ראיתי מערכת שעובדת עליהם (כי כמו כולם שטפו לנו את הראש עם אינטל)

אשמח לקבל עוד חוות דעת על ועד כמה כדאי הוא מול אינטל

(רוב השימוש במחשב יהיה לצערי גיימינג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני כן המחליט רק לי יש את הבחירה איזה מעבד להגיד לו מה להביא

רק שעכשיו משום מה התחלתי לשקול את ואני בודק את האופציות (מן הסתם את ההכי חזק)

ולי יש העדפה לאינטל (core i7 920)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...