מחפש את השילוש הקדוש בטווח של 1500-2000 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את השילוש הקדוש בטווח של 1500-2000 ש"ח

Lost Spirit

Recommended Posts

אם כן, הגיע גם זמני להשתדרג במיוחד לאור המסך החדש שברשותי [2209WA].

המחשב למטרות סדרות\סרטים בHD ומשחקים.

יש ברשותי ספק כח 450VX של כך שאני מאמין שזה יחזיק את המערכת,

כרטיס מסך 9800GT שבינתיים מספק אותי ואני מאמין שהוא יחזיק לי משחקים על בינוני-גבוה.

המערכת הנוכחית שלי מהווה צאוור בקבוק לכרטיס המסך ולסדרות HD כך שהגיע הזמן לשדרג.

אין לי העדפה למערכת מסויימת [AMD\אינטל], בעתיד אולי יהיה OC קל ולכן אני צריך שתכללו בקניה גם למעבד וכן AC או כל חומר טוב אחר.

יש לציין שאני מחפש את המערכת הטובה ביותר, הבנתי שהפנום עם ה3 ליבות הוא הכוכב של התקופה הנוכחית?

אני לא רוצה לקנות חתול בשק. כלומר, לפני 5 שנים כאשר קניתי את המחשב הנוכחי עם מעבד 3000 בסוקט 939,

ואחרי כשנה לא יצאו יותר ותמה התמיכה בסוקט הנ"ל, כך שחשוב לי שבעתיד אני אוכל לשדרג את המעבד ספציפית אם אצטרך,

ולא את כל הטריו בשביל מעבד.

עוד דבר חשוב, אני הולך לקנות מזיגזאג אז תבנו לי ערכה משם.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרות HD? בשביל זה אתה מחליף מעבד? יש לך אחלה כרטיס מסך, עם CoreAVC אתה יכול לנצל ואני מאמין שאז לא תהיה שום בעיה בהרצת תוכן HD.

אם זה לא רק בשביל זה אז תציין מהם השימושים במערכת, ותפרט בעניין הזה..

נ.ב.- קירור בפורום אוברקלוקינג וקירור. אם זה יהיה קל אז אולי יספיק לך הקירור המקורי שמגיע עם המעבד. ומה זה "AC או כל חומר טוב אחר"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומר שמורחים בין המעבד לHS, שכחתי איך קוראים לו, אז נתתי דוגמא לAC [arctic cooling] :P.

לצערי הרב המחשב שלי זקן מדי והוא לא עומד בעומס, לוקח לו המון זמן לעלות קבצים ב720P, אני בכלל לא מתכוון לנסות 1080P עם המחשב הזה.

לעיתים הוא גם נתקע קלות בזמן הרצת הסרטים :nixweiss:

בכל מקרה, השידרוג הוא גם למען המשחקים ולא רק לHD, פשוט אני מרגיש שהמעבד חלש מדי גם עבור זה.

פירוט?

ובכן, מעוניין בהרצת משחקים ברזולוציה של 1680*1050.

המחשב שלי בקושי הסתדר עם המסך הקודם 17", קרי רזולוציה של 1280*1024, וכעת הוא באמת מתקשה,

כך שהגיע הזמן לתת לטריו לנוח ולהחליפם בחדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-2000 שקלים אתה יכול לקנות i5-750. שדרוג בעתיד- קשה לומר. בינואר יצאו עוד מעבדים לתושבת ולאחר מכן לא ידוע מה יהיה.

מהצד של יש לך תושבת AM2+ שתאפשר לך להשתמש גם במעבדי 6 ליבות שיצאו באמצע 2010. היתרון הוא לוחות זולים של 300-450 שקלים.. זיכרון 4GB כ-350 שקלים. מנגד אתה יכול לקנות לוח עם תושבת AM3 שאולי יהיה בעל אורך חיים טוב* אבל מעט יקר יותר. לוח יעלה 500, לפחות 400 שקלים.

*כלומר שיהיה כמו לוחות AM2+ שאפשר להשתמש איתם במעבדי AM3, אז תוכל להתקין מעבד AM3r2 בלוח AM3. אני מדגיש, אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, מה לדעתך יהיה נכון יותר עבורי? [דגש על משחקים]

AMD בסוקט AMD2+ או i5.

שים לב שאני כמובן גם רוצה לשמר כמה שיותר כסף, כלומר, שהסכום הכולל יהיה נמוך ככל האפשר,

כמובן שזה לא אומר שאני רוצה חלקים זולים ופחות טובים משמעותית.

אשמח להמלצות לרכיבים מזיגזאג, תודה דניאל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי משתנים, זה ניחוש אחד גדול על מה יהיה בעתיד. בתור התחלה ניתן לפסול את LGA1156 בגלל המחיר וכי גם חלשים יותר מ-i5-750 יספיקו לך. אז AM3 או AM2+? אני אומר תצמד אל העובדות- קח תושבת AM2+ עם מעבד כמו 710/720BE. בעתיד תמכור את כל הפלטפורמה או שתשדרג אם תוכל.

במחשבה שנייה, בזיגזג קיט ה-4GB הכי זול עולה ממש כמו קיט ה-4GB הכי זול (שזה כ-420 שקלים). ההפרש הנותר הוא במחירי הלוחות, אך עכשיו אני רואה שלזיגזג אין לוחות AM3. :)

אז מה אתה אומר? תקנה בחנות אחרת? רק את הלוח או את הכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, נלך על AM2+? יחסוך לי כסף ועד אז [אני מתגייס במאי] אני אקנה פלטפורמה חדשה סביר להניח.

AM2+ יהיה אפשרי להרכיב אצל זיגזאג?

רק תאשר לי משהו - 450VX יספיק עבור הפלטפורמה הזו + 9800GT נכון? זה ספק חזק אחרי הכל.

נזכרתי במונח ששכחתי - "משחה טרמית" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יחסוך לך כסף? בזיגזג הזיכרונות באותו מחיר, אז ההפרש הוא רק של הלוחות.

אמנם לא מוכרים בזיגזג אבל MA770T-UD3P הוא לוח מצוין גם בלי קשר לתושבת, יש לו הרבה חיבורים ואפשרויות. עולה כ-500 שקלים, בחנויות יותר זולות אולי ניתן יהיה למצוא ב-490-480 שקלים. לוח AM2+ שהיו ממליצים לך במקומו היה עולה 400-450 שקלים. אז מה חסכת כאן? 50 שקלים? ובשביל מה?

עשה לעצמך טובה וקנה בחנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קיבלתי את טענתך.

על איזה חנות אתה ממליץ? [אחרי הסיפור עם סקאיי פיסי מימוש אחריות זה בהכרח עדיפות עליונה].

אחרי שענינו על מקום הרכישה המומלץ, איזו פלטפורמה אתה ממליץ? 720BE?

והבנתי שיש סיפור כשלהו עם זיכרונות שהם חייבים לעמוד על 1.5v אחרת יהיו בעיות - משמע - לא ניתן לעשות volt mod?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מוד מתח אתה מדבר?

לגבי מתח מקסימלי- זה אך ורק בנהלם, אין שום קשר.

לגבי מעבד- כן, 720BE זה אחלה מעבד.

לגבי חנות- זה עניין שלא נגמר. גם אם כל הפורום יהיה מלא בטענות נגד חנות מסוימת עדיין אפשרי שהיא החנות האמינה/הטובה ביותר. אז אני לא אמליץ לך על חנות, גם מהסיבה שזה תלוי באיזור המגורים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה שילוש אתה ממליץ?

MA770T-UD3P של ג'יגהבייט

720BE של AMD

ו2*2gb של איזו חברה? זה לא משמעותי נכון?

זה DDR3 נכון?

AMD Phenom II Tripple- x3 720 AM3+ 2.8Ghz 45nm‎ Black Edition

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P (AMD 770FX) - ATX

OCZ Platinum 4096MB (2GBx2) DUAL CHANNEL 1600MHZ

זה השילוש המהולל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהחנויות הטובות והמוכרות, IQPC היא הכי קרובה אלי, רק שזה יוצא יותר יקר מזיגזאג והמרחק לא חלק משמעותי בשבילי שכן גם ככה אם צריך לממש אז אני שולח את זה ולא יכול להגיע לסניף [גם לא של IQPC].

אם כן, אני מניח שאני אקח את השביל של זיגזאג :silly:

תודה דניאל, עזרת רבות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...