איך נחשבים המחשבים הניידים של אסוס? (לעומת דל למשל) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נחשבים המחשבים הניידים של אסוס? (לעומת דל למשל)

shimon23

Recommended Posts

אני מתלבט בין המחשב הזה של אסוס: http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3938&CatCode=315

לבין Dell E5400 הזה: http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e5400-p86.htm.

בסופו של דבר הדל עולה 800 ש"ח יותר, כאשר מוסיפים לו מערכת הפעלה והרחבת אחריות ל-3 שנים (שנה יותר מהאסוס).

אני לא מעונין לשלם את הסכום הנוסף הזה בשביל מעבד יותר חזק (אני צריך את המחשב לשימושים משרדיים בעיקר) ועוד שנת אחריות,

אבל אני חושש קצת לגבי הניידים של . איך הם נחשבים? למישהו יש ניסיון איתם? איך נחשב השירות שלהם? איך נחשבת

איכות הבניה שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אתייחס לאיך "נחשבים" יצרנים כאלו או אחרים. זה חסר תכלית לטעמי שכן שמועות כאלו נוטות להיות פחות מאמינות ובכל מקרה זה משתנה מאד בין דגמים ואין טעם להשוות בין מותגים. יש לך שני דגמים - תשווה ביניהם. ביחס לשירות, לא התנסיתי עם השירות של היבואנים הללו כך שכאן אין לי מה לתרום.

מדובר בשני דגמים שונים מאד שמתאימים לצרכים אחרים ולדגשים אחרים.

ה-E5400 הוא מחשב מסדרה עסקית באיכות גבוהה יותר, עם מסך מאט ותמיכה בתכונות כמו תחנת עגינה ו-trackpoint. כמו כן, לדעתי האישית, מצוייד במקלדת טובה מהממוצע בהרבה. חיי הסוללה לא רעים ואני מצפה שהם יהיו טובים מאלו של ה-F82Q (לא מנסיון או מידע מאד אמין, בדר"כ חיי הסוללה של מחשבים מסוג זה של מבית אסוס נופלים בתחום הנמוך מהממוצע, יתכן שזה מקרה שונה).

ה-F82Q מחשב צרכני עם מסך מבריק ותמיכה בפונקציות צרכניות כמו יציאת , יותר טובים ופורמט של 16:9.

לטעמי, ה-E5400 עדיף כמעט מכל בחינה, במיוחד לעבודה משרדית. המקום העיקרי בו הוא נופל מה-F82Q בשבילי הוא במשקל גבוה יותר. מבחינת המחיר - לדעתי היתרונות שווים את תוספת המחיר. תחליט מה מהתכונות הללו רלוונטיות בשבילך ומה חשוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התשובה המקצועית.

בעבודה משרדית התכוונתי בעיקר לאינטרנט,וורד, קצת וקצת מוסיקה.

זה אמור להטות קצת את הכף לטובת האסוס, לא?

המוחשב יותר בשביל אחותי, אז תלוי אם היא תהיה מעוניינת בתשלום הנוסף.

האם את יודעת מה אמור להיות זמן הסוללה של ה-E5400?

וד"א החל ממתי אמורים לקבל את המחשבים הניידים יחד עם הווינדוס 7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התשובה המקצועית.

בעבודה משרדית התכוונתי בעיקר לאינטרנט,וורד, קצת וקצת מוסיקה.

זה אמור להטות קצת את הכף לטובת האסוס, לא?

אני הייתי מעדיפה מסך מאט על פני מבריק לכל דבר שאינו בעיקר צפייה בסרטים בחדרים אפלים. זו רק ההעדפה האישית שלי (כמו כן אני מעדיפה מחשב שתומך בתחנת עגינה ואני מעדיפה לשלם על איכות בניה טובה יותר) וישנם אנשים שמעדיפים מסכים מבריקים דווקא. אם יש חשיבות גבוהה למשהו כמו איכות סאונד של הרמקולים המובנים (שהיא מלכתחילה תמיד נמוכה בניידים ואני הייתי ממליצה על רמקולים חיצוניים במידת האפשר) אז זו כן נקודת זכות ל-.

המוחשב יותר בשביל אחותי, אז תלוי אם היא תהיה מעוניינת בתשלום הנוסף.

כמה היא הולכת לנייד אותו? אם זה הרבה ניידות אולי בכל זאת עדיף לשקול את ה-F82Q לאור המשקל. האמת, אני פשוט הייתי שוקלת מחשב קל וקטן יותר אם נידות היא צורך מרכזי.

האם את יודעת מה אמור להיות זמן הסוללה של ה-E5400?

אין הרבה בדיקות אמינות במיוחד אבל מדיווחים של משתמשים שקראתי נראה כי מדובר על לפחות 4 שעות עם סטנדרטית, כלומר מעל לממוצע.

וד"א החל ממתי אמורים לקבל את המחשבים הניידים יחד עם הווינדוס 7?

Windows 7 יוצאת ב-22 באוקטובר. מתי בדיוק אחרי זה יתחילו לשווק ניידים עם התוכנה בארץ אני לא בטוחה. בכל מקרה, חלק נכבד מהניידים עם שנמכרים כעת יהיו זכאים לשדרוג ל-7 בעלות "דמי טיפול", כמה שזה לא יהיה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...