Slipknot ביטלו את ההופעה בארץ !! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Slipknot ביטלו את ההופעה בארץ !!

Ic3 CuB3

Recommended Posts

" להקת המטאל Slipknot הודיעה במפתיע על ביטול הופעתה בארץ שנועדה להתקיים ב-02/11/08. הלהקה פרסמה הצהרה כי: "בצער עמוק, Slipknot נאלצת לבטל את הופעתה המתוכננת בישראל עקב קונפליקטים משפחתיים ופרטיים". חנות המטאלשופ בתל אביב פרסמה הצהרה בתגובה לביטול: "כל מי שקנה כרטיס בחנות, מוזמן להגיע החל ממחר לקבל את כספו בחזרה, לפי צורת התשלום שביצע, מזומן = זיכוי במזומן, אשראי = זיכוי באשראי. החזר כספי יינתן אך ורק בהצגת כרטיס שנרכש. למרות שלנו המטאלשופ, אין כל נגיעה לביטול ההופעה, אנו מציעים לכל מי שמחזיר כרטיס הנחה גורפת של 20% על כל מלאי החנות (למעט כרטיסים) וזאת כדי לנסות לרכך את המכה." מי שרכש כרטיס דרך אחד מהיחצ"נים של ההופעה, יקבל בחזרה את כספו מאותו מקור. ""

פאקקקקקקק !!!

יא אללה כל כך ציפיתי לראות אותם איזה עצבים י!

דיי כבר לבטל הופעות זה כבר מממש דבילי, הם פשוט גורמים לאי אמון של הציבור במפיקים ובלהקות !!

ביטלו את אנת'ם, את DOWN וכו' למה זה ממשיך ??

אני מה זה לא מאמין ל עלק"בעיות משפחתיות" .

מישהו תכנן ללכת חוץ ממני וגם מאוכזב טילים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן- לאחותי היו כרטיסים להופעה והיא מבואסת עכשיו.

או האמת יותר עצבנית: "חבל שקניתי את הדיסק שלהם! לא מגיע להם".

ובנינו- איזה מין תירוץ עלוב זה לביטול הופעה? תהיו לפחות כנים עם המעריצים שלכם.

--------------

וללא קשר לדיון- הייתי בהופעה של Linkin Park בפאריז והלוואי שהם יגיעו מתישהו לארץ! :ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אני לא כ"כ שמח, להקה שאני מחבב מבטלת הופעה בארץ.

מצד שני אני שמח, לא קניתי כרטיס ואין לי על מה להתחרט ;D

מישהו יודע מהן ה "סיבות המשפחתיות" בגללן בוטלה ההופעה?

ראיתי בטוקבקים כתוב משהו על אישה, אבל לא משהו יותר מזה...

או שסתם, בגלל שזה (כמו כל הופעה מיוחדת שהייתה אמורה להיות פה:

פסטיבל אנת'ם- אופת' הרבה יותר חשובים לי מסליפנוט :'(

DEPECHE MODE

ועוד המון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני לא מחבב את סליפנוט, אבל הבעיה היא בעיקר עם התדמית שזה יוצר לישראל בעיני להקות אחרות, שכן הייתי רוצה שיבואו. "מה, הם לא נסעו? אז למה שאנחנו נסע?"...

איך שאתה מציג את זה, זה נראה כאילו הם עושים את זה בהתנדבות.

הם לא רוצים להגיע לפה? שלא יקבעו מופע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שבאתר הרשמי שלהם כתוב שהופעה מתקיימת

http://www.slipknot1.com/tour-date/all/november__2_2008-3

כנראה האתר לא מעודכן...

למרות שלא התכוונתי ללכת.. ממש מעצבן הקטע הזה..

אגב יש על זה תראד בפורום שלהם, תחכו שמשהו "חשוב" יגיב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הטיפש שכתב בפורום שסליפנוט שונאים יהודים?

ההודעה הכי רשמית שקיבלנו עד כה:

Stone Sour had to cancel a couple of shows last year for the same stated reason. As with when any artist has to cancel a concert date, I'm sure all ticketholders will be refunded their money and the band will do their best to reschedule, if time permits.

More importantly, Slipknot cancels a show and cites "family conflicts" for the reason, I believe them. Period. "Zero bullshit." And as for those calling for "a more specific reason," claiming fans are owed one, I will say that people sometimes seem to forget that although the guys sometimes come real with fans in their interviews when speaking about their families, we are in no way entitled to details. We don't have a right to know. The music is the entertainment, and not the band's personal lives. Dedicated road dogs that they are, I can't imagine them canceling a show without good cause, and whatever justification they care to divulge should be good enough for all of us.

As for the malcontents who are prone to jumping to conclusions of racism or any other imagined slight, keep this is mind: Clown and other band members have reaffirmed at various times with public statements what anyone who knows squat about the music industry has known for years, which is that no artist makes money off of album sales anymore. This means that their sole income from their work is touring and merchandising. Yet another reason not to suspect they would cancel a show without good cause.

And having said THAT, expressing disappointment at a canceled rock concert like it's the end of the world when there's no telling what's happened to the guys' family members to have precipitated the cancelation is pathetic and insensitive. I would recommend reevaluating and reordering your priorities in order to improve your quality of life, or at least before continuing to post to this board.

Bottom line: Everybody just settle the Hell down. I'm sorry you're disappointed, but it's not the end of the world. And, if you'd stop being a fan of Slipknot's over a perceived petty slight, they (and we) won't miss you. Have a nice life.

Love and Rockets,

Shinaain

http://forums.slipknot1.com/showpost.php?p=206862&postcount=39

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אהבל? איפה אתה רואה שאני מצדיק אותם?

בכל אופן, זה סופי, ההופעה בוטלה.

פעם הבאה אני אלמד לרכוש כרטיסים בסוף, ולא לרוץ ישר ולקנות.

עכשיו איפה אני אמצא זמן ללכת לקחת את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...