v1 שאלות על טמפרטורה אחרי התקנה,בבקשה עזרה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

v1 שאלות על טמפרטורה אחרי התקנה,בבקשה עזרה

SilentBob

Recommended Posts

שלום לכולם

לפני כ5 דקות התקנתי V1 חדש דנדש על הE8400 שלי...והייתי רוצה חוות דעת על הטמפרטורה הנוכחית של המעבד,כי היא די מבהילה לטעמי...

הטמפרטורה של המעבד עכשיו,בשעה שש בערב,בחדר חם בלי מזגן,על פי הביוס,OCCT וCORETEMP,היא 49 מעלות...לטעמי גבוה מדי..מה דעתכם? הייתכן שגם בהתקנה הקלילה של השני שלבים של הקירור הזה פישלתי במקום מסויים והתקנתי אותו לא טוב? או שחום הסביבה מסביר טמפרטורה שכזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הV1 על המקסימום...בדקתי אותו 10 דקות בOCCT והמקס היה 62 מעלות...ובערך 59-60 מעלות ממוצע..

אז אני מניח שמOC ל4 GHZ יציב אני יכול לשכוח,לא?

וגם לא ציינתי שיש במארז 7 מאווררים,כולל 4 S FLEXים מסוג F(זתומרת דחיפת אוויר חזקה יחסית)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לV1 כפתור ששולט על מהירות סיבוב.

וודא שהוא על הכי גבוה ותבדוק טמפרטורות שוב.

בכל מקרה 62 מעלות במאמץ משאיר מקום ל OC.

עד 75 במאמץ מלא זה בסדר.

אל תשכח שרוב הזמן המעבד לא במאמץ מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יודע ש50 מעלות בסטוק זה לא ממש אידיאלי..אפילו בחום שלנו בארץ...

בכל מקרה,כמו שאמרתי כבר,הV1 עובד על המקסימום,וגם המאווררים במארז מסודרים בצורה טובה(כמו שמוצע על גבי הקופסא של המארז...),אז זאת לא אמורה להיות הבעיה...

גם ההתקנה אמורה להיות בסדר..בסך הכל מדובר באחד הקירורים הכי הכי פשוטים להתקנה...אני רק רוצה לדעת האם זאת טמפרטורה סבירה,או שיש מקום לחשד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי משחה בעבר אבל בסך הכל זה לא כזה מסובך...פשוט מרחתי שכבה דקה ואחידה

וגם את הקירור עצמו הרכבתי בדרך שאמורה להיות נכונה...חיזקתי שני ברגיל אלכסוניים בכל פעם..

בכל מקרה,הקירור מחזיק טוב למדי...אני לא יודע מה לחשוב כבר...

עכשיו למשל הטמפרטורה במנוחה היא 46...בסדר או לא בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת גבוה לטעמי, אני עם V1 וOC מ2.53 ל 3.16 והטמפ' במנוחה היא 33-34 במהירות מאורר בינונית ו30 במהירות מאורר גדולה, במאמץ הטמפ' לא עולה מעל 44 מעלות(שעתיים בPRIME95). יתכן כי הבדלי הטמפרטרות בין המערכות שלנו נובעת מזה שאני משתמש ב AS5 וגם המזגן אצלי דלוק רוב היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שטמפ' כזו הייתה סטנדרטית אם היה לך סטוק או משהו פשוט.. לא ממש מתאים לV1.

מה ניתן לעשות? אין לי מושג. אני חושב שאמרו כבר הכל.

מה שכן, בטוח שאם יש מזגן אז יש ירידה מסוימת בטמפ'. עד כמה? קשה לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...