The Office - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Office

Lost Spirit

Recommended Posts

כעת אני צופה רק בפרק השני מהעונה ה1 אבל אני עומד על דעתי - סדרה מעולה ומצחיקה מאוד :smile1:

זו סדרה מוקומנטרית (לאלו שלא יודעים - קומודיה בסגנון דוקומנטרי) על החיים בעבודה במשרד (משהו כזה חח רק 2 פרקים ראיתי, ועדיין לא :smile1: )

Based on the popular British series of the same name, this faster-paced American version follows the daily interactions of a group of idiosyncratic employees via a documentary film crew's cameras

The Office

דרך אגב, למי שרוצה לצפות או לבדוק:

http://stage6.divx.com/THE-OFFICE---ALL-EPISODES/videos/

כל הפרקים של כל העונות פה! ;)

---

מישהו מכיר\צופה\צפה\שמע על הסדרה?

מי שלא - אני מאוד ממליץ, תהנו! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או ! סוף סוף מישהו עם טעם !! :lol:

אני באמת יכול להגיד (אחרי שנים של הערצה רק לסיינפלד בתור מלך הקומדיות) שיש מלך קומדיות חדש !!

THE !!!

מעולם לא צחקתי ככה !

סידרה איכותית !!!!!!!!! לראות ! זה הומור אחר ....כמו "תרגיע" שגם ממליץ מאוד (אולי אפילו יותר טוב ?)

לא סתם זכו בפרסי הקומדיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תרגיע"- נסיון כושל של לארי דיוויד להיות מצחיק. מעלה גיחוך פה ושם, אבל זהו.

"המשרד"- פשוט מצוין, משעשע ביותר ויש קטעים מעולים, מאוד שווה צפיה. זה לא ברמה של הפרקים היותר טובים של סיינפלד (soup nazi וכו') אבל בהחלט מצוין :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הומור שכל אחד אוהב. אבל אותי זה מאד מצחיק. יש בסגנון גם את EXTRAS.

I even like "extras" more, they cross much more boundries than "the office".

And that's because it's the same creator and lead actor Ricky gervais as the UK version of "the office" which was funny as well.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא ראיתי אבל נבדוק את זה, ואם כבר סדרות מצחיקות אז קשה לי להסתדר בלי the war at home , till death , פשוט מעולות!

Now We're talking!

Barbos, actually yes. I do love Friends! And Everybody Love Raymond! and a little king of queens t oo...

ראיתי עכשיו גם את סופ נאצי... פרק נחמד.. כעיקרון אני לא ממש אוהב את סיינפלד.. :-\ (אבל מה לא עושים כדי להתחמק עוד כמה דקות מללמוד לבגרות בתנ"ך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, עוד מעריץ של האופיס!

הקומדיה הכי טובה שיש היום.

הקטע הוא זה לא בדיחות שמגישים לכם בפנים, כמו הסיטקומים למיניהם (friends,seinfeld), כל מהות הסדרה זה המצבים ההזויים והמטורפים שיש שם (במיוחד המבוכות) ולכן זה מצחיק עוד יותר מבדיחה פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל הסדרות בסגנון הזה מצחיקות, יצא לי לראות עוד כמה והן היו ישבות(לא זוכר אין הן נקראו).

אבל זה בדיוק ההומור שיש ב"משרד", מצבים הזויים, אנשים הזויים.

כמו למשל דוויט, הוא כזה מפגר שם שזה פשוט קורע מצחוק, כל השקפת העולם של דוויט פשוט

הזוייה לחלוטין וזה מצחיק בצורה יוצאת דופן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...