הכונן הקשיח לא מתפקד :-( - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכונן הקשיח לא מתפקד :-(

shokist

Recommended Posts

בהמשך לבעיה הקודמת שמצויינת בלינק הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=225147.0

עשיתי כעצתכם וניתקתי את כל הכוננים וחיברתי אחד אחד.. בסופו של דבר היגעתי למסקנה שברגע שאני מחבר את הכונן הקשיח, המחשב מגיע למצב שציינתי בלינק.

המחשב לא עולה. נתקע במסך מסויים ולא ממשיך. שוב אני מציין שהמחשב חדש, ולא נגעתי בשום חלק באופן פיזי לפני שזה קרה ולא במהלך שזה קרה.

המחשב ברשותי רק שבועיים. והבעיה החלה כשניסיתי להתקין מערכת הפעלה אחרת ושיחקתי עם הBOOT של ה . מאז הצלחתי לאפס את הביוס בכל צורה שהיא אבל הכונן הקשיח נשאר בשלו.

אני לא יודע אם זה משנה אבל כשהתקנתי , בכיבוי הראשון של ההתקנה לחצתי DEL ולא נתתי לו להמשיך באופן רציף בהתקנה...

אולי זה קשור?

יכול להיות שהכונן הלך מבלי שאגע בו פיזית? זה נשמע הגיוני? ביחוד עם הוא חדש?

לפי ההודעה במחשב, עושה רושם שהכונן הקשיח תקין, כפי שאפשר לראות פה:

scrncopyoi1.jpg

אם כך מה לעזאזל הבעיה!?!?

בבקשה תעזרו לי אני מרגיש אבוד בעולם לא שלי... :-\

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט יתכן שהכונן הלך אבל אל תתיאש.יתכן ולא.מה גם שהוא תחת אחריות.אני הייתי מחליף אותו ליתר ביטחון.רוב הסיכוים והוא לא היה תקין כבר כשקיבלת אותו.

לגבי האחריות, הפחד שלי הוא כזה, כשקיבלנו את המחשב הוא בא ללא מערכת הפעלה.

מה שקרה זה שאני ניסיתי להתקין וגיליתי שהכבל של הHD כלל לא מחובר, רציתי לפתוח את המחשב על מנת לחבר את הHD

אבל הייתה מדבקה של החברה שטענה שבפתיחת המחשב האחריות תפוג, עכשיו הם שמו אותה בצורה כזו שאם אתה פותח את המחשב המדבקה נקרעת

בכל זאת פתחתי את המחשב וחיברתי את הכבל. הכל היה תקין עד למצב של היום.

לדעתך, יש עדיין סיכוי לאחריות?

המחשב הוא של , ונרכש דרך שק"מ אלקטריק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shokist האם קראת את חוקי הפורום גם בדיון שפתחת בפעם הראשונה(שזה היה אמור להספיק!) וגם בדיון שפתחת יומיים אחרי לא השתמשת בכותרת אינפורמטיבית.

על זה יש לך אזהרה ראשונה מתוך 3 , באזהרה השלישית אתה תורחק/תושעה מהפורום כדאי שתקרא שוב את החוקים ותפעל על פיהם

ננעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...