הבנתי מדוע אני מקבל ציון נמוך ב - 3DMark05 - יש לי מעבד עם ליבה אחת. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבנתי מדוע אני מקבל ציון נמוך ב - 3DMark05 - יש לי מעבד עם ליבה אחת.

IGOR_SSS

Recommended Posts

שלום.

לא הבנתי למה אני מקבל ב - 3DMark05 ציונים יחסית נמוכים עם החומרה הטובה מאוד שיש לי עד שהבנתי סוף סוף שזה בגלל שיש לי מעבד חד ליבה.

הנה המפרט שלי: 3.2 GHZ של (חד ליבה).

1 ג'יגה פנימי בשני סטייקים של 512.

כרטיס מסך X1800XT, 512 MB של ATI.

בעיקרון עם מעבד של שתי ליבות אני צריך לקבל בערך 9500 לפחות ב - 3DMark05 אבל ככה אני מקבל באזור ה - 7200 מקסימום (בבדיקה האחרונה שעשיתי קיבלתי 7110).

האם יש פיתרון אחר לבעיה מלבד קניית מעבד עם שתי ליבות והאם בטוח הבעיה נובעת מהעובדה שיש לי מעבד עם אחת?

תעזרו לי בבקשה.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה שלך סבירה למפרט, אם תחפש פנטיום 4 3.2ghz עם x1800 פה

תמצא שהציון הכי גבוה בגירסה 05 הינו 7444.

אם תחליף למעבד כפול ליבה מסוג פנטיום 4 D במהירות 3.2 ghz תראה שהתוצאה קופצת בסך הכל ל 8070.

בכדי לקבל תוצאה של 9500~ אתה זקוק למעבד E6300 מה שאומר שכנראה תצטרך להחליף לוח אם.

יש לך פוטנציאל להגיע עם למעבד בלבד ל 8300-8500~, כמובן שאובר לכרטיס בנוסף ייקח אותך יותר רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה שלך סבירה למפרט, אם תחפש פנטיום 4 3.2ghz עם x1800 פה

תמצא שהציון הכי גבוה בגירסה 05 הינו 7444.

אם תחליף למעבד כפול ליבה מסוג פנטיום 4 D במהירות 3.2 ghz תראה שהתוצאה קופצת בסך הכל ל 8070.

בכדי לקבל תוצאה של 9500~ אתה זקוק למעבד E6300 מה שאומר שכנראה תצטרך להחליף לוח אם.

יש לך פוטנציאל להגיע עם למעבד בלבד ל 8300-8500~, כמובן שאובר לכרטיס בנוסף ייקח אותך יותר רחוק.

השאלה היא מה הנתח של המעבד בניקוד? אם רק המעבד מהווה את ההבדל בניקוד זה לא מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה הנתח של המעבד בניקוד? אם רק המעבד מהווה את ההבדל בניקוד זה לא מעניין...

לא קשור, המעבד הוא חלק אינטגרלי וחשוב בזמן הבדיקה ובזמן משחק, הוא אחראי על קידום המשוואות(והזמן) וחישובים פיזיקליים והוא אכן מהווה צוואר בקבוק

ברזולוציות של 1024X768, כל שיפור בנתון של הCPUMarks הוא אך ורק בחלק ה CPU של הבדיקה וניתן אף לדלג עליו ועדיין לקבל תוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...