הסכם באו"ם על הפסקת אש - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסכם באו"ם על הפסקת אש

Rhx

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האו"ם יכול להסכים על מה שהוא רוצה. הוא כוח גישור, שקודם מסכים בתוכו על הצעה שהוא מגיש לצדדים, ואז הם צריכים להסכים על ההצעה. זה שהם הסכימו על טיוטה שהם מציעים לשני הצדדים לא אומר שום דבר. סביר להניח שאנחנו לא נסכים ואני לא רואה מצב בו החיזבאללה מסכים. 10% הייתי אומר שההצעה תתקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להסכים להסכם האו"ם.

אבל לא במצב שלו עכשיו, כוח של 15 אלף משקיפים לא מסספיק, אני רוצה הבטחה מצד השמו"ם שהכוחות שלהם יהיו חמושים וילחמו בכל פעילות של החיזבאללה באזור הדרום כל עוד הם שם...משום מה אני לא רואה את זה קורה כי האום לא יכניס את עצמו למלחמה. אם כבר 15 אלף חילים אמריקאים ובריטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להסכים כי עכשיו החיזבאללה יכריז שהוא ניצח. לא יקרה שום דבר אם ההסכם ימומש עוד שבועיים, שהחיזבאללה יהיה הרבה פחות חזק מאשר עכשיו לאחר שלצבא אושר להכנס עם כוחות גדולים לדרום לבנון. חוץ מזה - לחיזבאללה אין מילה בעניין? מי מבטיח שהם מסכימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפועל אנחנו לא יכולים לעשות את זה, כי הם תחת גיבוי של אזרחים, ומזמן יכולנו לחסל אותם בעזרת מטוסי הקרב, אבל צה"ל הוא מוסרי.

סוריה ואיראן לא יוכלו לשקם אותו תמיד אם הן ירצו, כי אחרי המלחמה הזאת אנחנו למדנו את הלקח שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם רוצים הפסקת אש השאלה באילו תנאים...

אנחנו צריכים הפסקת אש בתנאי שהחיזבלה יתפרק מנשקו (מה שלא יקרה)

ושיתרחק מגבול עד מעבר לליטני (אולי )

ושיחרור החיילים ללא תנאים (הלוואי ויקרה)

זה בשבילנו ניצחון אבל חיזבלה לא יעשה את הדברים הללו כי הוא יפסיד.

אז הקרב הוא בעצם מי שישבר ראשון שאני מאמין שזאת תהיה וכואב לי שאני אומר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לנו להסכים שהחיזבאללה לא יתפרק מנשקו, ואם הוא לא יעשה את זה - אנחנו נצטרך לעשות את זה, ומה שטוב שאנחנו יכולים לעשות את זה.

סניורה ואולמרט מסכימים. חסן יסכים? כי אם הוא ממשיך לשגר קטיושות ולא מחזיר את החטופים ההסכמה של ולבנון לא רלוונטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...