שאלה חשובה לגבי לוח אם AGP-PCIE(משולב) ומעבד תומך - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה לגבי לוח אם AGP-PCIE(משולב) ומעבד תומך

KOBrA

Recommended Posts

אהלן אנשים

אז ככה אתמול נשרף לי הלוח אם והמעבד שלי (2000AXP + לוח)

ונותרתי עם כרטיס מסך 9700P שעד עכשיו שרת אותי נאמנה ...

אין לי תקציב כמעט בכלל אולי מקסימום 1000-1100 (גג שבגג) חשבתי לעצמי שאני רוצה לקנות לוח אם תומך במעבדים חדשים (64 ביט) + לוח אם תומך AGPלכרטיס הנוכחי שלי (9700P) וגם שתהיה לי אופציה לשדרגו עתידי במינימום כסף כלומר משולב עם PCI-E

חשבתי ללכת

על זה:

ASRock 775Dual-880Pro VIAPT880Pro AGP+PCIe LGA 775

הלוח עולה 350 שקל

ובקשר למעבד חשבתי ללכת על זה :

Intel 4 2.66GHz LGA775 1MB 533Mhz EM64T 506 Tray

עולה כ660 שקל

יחד זה יוצא בערך 1000 שקל

מה אתם אומרים על המעבד יחסית למעבדים אחרים .. (הוא 64 ביט) ומה בקשר ללוח האם ??

מחכה לתשובות שלכם חברים ...

תודה מראש !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כתוב באתר של היצרן תיקח בערבון מוגבל

לדעתי לא פחות טוב יהיה פתרון כמו Sempron 3000 S-939 ולוח 939Dual SATA2

ובקשר למעבדים ? מי יותר טוב מן השניים? אני מנסה למצוא השוואות אבל לא מצאתי משהו עם 2.6664ביט של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל לפי זה

הייתי ממצב את ה 506 איפשהו בין ה 52x ל 336 (באס יותר נמוך מהראשון ויותר מטמון מהשני)

או אולי אפילו אחרי ה 336 אי אפשר לדעת...

אם תגיד מה השימושים שלך יהיה יותר קל לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על העזרה ..

העיסוק העיקרי שלי במחשב הוא משחקים ויצרת מוסיקה כתור תחביב (אני משתמש בהמון כלים וירטואלים ביצירות שלי וזה מאד אבל מאד מעמיס וגם הייתי מגיע עם המעבד הקודם שלי לנצילות מקסימלית)

משחקים? אני משחק CSS .. ועד לא מזמן סגרתי את החשבון שלי ב WOW שנמשך כ8 חודשים וגם המשחק הזה לא היה כל כך כבד .. בעקרון אני משחק במשחקי אסטראטגיה ... אולי הירוס (הקרב ובא)5 ידרוש ממני מחשב גראפי חזק ...

בעקרון זה מה שאני עושה ..

בקשר למעבדים .. יש תשובה מוחצת מה יותר כדאי ? ואגב הלוח שנתת לי תומך ב939 וכל הסאמפרונים שאני רואה עם 754(או משן כזה) .. מה מו איפה אני משיג את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה עוד שאלה ..

בלוח שנתת לי רשום כי הלוח תומך באפיק AGP8X עם מתח של 1.5V -- מה זה אומר ??? האם הכרטיס הנוכחי שלי יתמך על ידי הלוח הנ"ל ?

כן הוא יתמוך

ומה שליאור הציע זה כנראה הכי טוב שאתה יכול לקנות בכסף שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון שים לב שגם אתה יכול לשדרג לסוקט am2 940 שעובד עם בעתיד בעזרת כרטיס מיוחד שasrock ימכרו שהוא נכנס בסלוט הצהוב שנראה כמו סלוט AGP רק שהסלוט של הAGP האמיתי הוא שחור אז אם תכניס שם בטעות כרטיס AGP אתה תשרוף אותו אז יש מדבקת אזהרה שם

ואתה מכניס את הלוחון הקטן לסלוט הצהוב ומתקין עליו את המעבד והזכרונות והופה עוד שידרוג, אבל זה אופציונלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה - ושוב תודה ליאור והאחרים

אז לפי מה שהבנתי הסאמפרון כביכול אותו דבר מינוס פלוס אבל מבחינת שדרוג עתידי אתם אומרים לי ללכת על הלוח של כי הוא יותר אופציונלי ...כמו ש FITHER אמר

בבקשה ממכם אם מישהו מוצא השוואה מוחצת בין שני המעבדים שיפרסם אותו פה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממממ רגע ... :kopfpatsch:

רק עכשיו שמתי לב ש הסמפרון 3000+ הוא לא 64 ביט .. זה דבר חשוב לא ? הפנטיום 2.66GHZ הוא 64 ביט ויתמוך בתוכנות עיתידיות אבל הסאמפרון לעמותו לא יתמוך והוא בטח מיושן .. מה אתם מצעים לי ? :jump:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron-3000_6.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...