זהירות - GIGABYTE X800 GTO - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהירות - GIGABYTE X800 GTO

drumtroll85

Recommended Posts

נתקלתי בכרטיס הזה לפני מספר ימים, ולא מצאתי הרבה מידע עליו באינטרנט, אז מצאתי לנכון להזהיר אנשים מרכישה של הכרטיס הזה.

למרות השם המבטיח, הכרטיס מגיע עם 256MB זכרונות DDR2 במהירות 400MHz וברוחב פס של 128bit, בניגוד לזכרונות DDR3 במהירות 490MHz וברוחב פס של 256bit, שמגיעים בכרטיסים מקבילים של Sapphire ושות'...

הליבה מזוהה כ-R430, ומבחינת ביצועים, נראית ירידה של 10%-20% ב-3DMARK השונים לעומת תוצאות של GTO אחרים שמצאתי באינטרנט (מגיע ל-7500 ב03 ול-3500 בערך ב-05).

ניסיתי גם OC, וגם במישור הזה הכרטיס לא הפתיע לטובה - הליבה נתקעה ב-425MHz והזכרונות באותו מקום בדיוק, כשסקירות ודיווחים באינטרנט על כרטיסים מיצרנים אחרים הראו שאנשים עוברים את ה500MHz בשתי החזיתות בקלות.

מחיר הכרטיס דומה לכרטיסי GTO אחרים בשוק, ובמבט ראשון קשה לראות את הנחיתות שלו, אבל אחרי הבדיקות שביצעתי אני חייב להמליץ לכל רוכש פוטנציאלי של כרטיס מסוג זה לבחור ביצרן אחר, ולא בכרטיס של GYGABITE, שהתגלה כנחות ביותר...

קישורים לORB לבדיקות ה-3DMARK שהרצתי:

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1483806

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4426934

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GigaByte לNVIDIA הם די בסדר...אבל לATI הם פשוט אסון!

היה לי 9550Pro שלהם וזה היה סיוט...

הוא ממש ירוד בביצועים משאר הRadeon 9550 Pro שראיתי בחיים שלי (ותאמינו לי,לפני שקניתי אותו ראיתי הרבה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם גרסת 128MB עם זכרון DDR1, אבל לא נראה לי שלגיגהבייט יש דגם כזה

כל כך חכם מצדם לייצר כרטיס בשנת 2005 עם זיכרונות של DDR1.

הייתם אומרים ,עוד הייתי אומר שהוא מוחלש,אבל DDR1?! מה קרה מלחמה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GigaByte לNVIDIA הם די בסדר...אבל לATI הם פשוט אסון!

היה לי 9550Pro שלהם וזה היה סיוט...

הוא ממש ירוד בביצועים משאר הRadeon 9550 Pro שראיתי בחיים שלי (ותאמינו לי,לפני שקניתי אותו ראיתי הרבה...).

9550PRO? אין כרטיס כזה.

לי יש 9550 שלהם והוא אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...