צעד נוסף בדרך לשיא כל הזמנים: הביקורות מהללות את הנוקמים • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

צעד נוסף בדרך לשיא כל הזמנים: הביקורות מהללות את הנוקמים

עדכון: מישהו מופתע? Endgame גרף סכום מוערך של 305 מיליון דולר בתוך יומיים בלבד, רביעי וחמישי, כאשר כמחצית מהסכום מגיעה מסין – כל זאת לפני שמתחילים להוסיף את ההכנסות בצפון אמריקה (60 מיליון דולר בערב חמישי בלבד – שיא היסטורי חדש כמובן) ובעוד עשרות שווקים נוספים בהם הסרט החל בהצגות הרשמיות שלו רק היום. רף המיליארד בהחלט נראה בר השגה כרגע, יחד עם אינספור שיאים כלכליים אחרים.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכתבה המקורית: Avengers: Endgame יחל את הריצה הקולנועית שלו בסוף השבוע הנוכחי – כשהוא מחוזק בממוצע ציונים מהגבוהים ביותר אי פעם עבור סרט גיבורי-על

ביצעתם צפייה מרוכזת באירוע הפרקים הקודמים, הצטיידתם מבעוד מועד בכרטיסים עם מקומות מוצלחים ואתם סופרים לאחור את הדקות עד להקרנה שלכם? אתם ממש לא לבד – Avengers: Endgame החל את ההשקה הבינלאומית הרשמית וכעת כבר נראה כי שום דבר לא יעצור אותו בדרכו להפוך לסוף השבוע הקולנועי הכי גדול מאז ומעולם.

הסרט החדש שיספק את נקודת השיא במאבק של המין האנושי בת'אנוס מושק באופן די נדיר בבת אחת ברוב מדינות העולם, כולל סין המהווה את השוק השני בגודלו בעולם ולרוב מקבלת את ההשקות מהוליווד באיחור מסויים – והשאלה שמעסיקה כעת רבים היא האם סוף השבוע הגרנדיוזי הראשון יצליח לחצות רף הכנסות של מיליארד דולר (כ-300 מיליון דולר בצפון אמריקה והשאר מרחבי הגלובוס), או "יסתפק" בכ-950 מיליון דולר המהווים נכון לרגע זה הערכה מתונה, על אף שיהיה מדובר בשיפור של 300 מיליון לעומת השקת השיא הקודמת ששייכת ל-Avengers: Infinity War.

הרבה חששות נשמעו אודות אורכו הבלתי רגיל של הסרט החדש, אשר יעמוד על לא פחות משלוש שעות – אך נראה כי הוא מספק את כל מה שהקהל רוצה, מבלי להרגיש מאוס או מוגזם

אם למישהו עוד היה חשש כי Endgame עשוי להתגלות כאכזבה שתשאיר מיליוני מעריצים עם תחושת החמצה, נראה כי גם חשש זה הוסר לאחר שעיתונאים ומבקרים אשר זכו לצפות ביצירה לפני כולם קיבלו את האות לתת את גזר הדין – ובחרו להרעיף שבחים בצורה גורפת, עם ממוצע ביקורות שעומד של 78 מתוך 100 באתר Metacritic בהתבסס על 46 מקורות שונים, וציון מדהים אף יותר של 97 אחוזי ביקורות חיוביות באתר Rotten Tomatoes המתבסס על 208 מקורות.

אנחנו יודעים כי דעות של מבקרים מקצועיים ודעות של המעריץ והצופה הממוצע הן לא תמיד זהות ואחודות – אך אין ספק כי ציונים משוקללים שלא היו מביישים אפילו סרט מועמד לפרס האוסקר הן עוד סימן טוב עבור הפרק הרביעי והאחרון בסאגת הנוקמים, שיסייע לספקנים השונים להגיע להחלטה.

רוצים לנסות ולנחש מה יהיו הכנסות סוף השבוע של Endgame? לשתף חוויות מהצפייה (בלי ספויילרים!)? מוזמנים לעשות את זה בתגובו.


תגיות
Back to top button
Close
Close