שובר שיאי ציפייה: כמה כסף יכניס Avengers Endgame בסוף השבוע הראשון שלו? • HWzone
טכנולוגיה

שובר שיאי ציפייה: כמה כסף יכניס Avengers Endgame בסוף השבוע הראשון שלו?

הזמנות הכרטיסים המוקדמות הביאו לקריסת אתרי המכירות המרכזיים, סין תצטרף אל שאר העולם בהשקה – וכעת רבים ברשת מנסים לנבא כמה גדול יהיה הסרט הרביעי והסופי בסדרת הנוקמים

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


לפני שנה, המאבק של הנוקמים בת׳אנוס האימתני הביא לפתיחה הקולנועית הטובה אי פעם – הכנסות של לא פחות מ-257 מיליון דולר בשלושה ימים בצפון אמריקה בלבד ו-640 מיליון דולר בסך הכל ברחבי הגלובוס, בדרך ליותר מ-2 מיליארד דולר בסוף הריצה של הסרט על גבי המסך הגדול.

בעוד כמה שבועות חבורת גיבורי העל תחזור לסיבוב שני שאמור להיות עמוס במשמעויות עבור היקום הקולנועי המורחב של מארוול ודיסני, והמעריצים נמצאים בהיכון – עם רמות ציפייה חסרות תקדים.

הסיום המותח של הפרק הקודם וזמן ההמתנה הקצר יחסית שחלף עד לנחיתת הפרק החדש יתורגמו למספרים חסרי תקדים? בעוד פחות משלושה שבועות נדע

לפני כשבוע החלה מכירת הכרטיסים המוקדמת הרשמית עבור ימי ההשקה הראשונים של Avengers: Endgame, החל מה-25 לאפריל, עם דיווחים על ניפוץ כל השיאים לשעה הראשונה וליממה הראשונה בשירותים המרכזיים בתחום בארצות הברית – כאלו שאף הביאו לעומס כבד ולקריסה זמנית של חלקם. עתה אנחנו גם יודעים כי הסרט החדש יושק בסין במקביל לשאר מדינות העולם, ולא בעיכוב כפי שהיה במקרה של Avengers: Infinity War.

הכל כבר מוכן לקרב הגדול מול אחד הנבלים הכי מוצלחים ביקום הקולנועי של מארוול

עם כל הנתונים הללו, ההנחה העדכנית כבר לא ממש עוסק בהאם Endgame ישבור שיאים – אלא כמה מהם הוא ישבור, ואיזה רף מטורף הוא יציב למי שיגיעו אחריו. ההערכות הנוכחיות חוזות הכנסות של כ-300 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון בצפון אמריקה, לצד הכנסות בהיקף דומה בסין, ובהתבסס על ביצועי Infinity War בשנה שעברה יש מי שמנחשים כי Endgame עשוי לצבור מיליארד דולר (או קרוב לכך, לכל הפחות) עד לתחילת חודש מאי.

פנטזיה פרועה או התפתחות הגיונית? אנחנו נמשיך לעקוב בעניין אחרי הגרנד פינאלה הזה.


תגיות

6 תגובות

  1. איך הם לא פיצלו את הסרט לשני חלקים, היו מכפילים את ההכנסות!
    אני רק מקווה שניזכה גם לזמן מסך איכותי עם HULK :-)

  2. אם יהיה כמו הראשון – דיינו !
    אני מתכוון לתוכן / משמעויות ומה שנשאר
    מהסרט דקה אחרי שיוצאים מהאולם,
    כמה שאפשר לומר את כל זה על סרט קומיקס ….

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close