עכשיו זה רשמי: הנוקמים סוף המשחק הוא סרט הקולנוע המכניס בכל הזמנים • HWzone
טכנולוגיה

עכשיו זה רשמי: הנוקמים סוף המשחק הוא סרט הקולנוע המכניס בכל הזמנים

אולפני ומארוול הצליחו לעשות את הבלתי יאמן – ולעקוף את השיא האדיר שאותו קבע הסרט אווטאר לפני עשור

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


צפיתם ב-Avengers: Endgame בבית הקולנוע? מזל טוב, אתם ומאות מיליונים אחרים סייעתם ליצור פיסת היסטוריה קולנועית ולהפוך את סרט גיבורי העל הנהדר הזה למצליח ביותר בכל הזמנים, לכל הפחות כשמדובר בהיקף ההכנסות.

קווין פייג', מפיק העל שמוביל את היקום הקולנועי מאת מארוול על המסך הגדול, הודיע על ההישג האדיר על הבמה הראשית בכנס הקומיק-קון הגדול בסן דייגו, וכעת כל מקורות הנתונים ברשת כבר התיישרו לפיו – ל-Endgame הכנסות עולמיות כוללות של 2.79 מיליארד דולר (עם פוטנציאל קטן להמשך הצמיחה) בעוד ש-Avatar של ג׳יימס קמרון מסתפק ב-2.789 מיליארד "בלבד", ויורד אל המקום השני לאחר עשור של שליטה ללא עוררין.

חילופים בצמרת – ודיסני היא זו שנהנית מהמצב יותר מכולן, איך שלא תסתכלו על זה

מדובר כאן בנצחון אדיר של דיסני על…עצמה, במידה מסויימת – זאת משום שהסרט והמותג אווטאר נוצרו תחת אולפני פוקס במקור, אך אלו עוברים יחד עם כל הקניין שלהם לבעלותה של דיסני עצמה במסגרת עסקת ההשתלטות הענקית שנחתמה מוקדם יותר השנה – כך שאולפני העכבר המצויים הם הבעלים על שני הסרטים המגניבים בכל הזמנים, וימשיכו בנסיונות לשבור את השיאים של עצמם במסגרת ארבעת סרטי אווטאר החדשים ואינספור סרטי מארוול חדשים המתוכננים להגיע בשנים הקרובות. נדמה כי מעולם לא הייתה שליטה כה מובהקת של חברה אחת בעולם הקולנוע.

היקום הקולנועי של מארוול שבר כמעט את כל השיאים והמוסכמות שהיו קיימים בהוליווד בעבר – וכעת יש לו עוד שיא מגה-יוקרתי להתפאר בו

קשה מאוד להשוות במונחי מכירות כרטיסים וביחס לאינפלציה בכל שוק משנה מסויימת להווה, אך סביר בהחלט להעריך כי Endgame עדיין מכר פחות כרטיסים באופן כללי ביחס למה שמכר אוואטר לפני עשור, ואולי אף ביחס למה שמכר הסרט טיטאניק אי שם בשנת 1997 – את זאת כנראה לא נדע בוודאות אך פעם, אך מה שאני ובטוח הוא שכעת הפרק הרביעי והאחרון של סאגת הנוקמים ישמש כפסגת השאיפות של כל סטודיו וכל שובר קופות עתידי. כמה זמן יעבור עד שנראה אלוף עולמי חדש? זו תהייה שיהיה מעניין בהחלט לבחון אותה ולעקוב אחריה.


תגיות
Back to top button
Close
Close