לא נותרו שיאים: Endgame השתלט על העולם • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

לא נותרו שיאים: Endgame השתלט על העולם

עדכון: המספרים הרשמיים המלאים הגיעו, וכמשוער הם מתוקים עוד יותר – 357 מיליון דולר בשלושה ימים בצפון אמריקה, 330 מיליון דולר בחמישה ימים בסין ו-1.223 מיליארד דולר בסך הכל בכל העולם מאז רביעי בשבוע שעבר ועד אתמול (ראשון) בערב.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


Endgame נמצא כבר עכשיו במקום ה-17 בטבלת ההכנסות העולמיות אי-פעם, ולפי כל הסימנים יש לו עוד פוטנציאל עצום להמשך – האם זה יהיה הסרט הראשון להרוויח יותר מ-3 מיליארד דולר באולמות? בשבועות הקרובים נגלה לאן נושבת הרוח.

הכתבה המקורית: הסקרנות והחשש מספויילרים עשו את שלהם – הצופים עטו על בתי הקולנוע בכל רחבי הגלובוס ושברו עשרות שיאים יוקרתיים במיוחד עבור הפרק הרביעי בסאגת הנוקמים

מיליארד דולר בסוף השבוע הראשון הם אתגר? הצחקתם את ומארוול – הטיזרים והטריילרים, העלילה, התזמון, הציפיות, העריכה וההשקה הבינלאומית הסימולטנית הסתדרו כולם באופן מושלם עבור Avengers: Endgame שהופך רשמית להשגה הגדולה בתולדות הקולנוע, בפער בלתי נתפס מכל שאר המתחרים.

הקרנות סביב השעון של הסרט הארוך ביותר מ-10,000 מסכי בכל רחבי העולם החל מיום רביעי העניקו סוף שבוע ראשון (המחושב מרגע ההשקה הראשון בעולם ועד לסוף יום ראשון, ה-28 באפריל) עם הכנסות של 1.209 מיליארד דולר, שעשויות עוד לעלות כאשר יתקבלו כל המספרים הסופיים. לשם השוואה, סוף השבוע הגדול ביותר אי פעם עד עכשיו היה שייך ל-Infinity War ועמד על הכנסות של כ-640 מיליון דולר – כך שמדובר כאן על שיפור של כמעט 100 אחוזים הנתון זה, שכנראה לא יישבר פעם נוספת עוד זמן מה.

שיא ההכנסות של Infinity War בשנה שעברה נחשף מטורף בכל ההיבטים – אך גם הוא מתמגד אל מול ההישג של Endgame

Endgame גרף מעל ל-350 מיליון דולר בתוך קצת יותר משלושה ימים בצפון אמריקה בלבד, שיא חדש כמובן עם הנתונים הגבוהים אי פעם עבור הקרנות ערב יום חמישי, הקרנות יום שישי, הקרנות יום שבת והקרנות יום ראשון – וכמו כן גרף גם מעל ל-300 מיליון דולר ברחבי סין והפך לפתיחה הטובה בהיסטוריה עבור מדינת הענק הקומוניסטית. Endgame רשם את ההשקה הגדולה בהיסטוריה עבור בתי בפורמט IMAX, ההשקה הגדולה בהיסטוריה בבתי בעלי תצוגה תלת מימדית, ההשקה הגדולה בהיסטוריה בעשרות שווקים קטנים יותר ברחבי העולם וגם את ממוצע ההכנסות הגדול אי פעם בבתי עבור סרט התפוצה רחבה – הישג אדיר בפני עצמו שמעיד על כך כי כל מאמצי השיווק וההפצה של הסרט לא היו לחינם.

ברור למדי כי מיליוני מעריצים ברחבי העולם רצו לראות את הסרט לפני כולם בכדי לספר על כך או לחילופין להימנע מסכנות הספויילרים העלילתיים – אך האם שיאי הצפייה ימשיכו להגיע גם בשבועות הקרובים, או שמא נראה דעיכה מהירה מהרגיל?

חובבי הקולנוע מנסים כעת להעריך היכן תעצור ההצלחה הקולנועית של הנוקמים, והאם יש סיכוי לשבור את שיא ההכנסות של כל הזמנים השייך לאוואטר וניצב על כ-2.7 מיליארד דולר. ציונים גבוהים במיוחד מצד הצופים וכמות גדולה מאוד של רמזים וסודות קטנים שעשויים להצדיק חזרה לקולנוע לסיבוב שני ואילו שלישי בקרב המעריצים האשורים מצביעים על כך שנמשך שבירת כל השיאים הכלכליים של הוליווד היא אפשרית בהחלט.

הכנסות 22 ביקום הקולנועי של מארוול חצו כעת רף הכנסות דמיוני של 20 מיליארד דולר – יותר מכל מותג אחר אי-פעם וכאשר כמעט כל הסכום מגיע תחת שלטונה של חברת , החל משנת 2012

אז איך ייראה היקום הקולנועי של מארוול, או עולם שוברי הקופות כולו, אחרי נקודת השיא ההיסטורית הזו שקיבלנו? זה משהו שיהיה מעניין מאוד לחזות בו בתקופה הקרובה.


תגיות

3 תגובות

  1. יש כבר גרסאת 1080P HDC מעולה ביחס לעותק כזה (תמונה וסאוד סולידים ביותר).
    גרסאת Will1869 למי שתוהה.

  2. או לראות את הסרט במלוא הדרו ( סאונד ותמונה )

    או שחבל לבזבז שלוש שעות.

    זה לא מהסרטים עם רוצח וקורבן במחבואים בחדר …..

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close