הרשת בטירוף: טריילר רשמי ראשון ל-Avengers: Endgame

סרט ההמשך למלחמת האינסוף אשר יספק התרה לסיום המותח שלו מתקרב במהירות – וזוכה לטריילר ראשון חדש שמאיים לשבור את כל השיאים

בקושי הספקנו להירגע מהטריילר הנוסטלגי המופלא עבור מלך האריות, והנה דיסני תוקפת אותנו בעוד יצירה שאמורה לשבור שיאי הכנסות בשנת 2019 – הפרק הרביעי בסדרת הנוקמים, שאמור לספק תשובת לאינספור שאלות, תהיות ותיאוריות שנוצרו בעקבות הסיום הפרק השלישי, שגם הפך לסרט המצליח ביותר של השנה הנוכחית בהפרש ניכר ושבר בענק את שיא ההכנסות העולמי לסוף השבוע הראשון על המסך הגדול.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


מבלי לספק שום ספויילרים מיותרים, הסרטון שאורכו קצת יותר משתי דקות מתחיל בטון עגום למדי, שתואם את הסוף שקיבלנו במלחמת האינסוף – אך משם נראה שנבנית תקווה חדשה כלשהי למאבק מול תאנוס, במסגרת הפרק שמקבל עתה את השם הרשמי שלו: Endgame, ובהחלט עשוי להיות האחרון בסדרת הנוקמים בשלב הנוכחי של היקום העלילתי המשותף בין מארוול לדיסני.

עדיין לא חלף מספיק זמן בכדי לקבל נתונים רשמיים בנושא, אך עם מעל ל-38 מיליון צפיות בערוץ ה- הרשמי של אולפני מארוול בלבד בתוך פחות מיממה – נראה כי יש סיכוי גדול לכך שהטריילר עבור Endgame יצליח לשבור בהצלחה את שיא הצפיות לו זכה הטריילר הראשון של הנוקמים: מלחמת האינסוף, עם כ-230 מיליון צפיות בכל הפלטפורמות בתוך 24 שעות, לפני שנה ושבוע. מספר שהטריילר המדובר עבור מלך האריות הצליח להתקרב אליו, אך לא לחצות אותו.

עם או בלי שבירת שיא צפיות זה, אין ספק כי הפוטנציאל המסחרי של סרט הנוקמים הרביעי הוא אדיר, למרות שהוא מגיע אל האקרנים שנה אחת בלבד אחרי קודמו – ולא נופתע כלל אם ההשקה המיועדת בסוף חודש אפריל 2019 תהפוך לגדולה ביותר של השנה כולה, ואולי גם לגדולה ביותר בהיסטוריה של הוליווד בכלל.

הנוקמים עומדים לחזור ולסגור חשבון – ומאות מיליוני מעריצים ברשת מתרגשים מכך באופן שעשוי להיות חסר תקדים לגמרי

מצפים בקוצר רוח, או שכבר קצת התעייפתם מכל גיבורי העל הגרנדיוזיים? בואו לספר בתגובות!