אימפריית הרימייק של דיסני • HWzone
טכנולוגיהכתבות נבחרות

אימפריית הרימייק של דיסני

קדימון ראשון לגרסה המחודשת של מלך האריות מטריף את הרשת – ושובר שיאי צפייה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הוליווד מלאה בהוכחות כואבות לכך שלהתעסק עם יצירות קלאסיות ואהובות על כולם זה אינו רעיון טוב משום שהתוצאה כמעט תמיד תחוויר לעומת תחושות הנוסטלגיה של הקהל אל המקור – אלא אם מדובר באולפני , שיצרו בהצלחה כבר צמד להיטי ענק חדשים בהתבסס על סרטי אנימציה אלמותיים מהעבר ולא מראים שום כוונה לעצור שם.

אחרי ההצלחה הנאה של ספר הג'ונגל משנת 2016 וההצלחה האדירה של היפה והחיה משנת 2017, אשר שילבו שחקנים בשר ודם לצד דמויות ממוחשבות משכנעות בכדי לייצר רימייק כמעט מושלם של הסרטים המצויירים הנודעים תחת אותו שם מהמילניום הקודם – בדיסני מתפנים להתחיל בשיווק הפרוייקטים הגדולים שלהם בתחום לשנה הקרובה ומנחיתים עלינו טיזר ראשון עבור אחד מסרטי האנימציה המוצלחים בכל ההיסטוריה.

מלך האריות הנהדר משנת 1994 יזכה גם הוא לרימייק בהתבסס על אנימציה ממוחשבת מרשימה שנוטה לריאליזם מירבי, כך נראה – והקהל ברשת מצביע בעד הרעיון באופן גורף כבר עכשיו. הקדימון הקצר שמציג כמה מהרגעים שכל חובב קולנוע זוכר היטב מעברו זכה לכ-28 מיליון צפיות (!) ביממה הראשונה רק בערוץ הרשמי של – ולפי החברה גרף 224 מיליון צפיות בכל אמצעי המדיה בסך הכל בתוך 24 שעות מאז עלה לרשת.

מדובר בשיא אדיר שלמעשה מהווה את הנתון השני הגבוה ביותר בתולדות המרשתת – מאז טריילר הבכורה עבור הסדרת הנוקמים: מלחמת האינסוף, שצבר כ-230 מיליון צפיות ביממה הראשונה שלו. מדובר בהשוואה מחמיאה במיוחד עבור סימבה וכל חבורתו – אם לוקחים בחשבון שמלחמת האינסוף הוא אחד מארבעה בלבד שהגיעו להכנסות כוללות של יותר מ-2 מיליארד דולר על גבי המסך הגדול.

עוד לפני מלך האריות הריאליסטי – נקבל גרסה חדשה לפילון דמבו, 78 שנים אחרי ההצלחה הקופתית הגדולה של המקור

מלך האריות יגיע אל בתי הקולנוע ב-19 ביולי 2019, מצוייד בסוללה מרשימה של מדובבים – ויהיה למעשה פרוייקט קולנועי שלישי במאמץ החדש הזה של חברת המדיה הענקית, אחרי גרסה חדשה לדמבו שתגיע בחודש מרץ בתור הפרוייקט החדש של הבמאי טים ברטון, וגם גרסה קולנועית של אלאדין בכיכובו של וויל סמית' בתור הג'יני המטורלל ובבימויו של גאי ריצ'י שתגיע בחודש מאי (וזכתה גם היא לקדימון מבטיח לפני כמה זמן).

דיסני מודעת היטב לכוח ולפוטנציאל העצום שיש לספריית הקלאסיקות שלה, ונראה כי היא מתכננת למצות כל טיפה מהם בשנים הקרובות עם עוד ועוד פרוייקטים דומים שיתבססו על טכנולוגיות העידן החדש על מנת להפוך את הדו-מימדי המצוייר לאמיתי ומוחשי מאי פעם.

השנים הקרובות יהיו מלאות בסרטי רימייק שכאלה – בעיקר מצד , אך כנראה שגם מאולפנים אחרים שינסו לשחזר את ההצלחות

האם למישהו יש בכלל ספק בכך שסרטים אלו יהפכו לסיפורי הצלחה גדולים אשר יכניסו מאות מיליוני (או אפילו מיליארדי) דולרים לכיסה של דיסני? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות.


תגיות
Back to top button
Close
Close